Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NRasto. - Profil | St 12.3.2008 10:37:30

vicx:no ale problem je ze prave teraz je slusna akcia na 5000 a 6000........6000je skladom a 5000v backorder........ backorder podla toho co mi napisali znamena zdrzanie ak! ho vobec dostanu. Takze to asi risknem na tu 6000ku. Podla toho co ste pisali ma jeden aj druhy nahadzovacie kovove tlacitko (nie thubmcast) a nahadzovat velke nastrahy sa s nimi budu dat rovnako.Na nastrahy do SR DR 9cm budem pouzivat klasicky verkel a na tazsie SSR14 + zoberiem tu 6ku........a Spheros bude dalej trcat v sufliku :-)

    Nvicx - Profil | Út 11.3.2008 19:54:44

    rasto. - s 5000 sa da hadzat od SR 7 hore. neda sa to vsak porovnavat este s navijakom. je to kratsie. na moravu a MD to ale staci. napr HJ10 uz je pohoda. a to som hadzal s MP o ktorom som sa dozvedel, ze ma horsie nahadzovacie vlastnosti ako ostatne modely :))) takze ak beries cokolvek ine ako UC, tak sa ti bude hadzat aj lepsie.

      NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 16:38:23

      Rasto: stejně si koupíš ještě jeden, no a tak to bude ten menší. Ne? ;-) ;.-)

        NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 16:28:01

        umh dakujem za rady......zoberiem asi ten vacsi a budem tam davat tie SSR14 a pod................na 9nu SR mi bude stacit aj smekac.Ked stacil doteraz bude aj nadalej

          NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 16:25:45

          Rasto: SR9? Odhodíš ho, ale ne daleko. V této hmotnostní kategorii bude lépe, když zvolíš size 5000!
          Na SSR14 a pod. je ale lepší větší velikost.

            NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 16:10:06

            Ked sa mi nebude pacit snura dam vlasec a naopak :-) Teraz je skor otazka ci objednavat 5ku a dufat ze pride na sklad alebo objednat 6ku ktora na sklade je......cena +-rovnaka vaha 30gr viac........odvijat sa asi musim od nastrah.......mozno otazka na teba .bude sa dat s tymto odhodit (beriem to ako spodnu nastrahu) aj Shad Rap 9 deep runner alebo to uz je malo? To by bola spodna hranica.....potom to uz pojde na super shad rap,magnum,Fatso,Slider atd......

              NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 16:04:05

              Rasto: verkelů není nikdy dost, jde o to aby ti, když se přikryješ až ke krku, nekoukaly nohy! :-) :-)

              Ano, probírali jsem tu velikosti 5000 a 6000. Ke každému jsme se vyjádřili s důvody proč pro a proč ne. Pro dobré rozhodnutí je potřeba zvážit i to, zda použiješ šňůru, nebo vlasec. Na běžnou přívlač bohatě stačí size 5000.

                NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 15:57:04

                Hmm preberali ste tu 5000 a 6000 velkost a teraz som na pochybach.....6000 je na sklade na 5000musim cakat......... Ja to chcem prevazne na strednu az tazsiu privlac a tam mi to na tu 5000 vychadzalo

                  NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 15:54:58

                  :-))) ibaze jeden verkel uz je na ceste ....a uz ten som nepotreboval.......zachvilu sa s verkalmi budem moc prikryvat

                    NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 15:49:28

                    Myslím, že se jedná o tvůj planý poplach, protože tyto malé MP klasické konstrukce by měly být stále původem ze Švédska.

                      NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 15:48:09

                      Hmmm, ale nezoufej si, zkus to a když se nezadaří, tak si koupíš jiný z jiné modelové řady. To by v tom byl čert, aby ses jednou netrefil. :-) :-)

                        NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 15:43:12

                        Hmmm ale ked to na eshope uvedene nieje tak som v p...... Kua ......

                          NPiscicapus - Profil | Út 11.3.2008 15:35:12

                          Rasto: spolehlivě to lze zjistit pouze detailním pohledem na bok viz. obrázek. Když už jsem fotil wobblery, tak jsem ti také udělal obrázek. Kvalita je úměrná kvalitě fotomobilu.

                            NRasto. - Profil | Út 11.3.2008 14:59:57

                            Da sa nejako spolahlivo zistit ci je to Abu svedske alebo cina? Konkretne z Cabelasu Tak nejak som to uzavrel na 5601 CB*

                              NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 22:23:18

                              vicx: velké jerky dají zabrat každému MP a kvalitní smekací naviják za sezónu zničí. Chudák Stella, ale co, je to jen Shimano.
                              No počkej, u jerků pracuješ jenom prutem, ale i tak jsou rázy tak silné, že se přenesou až na naviják.

                                Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 22:11:16

                                picsi - jerky som na nom este netahal... tie som iba skusal tento rok a to si zlizla stella, lebo multi bol doma na slovensku. teraz uz ho mam tu. dalsia dolezita vec je, ze ja pracujem s nastrahou prutom a nie navijakom, takze ten iba sluzi na dovijanie uvolnenej snury.

                                  NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 22:03:04

                                  vicx: máš tam stále původní ložiska? Vážně? U mého UC jsou již na odpis, ale dostává hodně zabrat jerky. Jsou i dost hlučná a nemají plynulý chod.

                                    Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 22:00:47

                                    pisci - neviem si to celkom predstavit, pretoze uz teraz, ked prstom roztocim cievku sa toci do nekonecna...

                                      NPiscicapus - Profil | Po 10.3.2008 21:43:08

                                      vicx: proč myslíš, že jsem ti onehdy psal, že až budeš 5601 UC prodávat, že bych měl zájem. ;-) ;-)
                                      Record je slušný MP a v podstatě tunit se dá každý.

                                      Když jsem loni poprvé viděl Record, tak jsem neodolal a doma jsem zjistil, že má výborná ložiska Jesa ze Švýcarska, která nebudou dlouho potřebovat výměnu. Zajímavá je vrtaná cívka, ale kdo by myslel, že je lehčí než normální, tak se plete.
                                      Keramická ložiska ANO. Rozdíl je skutečně znát.

                                        Nvicx - Profil | Po 10.3.2008 21:36:02

                                        pisci - ja sa voooobec nestazujem, to sa neboj... ja presne viem co doma mam. pozeral som na ten novy record co ma sliver. tam sa da uz tunovat. :)))) Mozno skusim tie keramicke loziska, ale neviem posudit aky rozdiel je medzi tovarnymi a keramickymi. uvidime.