Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:22:40

Chodte si to riesit do sukromiek.OBAJA

    NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 15:17:24

    statik >> a?
    neodbíhej od tématu. uchop svojí mozkovnu do ruky a zkus její obsah protřepat. třeba se ti rozsvítí a uznáš svůj velkej omyl.

      Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 15:14:48

      Pepa z depa >> ty jsi asi nemocný,prostě musíš mít poslední slovo a zasíráš to tady těma tvejma kecama,nech si ty tvoje rozumy ,vem mulťák pokud nějaký máš a běž zkoušet,tvoje hloupost je nevyčerpatelná.

        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:11:58

        pepa-č >> hele Joži. Rozhres ich ja som z nich nejaky zmeteny

        Pride mi ako by obaja trtkali jednu staru

          NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 15:10:27

          statik >> hele ty - už sis uvědomil svůj velkej omyl o poloprázdný cívce? na to ti stačí selskej rozum a nepotřebuješ iq. když se svým potenciálem stejně neumíš naložit.

            Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 15:06:22

            Pepa z depa >> víš co mi můžeš,že,ty trestní oznámení,polib mi.

              NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 14:39:57

              pepa-č >> omyl. věda se tady nějak vytratila.

                Npepa-č - Profil | Čt 21.2.2019 14:35:05

                věda kráčí kupředu

                  NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 14:34:16

                  statik >> za ty tvý výrazy sem na tebe měl podat trestní oznámení ale nebudu ztrácet svůj čas. za svý jednání seš zodpovědněj jen ty sám.

                  mimochodem píšeš: "Plná nebo poloprázdná cívka se bude točit podle toho,jaká na ně působí síla a nikdy jinak,a tyto otáčky jsou různé ,ale nikdy se nebude točit poloprázdná cívka rychleji než plná při stejné počáteční rychlosti,to je prostě fyzika,multiplikátor není perpetum mobile."

                  tak a ted se zamysli nad sebou a zopakuj si učivo fyziky druhýho stupně - protože poloprázdná cívka bude mít vždy vyšší otáčky (nejen) při náhozu než plná cívka.
                  takže o tý tvý jednoduchosti platí to co sem napsal.

                    NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 14:28:46

                    statik >> Ale to co jsem popsal je nezanedbatelné, prázdná cívka vs plná dělá velky rozdíl... ;)

                      Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 14:25:14

                      Siven Polní >> o nic nejde .

                        NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 14:22:21

                        statik >> A kde je tam něco o nahazování? Ale je to moje chyba, myslel jsem, že když uvedu nižší převod a zpomalení, bude jasné, že jde o navíjení, a Minatrix opravdu o nahazování psal, tak to mohlo být zavádějící. Z mé strany šlo o upozornění, že návin má celkový vliv na funkci multiplikátoru.

                          Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 14:14:29

                          Siven Polní >> já jsem jen reagoval na toto :
                          Siven Polní - ® Poslat soukromou zprávu.Čt 21.2.2019 12:13:03
                          minatrix >> Míň návinu = zpomalení (nižší převod) + nižší účinnost brzdy ;)

                            Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 14:10:49

                            Pepa z depa >> nechápu,proč se do mně pořád navážíš ,prostě kterékoliv diskuze se zúčastníš,tak reaguješ na věci o kterých nemáš ani páru a tváříš se jako největší borec, jestli je někdo hysterka tak jsi to ty a to že neuneseš v diskuzi výraz,kterým jsem tě tituloval a za kterým si stojím a jdeš se vyplakat M.M na ramínko z tebe udělal chudáčka,který si jde k mamince pofoukat bebíčko.Nemůžu tady napsat to slovíčko,kterým jsem tě tituloval,Martinovi jsem dal slib že už nic takového nenapíšu. Nepsal jsem tobě, ale Sivenovi tak nevím proč jsi reagoval .Nedám si tě do ignoru, protože pak bych si nemohl přečíst ty kraviny co z tebe padají v různých diskuzích Co se týče mé chytrosti,nedělej si starosti,moje IQ je dost vysoko a nad tím tvým určitě hodně,ale s rychlostí cívky to nemá nic společného, ještě jednou píšu že piny brzdy jsou přitlačovány takovou odstředivou silou ,která je na ně vyvíjena a bude na ně v počáteční fázi i v celém průběhu hodu působit v závislosti na počtu otáček ,které jsou úměrné délce hodu, čím víc se cívka otáčí ,tím bude větší přitlak pinů..Plná nebo poloprázdná cívka se bude točit podle toho,jaká na ně působí síla a nikdy jinak,a tyto otáčky jsou různé ,ale nikdy se nebude točit poloprázdná cívka rychleji než plná při stejné počáteční rychlosti,to je prostě fyzika,multiplikátor není perpetum mobile.Asi jsi toho s mulťákem naházel hodně málo,když vypustíš takovou hovadinu,ale jak taky jinak,od tebe se toho nedá moc čekat.Tady tvá slova :
                            při stejnejch otáčkách je odstředivá síla u plný i poloprázdný cívky stejná. jenže pleteš se v jednom - poloprázdná cívka má při náhozu vyšší otáčky.

                              NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 13:37:26

                              statik >> O tom, co popisuješ jsem absolutně NIC nepsal....

                                NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 13:33:51

                                statik >> Brzda (drag). Ne odhozová brzda (brake).

                                  NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 13:08:18

                                  statik >> to že seš jednoduchej primitiv vím dlouho ale že si hysterka je další z faktů který si neodpářeš.

                                    Nstatik - Profil | Čt 21.2.2019 13:05:23

                                    Pepa z depa >> ty se běž vyplakat Maťákovi na ramínko a ne mně vůbec nereaguj,takoví chytráci jako ty vždycky něco napíšou ale topí se ve vlastních sračkách.Už na mně nereaguj,fakt tě nemusím,navíc jsem to nepsal tobě,tak buď v klidu.

                                      Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 13:01:33

                                      Siven Polní >> já jsem nikdy zásadní rozdíl nepozoroval. Ale třebas máš pravdu..

                                        NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 13:00:07

                                        statik >> při stejnejch otáčkách je odstředivá síla u plný i poloprázdný cívky stejná. jenže pleteš se v jednom - poloprázdná cívka má při náhozu vyšší otáčky. vzorec si sestav/dosad a spočítej. chytrej si na to dost (si myslíš).....