Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 22:09:31

doktor multiplikator >> upravim to na pravu mieru. Juro hadze tak, ze v jpn by bol po prvom videu hvjezda.

    Nabcdddd - Profil | Čt 24.1.2019 22:07:32

    doktor multiplikator >> dam story ako som zaspal na rybach?

      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 22:03:40

      abcdddd >> kecas

        Nabcdddd - Profil | Čt 24.1.2019 21:53:48

        kaňka >> juro tak hadze, niekedy este lepsie ako japonci...

          NFrantaLopata - Profil | Čt 24.1.2019 21:31:12

          Zdravim, chtel jsem se zeptat, jestli se doma nekomu nevali, nebo jestli nekdo nevi, kde sehnat powerhandle na okuma citrix 364.
          Dekuju za info.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 21:19:51

            kaňka >> kecy, si imaginarny

              Nkaňka - Profil | Čt 24.1.2019 21:01:36

              doktor multiplikator >> Tak trénuj , to mi předvedeš jak to samo lítá jak dojedu na návštěvu :-))

                Nkaňka - Profil | Čt 24.1.2019 21:00:37

                osprey >> Nemyslím si , že tak přesně házet umí kdekdo levou zadní . Viděl sem jak ti japonci hážou i se smekáčem a řeknu že u nás sem tak nikoho nikdy házet neviděl .

                  Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 20:45:36

                  osprey >> minatrix má pravdu, sto let se to učil a teď to umí.

                    Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 20:43:01

                    osprey >> nepoužíval jsi rád hlášku: " Někdy je cesta cíl" ? :-) Nezapomeň, že Japonci to mají hozený jinak.

                      NBachy - Profil | Čt 24.1.2019 20:31:22

                      pepa-č >> pěkné, zvlášť ty hody spodem se mi líbily, já to musím vystřelovat z ruky. Zas kdyby měl takový delší prut, mohl ukázat jak se háže za roh. :-)

                        Nosprey - Profil | Čt 24.1.2019 19:19:46

                        Video zajímavé. Ten člověk vynakládá obrovskou spoustu umu a energie na něco, co by se smekacím navijákem zvládl kdekdo a levou zadní.

                        Věřím, že ho to baví, nic proti tomu nemám a fandím mu. Mě samotného ale víc baví chytat ryby.

                          Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 18:18:47

                          P!F >> s pětikilovou rybou by to bylo veselé video. možná krátké, ale veselé.

                            NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 16:59:29

                            pepa-č >> panenko skakava. S tym prutom by som si vypichol obidve oci pri pokuse o prvý nahod.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 15:28:57

                              pepa-č >> to ako hej ale styma barbless jednohakmi sa ta ryba sekne sama, vavyse 2 kilove ho potocaka v takom čuráčku asi nenajde. Vies jak bachy by stym sekol aj candatka :)

                              Bol som tak s 2 metrom a 7ckou kundavnom a slo to, akurat pid konarmi to chcelo hadzat trosku inak

                                Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 15:21:40

                                doktor multiplikator >> nevím, takový prut jsem nikdy neměl v ruce - 5feetů parabolu, co se pod tíhou nástrahy prohne až k rukojeti. nevím, asi to jde (jak vidno), ale vypadá to nepochopitelně.

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 15:19:54

                                  pepa-č >> preco myslis? Prut parabola nastraha pomerne dost tazka, to lieta samo

                                    Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 15:07:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    https://www.youtube.com/watch?v=UFLL9HFAw7c

                                    prut je nějaká laminátová žvejka, ale hází naprosto nepochopitelně, nic z toho bych neuměl.

                                      Nskwor - Profil | Čt 24.1.2019 15:02:11

                                      doktor multiplikator >> Takhle nahazuju taky. Jsem levák, takže mám ten pohyb zažitý a je to pro mě naprosto přirozené.

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 15:00:43

                                        pepa-č >> ja mam kamarata, pise lavou, kladivo drzi v pravej. Nahadzuje prutom v lavej, prehodi prut a luru taha prutom v pravej.