Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 21:33:35

doktor.fiSh >> ale Toro (co jsem posílal obrázky) je jiná kategorie. Ono je to sice vajíčko. Ale má větší kapacitu než Record 61HC (high capacity). Toro 220m/0,40mm! a 61HC 200m/40mm. Těch dvacet metrů nehraje roli, ale ukazuje to na jaký ryby a nástrahy je to určený. Třeba zdolavací brzda má sílu 12kilo! Sice malý, ale to je tank.

    NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:51:23

    pepa-č >> PepaČadek >> Moc pěkný. Uvidíme. Když sem kupoval mušák tak sem taky říkal, že mi jeden AFTMA6 bude stačit. No do konce roku sem koupil ještě osmu a další šňůry a naviják a spoustu užitečných kokotin. Takže neříkám nic.

      NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:48:17

      poldeci >> Slidery do 10cm, woby do 15cm podle typu a velký gumy. Snad to ten prut zvládne. Uvidíme

        NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 18:47:29

        Iza >> potrava k přemýšlení 3

          NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 18:46:48

          Iza >> potrava k přemýšlení 2

            NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:46:35

            pepa-č >> PepaČadek >> jo a prý sem bez večeře:-)) Ale moje Radunka není taková můra jak to vypadá:-)))

              NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 18:46:05

              Iza >> potrava k přemýšlení 1

                Npoldeci - Profil | Út 20.1.2009 18:44:56

                Iza >> čo chceš na tom ťahať?

                  NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:44:23

                  pepa-č >> PepaČadek >> Mladá byla dneska se mnou a teď po tom co jsi napsal na mě hrozí pěstičkou a říká "no to určitě", ale já na to jen :-)))))))))

                    NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 18:42:45

                    Iza >> jseš lapen a v pasti :-) Dávám ti rok, maximálně dva (a budeš mít multíky 3 a pruty 3-4)! Neříkám tak ani tak, ale na má slova dojde! :-))))

                      Ndoktor.fiSh - Profil | Út 20.1.2009 18:38:07

                      do šlaka, smekáče sa mi už vôbec nepáčia tak ako kedysi... no uvidíme..

                        NDenny - Profil | Út 20.1.2009 18:33:01

                        Iza >> myslim,ze jsi vybral velmi dobre.

                          NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:32:10

                          A poslední

                            NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:31:12

                            vicx >> Tady pro Tebe ta rukojeť

                              NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:25:32

                              vicx >> V praze u kajmana. Cena sestavy 10000,-kč. U tohu prutu se mi řešení držáku taky hodně líbilo. Vím, že bych asi toho recorda sehnal levněji, ale já nemohl odolat.

                                Nvicx - Profil | Út 20.1.2009 18:16:38

                                Iza >> krasavec. ten prut ma dobre rieseny drziak, mam rad korok. nech ti dlho sluzi. kde si to kupoval?

                                  NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:14:58

                                  doktor.fiSh >> Snad to půjde v pohodě. Když sem se naučil sám muškařit, tak co bych nedal tohle:-)))

                                    NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:13:54

                                    pepa-č >> Díky. Snad se nebudu moc trápit. Koupím kilo mrkve a budu trénovat hody:-))) Teorii mám načtenou sem a tam a tam a sem. Teď už jen ta praxe:-))) Jdu se vrhnout na další teorii (Tvůj článek v kajmanu)

                                      Nsmradzjzd - Profil | Út 20.1.2009 18:11:46

                                      pepa-č >> PepaČadek >> jsou i někteří tupější, kteří to psychicky neunesli a vzdali to :-)
                                      No ale letos ......