Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nstatik - Profil | Čt 14.2.2019 16:16:51

minatrix >> nemáš zač,rád jsem pomohl,ačkoliv jsem nevěděl, jestli o něho projeví někdo zájem, dal jsem to tady jen tak pro informaci,pořád tady někdo hledá slušný reel ,ať Ti slouží hodně let, mě to neoslovilo, ABU nejsou můj šálek kávy.

    Nabcdddd - Profil | Čt 14.2.2019 15:18:36

    doktor multiplikator >> ty ho tiez poznas? aj by som ti nieco o tom drevenom napisal ale to by si bol zase raz vulgarny

      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 14.2.2019 15:14:15

      abcdddd >> smutny pribeh je ked pindas 10 ty krat do niecoho po com je ti dreveny kokot

        Nbenito - Profil | Čt 14.2.2019 8:55:34

        abcdddd >> :)))))))

          Nabcdddd - Profil | Čt 14.2.2019 5:56:47

          marw_84 >> nazdar, vyser sa na to. Jedneho takeho co sa na to nevykaslal ajked mu to neslon poznam osobne a teraz uz je neskoro, musi s tym hadzat a nejde mu to stale rovnako... smutny pribeh

            Nmarw_84 - Profil | St 13.2.2019 23:53:49

            Čaute pánové, před nějakou dobou sem tu řešil moje trápení při házení s multíkem a přemýšlel, jestli se na to nemám vyprdnout a pořídit raději prut pro smekáč. Ale nemůžu být přece tak levej abych se to nenaučil. Rozhodl jsem se, že to starý Abu Black Max si nechám na nějakej vertikal prut a házení pořídím novej. Kouknu určitě na FF, ale potřeboval bych poradit co hledat. Bude to na prut 249cm 20-60g. Líbí se mi Daiwa Tatula HD 200HL LTD hlavě, že má delší kličku než většina ostatních. Co si o tom myslíte? Díky
            http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-navijaky/137​06-multiplikator-daiwa-tatula-hd-200hl-ltd.html

              NPepa z depa - Profil | Út 12.2.2019 9:58:39

              Iza >> v poho kámo. kdybych neměl jeden čas oba doma tak si nebudu taky jistej.

                NBachy - Profil | Út 12.2.2019 7:21:46

                doktor multiplikator >> to říkám, že s tím chytaj modelky. :-)) Hlavně že může dělat opičky s bržděním šňůry o prut. Kdyby se do toho prutu ještě skutečně opřel, nemusel by čumět na prázdnou cívku. :-)

                  NIza - Profil | Út 12.2.2019 5:41:31

                  Pepa z depa >> dobrá, uznávám. Sice sem to nehledal, ale věřím.

                    NIza - Profil | Út 12.2.2019 5:40:26

                    doktor multiplikator >> Dobře no... tak mě hned neukamenujte

                      Nvicx - Profil | Po 11.2.2019 20:15:46

                      poldeci >> do z&v, teda ich rádia, som odmietol ísť dať rozhovor, lebo si myslím, že už sú za čiarou. Jedna vec je používať ako zdroj nápadov, druhá sa nechať vymyť. Už to tu ale nezasierajme. Admin, prosím pomaž to. Dik.

                        Nvicx - Profil | Po 11.2.2019 20:12:29

                        poldeci >> si tam napr aj takéto články, ktoré potom dohliadajú zdroj a sú zaujímavé https://cz.sputniknews.com/svet/201902059131451-ved​a-prulom-vyzkum-deprese-bakterie-strevo/ A je úplne fuk ci to uverejní sputnik, alebo aktuality.sk. Na to, aby propaganda fungovala, musí tam byť aj časť pravdy.

                          Npoldeci - Profil | Po 11.2.2019 20:11:50

                          vicx >> už som sa zľakol že patríš k tým prakokotom slavienom,presne toto je ich formát

                            Nvicx - Profil | Po 11.2.2019 20:09:55

                            poldeci >> to už je mimo aj mňa. Daj k tomu bádatela a dobrú noc... :D

                              Npoldeci - Profil | Po 11.2.2019 20:08:18

                              vicx >> a zem a vek poznáš? Tam je tiež plno tém a nápadov

                                Nvicx - Profil | Po 11.2.2019 20:04:49

                                poldeci >> pozri, genetike je jedno, kde to je uverejnené. Aj tak sú to všetko prebraté články. Niekedy si dám robotu a dohľadám zdroj, aby to nebola nejaká kontroverzná stránka. Potom ľudia ani nepípnu. Keď si pozrieš populárno vedecké stránky ako osel.cz, alebo iflscience.com, nájdeš tam rovnakú politickú demagógiu, len opačným smerom. Zaujíma ma veda, čítam medzi riadkami, dohľadávam štúdie. Zaujímavý je nápad, alebo téma, nie kde to je uverejnené. Ale chápem, že pri dnešnej situácii sú ľudia viac polarizovaní a keď vidia americké, alebo ruské stránky, tak hneď škatuľkujú. Dávať sem rovno odkazy na štúdie je blbosť, lebo ad 1 by tomu väčšina nechápala, ad 2 sú platené.
                                Edit: čítam všetko, lebo tak sa dá najľahšie naučiť akým spôsobom kto oblbuje. A je jedno ci to je jadro, fotovoltaika, otepľovanie, alebo politika. Najzaujímavejšie je hľadať to, čo v tom článku nieje napísané. To je väčšinou najdôležitejšie ak ide o brainwash.

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 19:35:14

                                  poldeci >> skoda ze gasparovic nebol taky pokrokovy ako tie 10r deti

                                    Npoldeci - Profil | Po 11.2.2019 19:32:28

                                    vicx >> ty čítaš články z takých pochybných zdrojov ako Sputnik,?u nás aj 10r deti na dedine vedia ,že je to kategória fake news

                                      Nvicx - Profil | Po 11.2.2019 19:18:47

                                      Keď tu riešite Moravákov a Čechov, nedávno sa mi dostal pod nos tento pavedecký článok, ktorý sa tomu venuje z pohľadu genetiky. Či to pravda je, alebo nie, respektíve či toto je taký dôvod netuším, ale je to snaha prísť na dôvod rozdielnosti. Nech si každý spraví názor sám. Z vlastnej skúsenosti tam rozdiel vidím, ale nie ze lepší/horší, len iní. Môže to mať ale milión úplne iných, ľahšie vysvetlitelných dôvodov. Kamarátov mám v oboch skupinách :)
                                      Diel 1: https://sptnkne.ws/k8ee
                                      Diel 2: https://sptnkne.ws/kFj2