Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Npepa-č - Profil | Ne 10.2.2019 19:09:39

doktor multiplikator >> moře je stojak

    Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 18:54:36

    pepa-č >> na stojaku mozno

      Npepa-č - Profil | Ne 10.2.2019 18:48:39

      doktor multiplikator >> vždycky musíš mít rezervu víc než je vzdálenost ke druhymu břehu, pak se ti to nestane

        Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 18:43:15

        Nat >> na vertikal je to jedno

        https://www.youtube.com/watch?v=O1gNLm69S9c

          Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 18:25:03

          benito >> dobrzdi ocami

            Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 18:24:19

            Iza >> to su tii dedovia so silonmi, pripadne este pepa :)

              Nbenito - Profil | Ne 10.2.2019 18:20:29

              doktor multiplikator >> To dá. :)

                NIza - Profil | Ne 10.2.2019 18:12:44

                doktor multiplikator >> Tenhle pohled nasere :-D

                  NNat - Profil | Ne 10.2.2019 14:35:46

                  Tymto sa co nastavuje, predpokladam nejaka nahadzovacia brzda, ale kedy to mat na 0 a kedy napr. na 6.

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 10.2.2019 14:05:11

                    .

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 27.1.2019 20:22:49

                      kaňka >> co by si s tym robil ? pustim ta vo vreci dole hradzou :))

                        NBachy - Profil | So 26.1.2019 18:37:53

                        statik >> máš dobrý odhad, ale zvonečky už nesháněj. Tady se jenom prošel a když viděl jak to tu máme vyžrané, tak se otočil a šel zpátky vaším směrem, pár kiláků jsem ho stopoval. :-))

                          Nstatik - Profil | So 26.1.2019 18:07:49

                          Bachy >> ale nejdřív si seženu alespoň dva zvonečky,ten medvěd co trhal ty ovce na Valachách určo není na Slovensku, jak se domnívají odborníci na odlovy klecí,já si myslím že táhl směrem na opavsko a okolí a bude se zaměřovat na rybáře a jejich úlovky ,ale jenom na ty co chytají na bajt, na smekáče sa nesníží.

                            NIza - Profil | So 26.1.2019 18:07:04

                            statik >> :-D

                              NBachy - Profil | So 26.1.2019 17:39:27

                              statik >> však přijeď, rád pokecám i vyzkouším přesnost se zkušeným pardálem. Já v takovém terénu co tam jsou oni chytám s 3m prutem, půlgramovou nástrahou a nechodím tak blízko ani nemusím dělat ty rozežrané opičky u toho. :-)

                                Nstatik - Profil | So 26.1.2019 17:20:34

                                Bachy >> ty já mám nápad,Opava z Frýdlantu n /O není tak daleko já k tobě můžu v létě zajet , můžu vzít svoje strojky abych tě nezatěžoval a ukážeš mi jak to s muli válíš v nějakém fajném terénu na přesnost pod převislé větve atd, osobně si myslím že ty se netrefíš ani se smekáčem.

                                  NPopik - Profil | So 26.1.2019 17:17:35

                                  Bachy >> ty zvonky jsou super. Tam musi byt ryb vic jak vody.

                                    NBachy - Profil | So 26.1.2019 17:03:59

                                    statik >> to já vím, že to je kvůli medvědům, zas jich není potřeba tolik. A taková přesnost na pět metrů, to samozřejmě musí být skutečný kumšt trefit, úplné mistrovství. :-))

                                      Nstatik - Profil | So 26.1.2019 16:12:44

                                      Bachy >> zvonkama plaší třeba grizlouše nebo jinou dravou ,má to něco do sebe.Už jsi zkoušel chytat na multík v takovém terénu, je třeba to zkusit a potom teprve komentovat,pár metrů na přesnost je mnohem větší umění než těpat na volnou vodu nějakého těžkého jerka nebo jiný nesmysl.