Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nkaňka - Profil | Pá 25.1.2019 21:05:54

doktor multiplikator >> Jenom počkej , už si píšu do deníčku
,,Na návštěvu k P!fovi vzít aj obušek na Juru "

😂

    Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.1.2019 20:22:36

    osprey >> moravaky s multakom:)

      NBachy - Profil | Pá 25.1.2019 20:15:07

      Stejně to jsou šílenci. Třeba na tom videu co následuje - https://www.youtube.com/watch?v=PvnjhVMm2dw jak tam nakráčí k tůni jak starosta a ještě s těma brutálníma zvonkama u pasu. :-))
      Hlavně že s tím wobem šermuje jak mušketýr, přitom to háže na pár metrů...

        Nosprey - Profil | Pá 25.1.2019 20:10:24

        doktor multiplikator >> Těch, co nemají rádi Moraváky? :-))

          Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.1.2019 20:09:36

          osprey >> myslim ze takych je tu viac :))

            NBachy - Profil | Pá 25.1.2019 19:57:52

            osprey >> všichni si rádi nějak hrajem. Mám to v oblíbených i když s multíkem už nechytám, občas je to tu zajímavé, třeba teď to video od Pepy...

              Nosprey - Profil | Pá 25.1.2019 19:47:09

              Bachy >> Což o to, multíku u nás opravdu v zásadě netřeba a já například ho mám jako občasnou hračku a někdy taky konverzační téma (prut očkama nahoru je pořád ještě něco extra).

              Ale nechápu tebe, že sem s tímhle přístupem lezeš. Pamatuju, jak jeden jouda od nás z práce šel vyprávět Moravákům, že nemá rád Moraváky. Pak se divil, když po něm házeli kamením:-))

                Nminatrix - Profil | Pá 25.1.2019 17:59:25

                P!F >> jj, to už víme.. Tedy pár modelů je naopak, nevím, kde to popisuje :-) Nový W8 Ultrastick 28g je okounovka tak 18g ..

                  NP!F - Profil | Pá 25.1.2019 17:51:04

                  minatrix >> Dochtor chcel asi podotknut, ze tie westiny majú trochu nadhodnotenu gramáž. Napriklad CTS má podobne silne pruty s udavanou polovicnou gramazou.

                    Nminatrix - Profil | Pá 25.1.2019 17:29:22

                    doktor multiplikator >> ahá ...suchej anglickej

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.1.2019 17:08:28

                      minatrix >> taky vtip

                        Nminatrix - Profil | Pá 25.1.2019 17:05:44

                        doktor multiplikator >> ?

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.1.2019 16:28:46

                          minatrix >> ober z gramazr zhasnem sviečku :))

                            Nminatrix - Profil | Pá 25.1.2019 16:21:02

                            cresissub >> ty pruty si vem do ruky. Já vláčím na W4 Powercast 180g na smekáč. Na multi W4 Powershad 150g 215cm či W3 Powercast 255-180g. Ten kratší mám na loď apod

                              Ncresissub - Profil | Pá 25.1.2019 16:10:08

                              minatrix >> Děkuji za Tvůj názor. Mám to především navousáče.Takže se nebojím tam dát něco těžkého a velkého.Jsem právě trochu na vážkách protože se jedná o dost velké rozmezí gramáže než na který jsem zvyklý vídat.

                                Nminatrix - Profil | Pá 25.1.2019 16:05:52

                                cresissub >> ahoj, já osobně bych sáhl pro 180g. Jen můj názor. Záleží taky co chceš tahat.

                                  Ncresissub - Profil | Pá 25.1.2019 16:02:23

                                  Ahoj, kamarádi.
                                  Potřeboval bych poradit s výběrem baitcastingového prutu na sumce.
                                  Jedná se mi o vrhačku.
                                  Buďto 233cm, 60-180 gr
                                  Nebo 255cm, 40-130gr.
                                  Jedná se o prut Westin W8 powercast.
                                  Budu chytat na velice proudné řece Labi především s Jerbaity ect.
                                  Sumce tu máme hezké.Většinou co chlapy chytají je to okolo 150 cm.
                                  Pár dvoumetráků se zde taky vytáhlo.
                                  S přívlačí mám bohaté zkušenosti, ale ne se sumcovou a s baitcastem také ne.
                                  Zajímal by mě Váš názor.
                                  Děkuji

                                    Nmir999 - Profil | Pá 25.1.2019 12:26:46

                                    statik >> A ak si dobre pamatam, ty si mal aj nejake megabassy, z ktorych to lieta paradne. Ja vidim opodstatnenie ked niekto potrebuje presne hadzat, hadzat pod konare, hadzat z boku, zo spodu a v rychlom slede. Pekne videa ma na ytbe aj gong lei

                                      Nstatik - Profil | Pá 25.1.2019 11:48:10

                                      Bachy >> já jsem začal chytat s multíkem asi proto,že jsem chtěl vybočit z té nudné šedi, a tak jsem si řekl že je na čase zkusit něco jiného a tak jsem se do toho baitu pustil .Bral jsem to jako výzvu a to ,že se na mně dívá spousta rybářů jak na uchýla mi ani v nejmenším nevadí, je i spousta takových co se zastaví a uznale pokývou hlavou, že jako super.Japonci mají trošku jiný způsob myšlení než většina lidské populace a od toho se odvíjí jejich hodnoty. To video je úžasné,myslel jsem si že to s multíkem celkem umím ale tomu pánovi nesahám ani po kotníky.

                                        Npunkáč - Profil | Pá 25.1.2019 11:04:22

                                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 25.1.2019 10:28:15 >> hele,ale von je fakt divnej😂