Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NSethy - Profil | Ne 28.9.2008 20:44:03

Pepa: pokud chytam v kalne vodě a multik je dost zašpiněnej tak po každe vycházce, jinak tak jednou za měsíc, kdyz ho namažes a vyčistíš je to dost znát...

    NPepaČadek - Profil | So 27.9.2008 21:39:59

    čistějíc a mažouc :-) svoje MP se táži. Jak často porovádíte podobnou údržbu?

      NNat - Profil | So 27.9.2008 9:40:22

      no dobre,, Ale ked je trocha toho casu tak radsej nahanam rybycky.

        Nvicx - Profil | Pá 26.9.2008 20:17:07

        pisci, rasto - ty vole tak toto je egomasirka jak svina, normalne som o 2 x 5cm narastol :-)))))))))) este niekto na masaz? rad by som mal tych 190cm :-)

          NRasto. - Profil | Pá 26.9.2008 8:19:12

          Nat: tak ako Pisci pise........daj si na tejto otazke "konec" a studuj vsetkych 33 stran. Dozvies sa co potrebujes. Aj ja som tym presiel od zaciatku po koniec. A este k tomu citaj vicx ov clanok o MP

            NPiscicapus - Profil | Čt 25.9.2008 18:26:42

            Nat: ach jo!
            Nejlepší bude, když si přečteš vše co je v této otázce napsáno. A napsáno toho bylo dost, dokonce VICX napsal velmi dobrý článek. Pak budeme diskutovat o podstatném, třeba o tvém výběru MP.
            Tak nebuď líný.

              NNat - Profil | Čt 25.9.2008 16:03:35

              MP zoberiem asi tento.

                NNat - Profil | Čt 25.9.2008 15:59:29

                Caute, zase ja vyzvedam. Ohladom prutu idem podla Rasta na slepo a asi na zaciatok vyskusam Mystery XT Super Jerk. Ale teraz by ma zaujimalo ze na MP aky priemer snury zvolit nakolko ide o dost tvrdy prut a aby som to pripadne neodpalil. Snura bude FL. dik.

                  NRasto. - Profil | St 24.9.2008 15:03:39

                  Nat: u nas nikde jerka neosahas. Kup naslepo riad sa cenou. Moj nazor je ze pri jerku ide o to aby to bol kolik. A to pri vacsej gramazi a dlzke do 2 m nieje az taky problem :-) Na tvojom mieste a budem na nom aj ja na dalsiu sezonu by som sa rozhliadol v rsp-fishing.cz Team Dragon tam bol za viac ako slusne love . Niekto tu uz bol byval pisal ze s jerkovym drukom casto slahnes o lod ci breh a vraj ist v jerku do prehnanej kvality je prehnane

                    NNat - Profil | St 24.9.2008 14:51:35

                    no ja by som si celkom rad osahal nejaky ten prut, ale mame v meste 3 ryb obchody ale vsetci sa zameriavaju na kaprarinu. Keby chcem napr boilies s ceresnickou v strede tak urcite nieje problem ale co sa tyka privlace tak 0 bodov. preto by som dal radsej na dobru radu niekoho skuseneho.

                      NPepaČadek - Profil | St 24.9.2008 12:28:01

                      nat: i daiwa umí pruty s očkama nahoru :-)

                        NSethy - Profil | St 24.9.2008 10:23:04

                        Nat: no přídal bych ješte :rozemeijer, penn, dam...s těma všema mam dobre zkušenosti (co se casting prutu týče)

                          NPepaČadek - Profil | Út 23.9.2008 21:23:02

                          Nat: abecedně: Abu, Berkley, Dragon, Fenwick
                          jaký, to musíš vědět co, kde a jak a na co chceš chytat, a musíš si to ošahat. Prut nejde koupit přes web.

                          Přesněji: ošmatej si prut někde v krámě, a pak ho kup za polovic nejlépe z ciziny přes web.

                            NNat - Profil | Út 23.9.2008 21:03:51

                            PepaČadek- dik a co my tak poradit konkretne nejaky prut a bol by aj cenovo vyhodny tak cca 2500-3000Kč. Prip nejaky nazor na toto http://www.rybarstvo-saenger.sk/produkt/160/iron-claw-the-crow-jerk-bait.html. Inac so znackou Iron Claw nemam ziadnu skusenost.

                              NPepaČadek - Profil | Út 23.9.2008 19:16:02

                              nat: tady je vidět rozdíl. A taky má jiný očka - blíž blanku, bylo by toho víc

                                NPepaČadek - Profil | Út 23.9.2008 18:34:13

                                Nat: prut na MP má pistolový grip. Takový zobáček na druhý straně než dáváš MP

                                co se jerků týče, jsou to velmi tvrdý a krátký pruty.

                                  NNat - Profil | Út 23.9.2008 17:58:06

                                  Caute, poradte my prosim aky prut a MP si zaobstarat na jerkovanie, lebo mam v tom mensi chaos. Ako trebars zistim na prute ze je vhodny na pouzitie MP.

                                    NPiscicapus - Profil | Út 23.9.2008 10:50:52

                                    Rasto: nákupu jerkového prutu se nevyhneš, protože bez něj se jerky špatně vodí. Na něm si 6xxx užiješ do sytosti.
                                    Pokud se ti pokus s MP líbí víc a víc a ještě víc, tak je to jasná cesta kam se příští sezónu budeš ubírat. A buď v klidu - jedním, či dvěma MP to nekončí (píši za sebe). To samé platí i o prutech.
                                    Nahazovat Super Shad Rap technikou zepředudozadukupředu je lepší než kupředulevázpátkynikrok.

                                    Tak s MP na věčné časy.

                                      NRasto. - Profil | Út 23.9.2008 10:20:20

                                      No musim uviest na pravu mieru moj povodny zamer a necakanu odchylku. Jelikoz nybrz ponevac se nam klacicek na tazsiu vlacku polamal upustil som od povodneho planu kupovat jerkovy prut. Povodne som sa pytal na velkost MP prave na jerkovu vlacku. Prelozil som to na dalsiu sezonu. Zakupil som druhy tentokrat uz castingovy prut na tazsiu vlacku. Je mozne ze ta 6xxx je zbytocne velka ale ako som uz byval spominal v mojom pripade je to zatial len pokus ktory sa mi viac a viac zacina pacit. Je mozne ze do dalsej sezony pribudne este nejaka 5..1ka a jerkovy prut do nejakych 100gr (120). Na tomto klacku som skusal vodit slider 10 a nepovedzte to nikomu takym tym hodom zepredudozadukupredu som s tym hadzal super shad rap..........jo a boli ma z toho ruka pretoze som sa s tym neparal. Slider 10 s tym leti presne tak daleko ako treba.