Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 18:20:49

pepa-č >> na silon ti karbonky netreba

    Npepa-č - Profil | Po 11.2.2019 18:19:46

    doktor multiplikator >> ještě k tomu připočítej carbon podložky, co do toho frknu a co si řeknou celníci, ale jo, je to ok cena

      Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 18:13:11

      pepa-č >> to je fajn

        Npepa-č - Profil | Po 11.2.2019 18:09:11

        doktor multiplikator >> 125usd plus pošta

          Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 18:03:29

          pepa-č >> kolko ta vysiel bajvočko

            Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 18:02:24

            pepa-č >> mozno ale lave rameno mam doebane, nevedel by som tak ani tahat vob ani rybu

              Npepa-č - Profil | Po 11.2.2019 17:58:10

              doktor multiplikator >> nešiko!

                Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:56:43

                pepa-č >> ako pekne, ale na blbu ruku

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:55:47

                  sliver >> tak. zbytocne sa branis :))

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:53:25

                    Iza >> obavam sa ze si na omyle a Pepa ma pravdu

                      Npepa-č - Profil | Po 11.2.2019 17:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak když se tedy chlubíme, tak se budu chlubit taky (všude jinde jsem se už pochlubil)

                        NPepa z depa - Profil | Po 11.2.2019 17:46:58

                        Iza >> to není ultracast i když je to napsaný na tý samolepce. ultracast je jinej. najdi si to. ;-)

                          Nsliver - Profil | Po 11.2.2019 17:32:10

                          doktor multiplikator >> a proč ? Že mi je nevolno z oček nahoře, neznamená, že mám místo palca řadič. Tak bacha jo.

                            NIza - Profil | Po 11.2.2019 17:31:54

                            Pepa z depa >> To je UC. Zvětši tu fotku a koukni znova. Já to tam vidím ;-)

                              NPepa z depa - Profil | Po 11.2.2019 17:27:55

                              Iza >> to není ultracast to je klasická c3

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:27:31

                                sliver >> no ta komedia by na teba aj sedela :))

                                  Nsliver - Profil | Po 11.2.2019 17:22:42

                                  doktor multiplikator >> to sem natáčel tebe ty lolo.😈

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:19:34

                                    tento je dobry. skoro jak sliver ked si kupi poriadny navi

                                    https://www.youtube.com/watch?v=-65oqq3EYuA

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:17:55

                                      Iza >> boli na ebaii nejake, tie velke loziska mi nepasovali

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:15:09

                                        minatrix >> je to mozne, je kopec variacii. ale take tie vychytavky tu ma v malicku maličky Jardo