Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NBachy - Profil | Pá 25.1.2019 10:45:13

eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 25.1.2019 10:28:15 >> jojo, stejné je to i s ulkem :-)

    Npetrikveprik - Profil | Pá 25.1.2019 10:28:15

    Bachy >> jo to je klasika - Ti co tomu nerozumí tak jo...ti to odsoudí většinou jak první.

      NPepa z depa - Profil | Pá 25.1.2019 9:46:20

      Bachy >> nic ve zlým ale seš divnej.

        NBachy - Profil | Pá 25.1.2019 7:19:14

        osprey >> myslím, že by spousta lidí považovalo za úplně zbytečnou exhibici jakoukoliv vnitrozemskou přívlač s multíkem, jsem jedním z nich. :-)

          Nosprey - Profil | Čt 24.1.2019 23:46:14

          minatrix >> Je mi to jasné.

          Mimochodem, svoji bonsaj si opečovávám už 28 let. Prasácky, ale pořád žije. :-)

            Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 23:12:40

            pepa-č >> asi tak ;-)

            Japončíci jsou perfekcionisti a když dělají nějaký koníček, investují do toho hodně času, trpělivosti i peněz

              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 23:00:42

              P!F >> skoncili dobre casy

                Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 22:46:09

                minatrix >> přesně tak to vnímám taky. jako že to tím ten kluk japonskej sleduje taky.

                můžeš vzít hroudu hlíny uplácat z ní sošku ptáka, nebo se dlouho dobu zabývat výrobou formičky, abys udělal stejnou hliněnou sošku za minutu, nakonec vynalezneš vstřikovací stroj a uděláš milion sošek ptáčka za hodinu (to je západní uvažování)

                nebo budeš japonec a budeš ho hodinu a půl skládat z papíru.

                čímž nijak neříkám, že bych tak chtěl chytat, je to strašně složité a nemám těch sto let, abych se to naučil, jako do toho investoval ten japonec (metafora).

                  NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 22:45:38

                  doktor multiplikator >> poznam ťa... V tej dobre si bol este dobrak od kosti.

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:44:22

                    P!F >> jak vies ze nechcel ?

                      NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 22:41:07

                      abcdddd >> budme seriozny a nerobme z toho mysteriozny serial. Nahodit ťa nechcel... Nehoda a umysel sú rozdielne veci.

                      Si fi z toho budem robit ja, ale solo. Hned po tom, ako ta zabije veslom.

                      Ps: schovaj kotvu. Aj keď pribeh o tom, ako ju máš v chrbte by som možno mohol predat...

                        Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 22:40:37

                        osprey >> Rozumím. Já na to koukám z jejich pohledu.
                        Jsou to magoři. V dobrém.
                        Podívej se na videa, kde předvádí sekací a bojové výpady s katanou. Až dospějí do určité fáze, max přesekávají namočené rohože :-) Při tvarování bonsají nikdy za svůj život neuvidíš skutečnou krásu stromku..
                        Podle mě je to něco jako medice , umění a lov v jednom ..

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:37:51

                          abcdddd >> niesom. ani brvou nepohnem:))

                            Nabcdddd - Profil | Čt 24.1.2019 22:33:12

                            doktor multiplikator >> nebud agresivny...

                              Nosprey - Profil | Čt 24.1.2019 22:28:44

                              minatrix >> Však jsem psal, že mu fandím. Akorát jsem tak nějak s létama zjistil, že buď exhibuju nebo chytám ryby. To druhé mě baví víc. A nemusím jich ani chytit moc.

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:24:09

                                abcdddd >> najlepsia bude ta ked sa vykupes v dunaji

                                  Nabcdddd - Profil | Čt 24.1.2019 22:14:40

                                  P!F >> :)))))) a tu ako ma chcel nahodit?

                                    NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 22:13:18

                                    abcdddd >> to až neskor, tomu predbiehaju ine pribehy. Zacal by som tým, ako som sa jebal cez rozmocenu hlboku orbu pol kilometra, pretoze dvaja chuji su tam na kolenach a cumia do vody, teda aspoň z dialky to tak vyzeralo.

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:11:02

                                      P!F >> aj ty kecas

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:09:54

                                        abcdddd >> mozes, akurat atmosferu nenalicis