Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPete - Profil | Čt 21.2.2019 9:28:33

minatrix >> kolik se na tu 5ku vejde te 0,40 mm?

    Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 9:27:44

    Pete >> mně víc pocitově seděla C4. A vzal bych 5kovou velikost

      NPete - Profil | Čt 21.2.2019 9:24:58

      Panove potrebuji poradit. Chci letos zacit jerkovat (jerky 40-80 g) a nevim zda bude vhodnejsi Abu C3 ci C4. Pri vlacce preferuji spis pomalejsi prevod, ale u jerkovani jsem slysel nazor, ze je naopak lepsi rychlejsi. No a druhy dotaz jakou velikost zvolit zda 5 nebo 6 kovou radu. Prut bude mit gramaz 40-80g a navin chci monofil 0,40mm. Cilova voda je velka prehrada a chytam pouze z lode.
      Predem dekuji :-).

        Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 17:57:56

        doktor multiplikator >> chci letos jít hlouběji, vrátku se nevyhnu

          Ndoktor multiplikator - Profil | Po 18.2.2019 17:36:00

          minatrix >> ee, prut drzim v ruke.

            Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 17:27:01

            doktor multiplikator >> máš zkušenosti s těmi troll vrátky? Chci nějaký ten základní typ , ale aby měl rod holder a nebyl k upevnění na pevno..

              Ndoktor multiplikator - Profil | Po 18.2.2019 17:22:14

              minatrix >> opustat sa :))

                Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 17:21:30

                doktor multiplikator >> asi obojí...

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Po 18.2.2019 17:18:23

                  minatrix >> kurvitka ? ci zeleza na vrabce ?

                    Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 17:16:52

                    doktor multiplikator >> něco málo jsem prodal... ;-)

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Po 18.2.2019 17:13:33

                      minatrix >> tak nic nekupuj

                        Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 16:46:31

                        doktor multiplikator >> tedy už jen jeden nový prut a vybavení na troll

                          Npepa-č - Profil | Po 18.2.2019 16:46:09

                          minatrix >> sz

                            Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 16:44:17

                            doktor multiplikator >> já nic nepotřebuji :-)

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Po 18.2.2019 16:41:08

                              minatrix >> +objednaj 4ks karbonky

                                Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 16:39:07

                                pepa-č >> díky jdu to najít

                                  Npepa-č - Profil | Po 18.2.2019 16:33:46

                                  minatrix >> na us ebay (.com) je ultracast 5601C za 1900+600pošta. to si myslím, že je slušný.

                                    Nminatrix - Profil | Po 18.2.2019 16:29:02

                                    Hoj kluci, náhodou někdo nemá plonkovní větší vejce či Abu vel. 5 apod? Kamarád shání něco na lehčí troll a případně štičí nástrahy. Nic drahýho... Díky

                                      Nminatrix - Profil | Čt 14.2.2019 18:25:56

                                      statik >> ještě jednou dík ;-)

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 14.2.2019 17:44:04

                                        abcdddd >> dal si sa k jehovistom ?