Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Iza - Profil | Po 11.2.2019 17:14:41

minatrix >> Ty kráso....úplně novej Ultra cast. Závidím.... ;-)

    minatrix - Profil | Po 11.2.2019 17:13:00

    doktor multiplikator >> tyhle oldschooly ne, pokud si pamatuji

      doktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:06:55

      minatrix >> som myslel ze tie cervene sa robia ako 2 speed

        minatrix - Profil | Po 11.2.2019 17:02:10

        doktor multiplikator >> občas ho protočím

          doktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 17:01:45

          minatrix >> do vitriny?

            minatrix - Profil | Po 11.2.2019 16:58:32

            .. děkuji Statikovi...

              doktor multiplikator - Profil | Po 11.2.2019 16:41:40

              Nat >> daj si to na 3jku privetre na 4. Vybavene

                sliver - Profil | Po 11.2.2019 15:16:27

                Gekoman >> blbost. Právě praotec Moravák když vylezl na Říp, rozhlédl se a řekl : tu je hovno, to necháme Čechům, deme na Moravu, tam jsou švestky, víno a uzené.

                  Nat - Profil | Po 11.2.2019 11:48:38

                  doktor multiplikator >> no viem ze na vertikal to je jedno, a z videa som prd rozumel.

                    Gekoman - Profil | Po 11.2.2019 10:14:03

                    Iza >> Moraváci jsou jen líní Slováci co nedošli do Prahy :D . Všechno jeden kmen ....

                      pepa-č - Profil | Po 11.2.2019 8:14:03

                      Rasto. >> čechy+morava+slezsko*= ČR/česko
                      * kousek, většina slezska je v polsku.
                      (jiné kolonie my čehúni už nemáme)
                      :-)

                        Iza - Profil | Po 11.2.2019 6:06:03

                        Rasto. >> Možná, ale pořad jsme jeden stát :-) No a já.su z moravy ;-)

                          Rasto. - Profil | Ne 10.2.2019 22:28:35

                          Iza >> nehovorili ale o Česku?

                            Iza - Profil | Ne 10.2.2019 22:12:11

                            pepa-č >> Poušť máme. To místo se jmenuje Váté písky ;-) Je to na jihu moravy

                              Gekoman - Profil | Ne 10.2.2019 19:40:57

                              doktor multiplikator >> těch tu je víc , jen se tam nesmí chytat...

                                doktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 19:38:10

                                Gekoman >> to vidim na dalsis stojak

                                  Gekoman - Profil | Ne 10.2.2019 19:31:11

                                  doktor multiplikator >> Když vydržíš bude i poušť ...

                                    doktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 19:27:02

                                    pepa-č >> vona sa aj dzungla aj metrovy ladovec najde akurat tu pust ste nam zo zahoria nestihcli cmajznut

                                      pepa-č - Profil | Ne 10.2.2019 19:20:04

                                      doktor multiplikator >> poušť a ledovec a džungli nemáme

                                        doktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 19:19:17

                                        pepa-č >> vy tam mate secko more, cesku kanadu, ceske švýcarsko atd