Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nrudolf - Profil | Út 21.10.2008 21:54:41

Nat: Šňuru mám 0,10mm .Ten slider co jsem ji na to chytil měl 48g. Zatím nejtěžší jerk jsem házel 60g a nejlehčí byl wobler 20g. Jinak mám ještě prut 30 - 60g s multikem (vajíčko) od Okumy. Ostatní vláčáky s norm. navijákem Berkley 15 -40 a Jakson 2-15g. Jinak ten Dragon, co jsem ji na něj chytil, má perfektní zpracování a je lehonkej. Cena cca 1300, - . Odpovědně ho mohu doporučit. Ten multik Shimanno Corvalus je dobrej, spíše ale pro nenáročné rybáře. Dnes bych už šel do Abbu. Za nějaký čas se ten muj objeví v bazaru za směšnou cenu.Pomalu každý rok obměňuji cajk. Nechávám si pouze Berkley.

    NNat - Profil | Út 21.10.2008 20:36:38

    rudolf : ake najlachsie a najtazsie nastrahy si skusal s tym prutom hadzat a na akej snure. Uvazujem este o niecom podobnom.

      Nrudolf - Profil | So 18.10.2008 20:57:42

      Nat: Vyjela za ním cca ze 3 metrů až k hladině a tam ho vzala.
      Ale před tím to bylo 2 hodiny házení. Už jsem to chtel zabalit.

        NNat - Profil | So 18.10.2008 15:58:26

        rudolf: v akej hlbokej vode ti zobrala toho slidera, ja teraz ked dostanem zaber tiez na slidera tak max v 1m vode.

          Nrudolf - Profil | So 18.10.2008 11:55:39

          Dnešní úlovek na Salmo slider 10cm. Put Mystery slider XF 30-70g, multik Shimano Corvalus.

            Nizzi ™ - Profil | Pá 17.10.2008 11:09:41

            Přemýšlel jsem nad tímto navi, neviděli jste ho někdo nebo nemáte s ním někdo zkušenosti??
            http://hanackyrybar.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=awa-shima_021_24_400&lngDepartmentID=658

              NPepaČadek - Profil | Čt 16.10.2008 8:58:07

              velmi placatý fešák z katalogu pro 2009:
              http://www.tackletour.com/reviewabugarcia2009reelspre.html

                NPiscicapus - Profil | So 11.10.2008 12:25:18

                Očištění a promazání MP provádím po každém lovu. Proč? No protože voda olej vyplavuje a zároveň MP špínou zanáší ...
                Kompletní očistu a kompletní promazání dle potřeby - někdy i třikrát do roka.

                  Nrudolf - Profil | Čt 9.10.2008 21:57:30

                  Z motanic si nic nedělej. Já se zase nemůžu naučit hod spodem. Boční i horní mi jde. Slidera mám potápivého, ten se tahá dobře.Při navíjení poškubávám a občas i zastavím..

                    NNat - Profil | Čt 9.10.2008 21:29:16

                    Ja som namotal spiderku 0,24 a zatial na zaciatky iba jedna taka mini motanica. Nahadzavat my ide celkom dobre len spodny hod my furt vyleti do neba. Ale co mam problem asi je to ze nedokazem slidera12 zanorit viac ako cca 30cm. Nemoze to byt tym, ze tam mam taku hrubu snuru a kladie mu odpor? Zatial mam jednu stucku asi 25cm na rovnako velku gumu. NA toho slidera som nemal este zaber alebo ho neviem tahat. Ako by som s nim mal chytat.

                      NDenny - Profil | St 8.10.2008 12:06:25

                      pablo-fish - ja spodni hod pouzima pomerne casto,na kratke vzdalenosti temer vyhradne bocni nebo spodni a nemam s tim vetsi problem.

                        Npablo-fish - Profil | Po 6.10.2008 14:21:34

                        no 0,40 silon používam aj ja. síce momentálne rozmýšlam skôr o šnúre, lebo so silonom sa mi nejak nedarí ďalej nahodiť a minule sa mi to tak domotalo, že som musel rezať a rezať (nikdy nehádžte spodným hodom). aj čo sa týka sliderov a fatsov, viac mi vyhovujú potápavé modely.

                          Nrudolf - Profil | Čt 2.10.2008 10:41:22

                          Já nejraději používám pletenku. Pokud se mi to někdy podaří zamotat, tak se dobře rozmotá. Vlasec jsem většinou nerozmotal a musel střihat.
                          Dnes jsem koupil nové Salmo Slider 10 cm - potápivé a jdu je vyzkoušet.

                            NRasto. - Profil | Čt 2.10.2008 9:14:09

                            Ja som natocil na nacvik 0,40 a aj s tym teraz lovim. No teda teraz nie. Ale je to v rieseni :-) Je to hrube lano ale co

                              NNat - Profil | St 1.10.2008 17:31:28

                              caute, prestudoval som vsetko co tu bolo napisane. Tak s prutom aj MP to mam uz vyriesene, len potrebujem poradit aky priemer silonu pripadne snury mam pouzit na 100g palicu. Ale asi pojdem do silonu kvoli jeho pruznosti.

                                Nvicx - Profil | Po 29.9.2008 15:39:32

                                pepa - cistim ked je treba. ked ma multik dlhsiu odstavku (niekolko mesiacov), precistim ho pred lovom, hadze potom lahsie. alebo naolejujem odstredivku ked uz moc piska.

                                  NSethy - Profil | Ne 28.9.2008 21:13:39

                                  Pepa: tak tak...:-)

                                    NPepaČadek - Profil | Ne 28.9.2008 21:00:25

                                    Sethy: já to dělám stejně, rozeberu, opláchnu, vysuším, vyčistím, namažu a smotuju. Oba chodí parádně. Pokud se mi zdají zahnojený po nějakým bahnochytání čistím po kažý vycházce. Stejně tak pokud jsou během vycházky pod vodu (občas se to stane - např uklouznu při brodění)

                                      NSethy - Profil | Ne 28.9.2008 20:49:41

                                      Pepa: když jsem vlačel asi pět dni v kuse(denně tak 4 hodky) v kalne moravě a multik (abu record) jsem nečistil tak už to bylo znat(drhlo to trošku a chrastil) prostě ne tak super chod. Jinak ho dycky jen rozdělám a umyju pod vodou, necham uschnout a kapnu oleje...

                                        NPepaČadek - Profil | Ne 28.9.2008 20:45:05

                                        Sethy: tak to dělám stejně :-)