Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 21:26:38

vicx: problémem u UC je právě ADS. Jiná je nejen konstrukce cívky, ale i boků samotného MP. Ale buď rád, že ho máš! Zkus vyměnit ložiska a uvidíš ten rozdíl.

    Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 21:23:33

    pisci - pozeral som na ten komplet set. problem je, ze to nepasuje na UC :( a ani cievku nan som nikde nenasiel. ani original, ani custom...

      NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 21:14:30

      vicx: to si můžeme jen povzdechnout, že u nás toto běžně nekoupíš. Víš co by stálo za vyzkoušení? Ta keramická ložiska. A ložiska dělají hodně moc hodně!!!

        Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 21:07:47

        a toto je podoba vychytavka http://hatterasoutfitters.com/index1.html

          NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 21:04:31

          vicx: tak jsem na to kouknul a je to už hodně ujeté, ale moc hezké. To samé bych si vlastně mohl udělat, jen koupit keramická ložiska (vhodná i do turbín se 150 000 otáčkami za minutu), použít odstředivou brzdu z MP Abu Raketa a je to. Cívku mám a rám také. :-) :-)
          Škoda, že si nemohu vzpomenout na ty US stránky. Tam dokonce nabízí odvrtávaná ozubená kolečka apod.

            Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 20:52:40

            pisci - tak toto je asi sen :) custom od hlavy po paty.... http://www.mikesreelrepair.com/product_info.php?cPath=89&products_id=47695
            ked sa popozeras po tej stanke, pride mi to ako v pocitacovej autickarskej hre, kde si mozes upgradnut co len chces... parada.

              NDenny - Profil | Po 10.3.2008 19:18:05

              Piscicapus - to nebylo od Slivera,ten kdyby ho nasel na levou tak uz ho ma doma :-))

                NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 19:16:33

                Denny: Karle, sliver tenkrát kecal. Však ho znáš.

                  NDenny - Profil | Po 10.3.2008 19:13:00

                  vicx - udajne se i morrum dela na levou,sam jsem to ale nenasel.

                    NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 18:01:56

                    vicx: tak jsem nepochodil, ale na realsreels se dá najít také zajímavé přímo v uváděných odkazech. Je docela možné, že ony tuningové stránky jsem našel přes tyto. Tak klikej.

                      NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:55:39

                      vicx: toto je celkem známé: http://www.realsreels.com/

                      Hledám dál...

                        NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:53:16

                        vicx: ale jo, lacinější verze Mörrumu. :-) :-) Jenže Mörrum je Mörrum a moc bych ho chtěl!
                        Je škoda, že si již nepamatuji tu stránku s tuningem, ale pokusím se ji najít.

                          Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 17:47:23

                          pisci - mne sa tam paci ta veta, ze UC je lacnejsia verzia Morrum. a Morrum nieje na lavu ruku, takze UC ostava na vrchole na lavu ruku. kde si nasiel tuning stranku?

                            Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 17:39:38

                            sillurus - tu som nasiel anglicku stranku kde maju na predaj nove Ultracasty aj ten typ s Anti Backlash systemom. Je tam ale problem s bezpecnostnym certifikatom na stranke, tak neviem ci to je vhodne na kupovanie. https://secure-tele7.net/users/netsales/shoppingcart/new_page_24.htm

                              NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:38:16

                              Sakra, ten Mörrum je hezký! Já ho chci! Moc! :-) :-)

                                NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:34:08

                                vicx: a jsem u tuningu. Zajímavý odkaz a jdu louskat.
                                Ve stručnosti ale dodám, že systém ADS použitý u UC je velká výhoda při jerkování.

                                  NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:31:19

                                  Denny: přesně tak, velkou roli hraje zvyk a hloupost je když je člověk líný zkoušen nové a neznámé.
                                  Ne že bych šňůře nevěřil, ale u těžších nástrah jsem šňůru dost trhal při náhozech. Vlasec mne v tomto ještě nezklamal.
                                  Vím, slabší vlasec/šňůra nemá až takový vliv na zvýšení délky náhozu jako u smekacích navijáků.
                                  A více metrů na cívce? Toto využiji jen při případném zamotání, ale při vlastním lovu minimálně. Dle mého platí, že když ti ryba vezme víc než sto metrů, tak o ni stejně přijdeš. Tím myslím lov ze břehu na našich řekách. Ale děkuji za odpověď.

                                    Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 17:24:46

                                    all - kto vie po anglicky, moze si precitat zaujimavy prispevok tu http://www.stripersonline.com/surftalk/showthread.php?t=498154 v podstate ide o to, ze chlapik sa tam zmienil o systeme cievky na UltraCaste ako mam ja. Presne tam hovori o probleme tazsej cievky a z toho vyplyvajucej pomalsej rozbiehavosti a dlhsom dojazde. Oba priznaky su neziaduce. Takze kto nebude mat ten MP ako je bude hadzat lahsie a dalej :))) Tyka sa to lahsich nastrah. Nesporne vyhody radsej zamlcim...

                                      NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:23:25

                                      vicx: v běžných domácích podmínkách určitě ne. Pokusím se vyfotit co mám doma, ale asi ji znáš, takže nebudu presentovat své fotovýtvory.
                                      Aha, multiplikátor nejen pro přívlač, ale i na muškařinu. Je dobré si nechat otevřeny zadní vrátka. :-) :-)

                                        NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 17:19:13

                                        rudolf: přívlačové pruty PENN neznám, ale dle mého je výhodné, když je k dispozici jistá rezerva. Takže bych se přikláněl k modelu s vrhací zátěží 40 - 80g. Ale nebude tento prut na běžnou těžší přívlač moc těžký, nebude tě po hodině přívlače bolet ruka a za další hodinu záda a budeš po obědě schopen pohybu? Ani jsi nenapsal jakou délku prutu plánuješ koupit.