Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 13:45:17

pepa-č >> dodnes si pamatuji, jak ta blbka říkala rodičům, ať mi přivazují ruku za židlí a vše dělám pravačkou...

Pokud si pamatuji dobře, USA, UK... Ti mají častější dominanci levé ruky.

    Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 13:24:20

    minatrix >> mně se taky plete levá pravá, když do toho zamotáš "z mýho pohledu" "z tvýho pohledu" jsem ztracen. :-)

    přeučování je zločin.
    muj táta taky přeučen, můj děda levák, pak se po uraze ve stáří musel naučit vše pravou. z tát strany silná levorukost. já píšu pravou, kreslím pravou, ale dost věcí dělám levo, co by "čistý" pravák levou nedělal, jsem tak napůl.

      Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 13:09:59

      pepa-č >> já to vím. Ale já jsem levák, postsoudružka se mě snažila přeučit.
      Vše dělám pravou, ale píšu levou. U některých věcí mám problém s koordinací, třebas se mi občas plete levá a pravá. Tudíž tohle nee, i když některá krásná a zajímavá točidla bych hned bral i v RH.

        Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 12:35:44

        minatrix >> když jsem s multíkama začínal, tak jsem si kupoval jen "lefty" bo jsem to viděl jako děsný problém. a vadilo mi, že některé verze a typy v levorukém provedení neexistují.
        pak jsem chtěl abu morrum a to v levorukém není (jenom malé velikosti) a já chtěl 6i tisícovku. tak jsem to koupil a že si zvyknu, a zvykl jsem si a ani to moc neřeším.

        když si všimneš, tak i na moři (jigging a tropical, GT, popping apod) chytají často tak, že mají na smekáčích kličku do protisměru a jistě to nejsou všechno leváci.

        je to jen zvyk a dát tomu ten čas (několik hodin), třeba první dva hody ti to bude připadat nemožné, ale není. ve světě se prodává většina multíku na pravo a určtitě nemají většinu leváků v populaci. zyvk, tradice, předsudky, nezvyk. nic mín, nic vic.

          Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 12:20:39

          Největší a nejmenší :-))

            Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 12:16:16

            doktor multiplikator >> tady a cenzura? Kdeže..

              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 12:14:56

              minatrix >> dpc je tu cenzura ? trochu stuchnut sa moze. aby ste sa nepotento metrosexuali :)

                Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 12:13:46

                pepa-č >> tak jsi jeden z mála. Někde jsem četl, že bassisti (závodníci v lovu okounků) , musí umět házet oběma. A střídají to, aby zatěžovali tělo rovnoměrně a vydrželi víc..

                  Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 12:11:12

                  minatrix >> já nepřehazuju z ruky do ruky. nahazuju tou rukou na kterou stranu není zrovna klička.
                  přehazuju jen když třeba blbě stojím na stromem a musím ho obhodit nebo tak, ale to dělám i se smekáčem. že někdy v zarostlým místě je lepší hodit druhou rukou.
                  jde se to naučit. stejně jako fotbalista občas musí kopnout druhou nohou a když to umí, je to lepšejší.

                    Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 12:08:11

                    doktor multiplikator >> jsi to napsal zle :-))

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 12:01:02

                      minatrix >> kua sak da sa to ai tak napisat :))

                        Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 11:56:24

                        pepa-č >> přehazovat z ruky do ruky atd? Ne, děkuji. Když je tu ta možnost... :-)

                          Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 11:55:07

                          doktor multiplikator >> nebo obojetník

                            Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 11:25:33

                            minatrix >> je to jen o zvyk. dej tomu půl dne a pak už ti to ani nepřijde na kterou ruku to je.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 11:20:01

                              totok by som tahat nechcel

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 11:18:32

                                minatrix >> pepovi to je jednooo, von ma obe lave :)

                                  Nminatrix - Profil | Čt 24.1.2019 11:14:37

                                  doktor multiplikator >> hezké, ale špatná ruka

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.1.2019 0:13:10

                                    pepa-č >> a cil tahaj spat :))

                                      Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 0:04:19

                                      doktor multiplikator >> Kirjoitin ne jo, jos he tasavaltaan lähettävät CZ.

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | St 23.1.2019 23:58:20

                                        pepa-č >> kup to :))