Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor.fiSh - Profil | Út 20.1.2009 18:09:26

Iza >> já si myslím že až tak zložité to nebude, veľa zdaru prajem a nech ti to slúži !

    NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 18:09:03

    Iza >> neodrovná. Naučili se jiní (třeba já), naučíš se taky. :-)

      NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:06:07

      doktor.fiSh >> už se těším až budu držkovat, až se mi to zamotá při prvním náhozu:-) Tenhle stroj odrovná dřív mě:-) Moc se teším na premiéru.

        Ndoktor.fiSh - Profil | Út 20.1.2009 18:02:53

        Iza >> treba dodať, nebojte sa a všetci choďte do multika !

          NIza - Profil | Út 20.1.2009 18:01:19

          co dodat

            NIza - Profil | Út 20.1.2009 17:59:14

            pepa-č >> PepaČadek >> Dal sem na Tebe a koupil recorda. Když sem ho viděl tak sem nemohl odolat. Je to krasavec.

              NIza - Profil | Út 20.1.2009 17:58:10

              A tady detail

                NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 17:58:01

                Iza >> dobré! :-)

                  NIza - Profil | Út 20.1.2009 17:56:54

                  Tak tady to je

                    NIza - Profil | Út 20.1.2009 17:43:06

                    Tak už je to doma. Před pár dny sem se vrátil ze světa a dneska sem si udělal radost. Abu Record 51. a k tomu fenwickHMXT86MH-2 je to 2,60m a několem 60g. Už aby byla sezóna:-)))

                      NNat - Profil | Ne 18.1.2009 12:29:00

                      vicx >> Nie, snuru mam podmotanu silonom tak nehrozi aby sa my to pretocilo. Lenze mne sa vtedy aj kluka pretoci dozadu.

                        NPepa z depa - Profil | Ne 18.1.2009 11:26:52

                        smradzjzd >> Prosím tě proč je na multiku pracovní a mechanická brzda? Nestačila by jenom jedna?

                          NPepaČadek - Profil | Ne 18.1.2009 11:03:31

                          To, že něco nevím, klidně unesu.

                            Nsmradzjzd - Profil | Ne 18.1.2009 10:58:40

                            Pepa z depa >> zkus kromě pokládání otázek občas číst i odpovědi, ulehčí ti to život :-)

                              NPepa z depa - Profil | Ne 18.1.2009 10:51:04

                              pepa-č >> Tak mě napadá jestli neuhejbáš s odpovědí. Ale proč bys to dělal? Nebo že bys odpověď neznal? Co je to ten Rocket?

                                NPepaČadek - Profil | Ne 18.1.2009 10:46:13

                                Pepa z depa >> Rocket má jenom jednu.
                                Hele, otevřeně ti říkám, že poté co jsi tady předváděl dřív (např okolo silvestra) se s tebou nechci bavit. Hotovo. Vynech mě.

                                  NPepa z depa - Profil | Ne 18.1.2009 10:40:30

                                  pepa-č >> Prosím tě proč je na multiku pracovní a mechanická brzda? Nejde mi to do hlavy. Nestačila by jenom jedna?

                                    Nvicx - Profil | Ne 18.1.2009 0:12:43

                                    Nat >> nemas nahodou ten isty problem co tu nedavno riesil Minno? T.j. ze sa ti pootoci navin a nie cievka. Vyzera to ako keby sa tocila cievka, ale vlastne sa toci iba navin, pretoze sa smyka na cievke. Mas snuru podmotanu silonom, alebo ju mas full az po spodok?

                                      NPepa z depa - Profil | So 17.1.2009 9:49:30

                                      pepa-č >> Víš chci si nějakej koupit a chci mít jasno. Proto se ptám.