- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 17:19:27
Jen si nemysli, rapkac mě na UC 6501C občas pěkně naserynká! Posuvný ovladač mám přesně u kořene palce a dost to občas škrábe. Pryč dát nejde, protože pak zvící otvor nepůsobí esteticky a mravně dokonale a tlačí.
Asi se dám na berounský trolling ze břehu.
:-) :-)
Vážně jsi tuto otázku četl celou ještě jednou? Zajímavé!
Rozhodně si rozumíme a ač máme každý občas jiný názor, problém se tu vždy vyřeší ke spokojenosti všech.
Snad se nemýlím.
Na MP a nejen na ně!
Nvicx - Profil | Po 22.9.2008 17:05:12
na multi!
Nvicx - Profil | Po 22.9.2008 17:01:38
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 16:52:26
Jo a chválím tvé rozhodnutí ohledně nákupu MP velikosti 6xxx na jerky. Rozumné!
Vicx je ale samé překvapení a určitě si na jerky pořídí vel. 7xxx, a tak nás všechny trumfne.
NPepaČadek - Profil | Po 22.9.2008 16:45:55
Navíc mám 11ft a 10ft multipruty a ty delší dokážou rozpohybovat i lehčí nástrahy, krátkým jerkovým prutem by to bylo úplně bezpředmětný to jenom zkoušet :-)
Na jerky bych si koupil 6tkovou velikost taky.
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 16:44:35
:-) :-)
Velikost 6xxx jsem doporučil jen a pouze s dobrými úmysly. Rasto chtěl MP použít při lovu s jerky, a jak jistě uznáš, jsou jerky dost těžké a většinou i velké. S menším MP (vel. 5xxx) lze samozřejmě jerky také použít, ale...
S vyšší kapacitou si mohu s klidem dovolit použít větší průměr vlasce (šňůry) a tak dále.
Jak velké jerky používáš?
Možná by ses měl mrknout co vše jsme v minulosti napsali. Nejen ty a já, ale kompletně, co se zde vše probralo. Pak bys neprovokoval hada bosou nohou.
:-) :-) :-) :-)
Mám tě rád a vážím si tě!!! ;-) ;-)
Nvicx - Profil | Po 22.9.2008 16:41:24
NPepaČadek - Profil | Po 22.9.2008 16:38:47
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 16:35:29
Za celý život jsem neměl s MP od Abu jediný problém. Což o jiných značkách tvrdit nemohu. Protáčení jednocestného ložiska je dle mého způsobeno použitím nevhodného maziva. Samozřejmě, pokud se ložisko neprotáčelo kompletně celé, ale to by se stát nemělo, vzhledem k technologii výroby.
Nvicx - Profil | Po 22.9.2008 16:32:58
3 rybari, 4 nazory.
NPepaČadek - Profil | Po 22.9.2008 16:25:13
Jinak jsem za celý multíkový život měl jednu jedinou opravu. Odešel antireverz (jednosměrné ložisko), začlo to chrčet a protáčet se zpět. Oprava (výměna ložiska) 500kč. Jinak vždy neprůstřelná spolehlivost.
NPepaČadek - Profil | Po 22.9.2008 16:17:28
Monofil jsem na multíku nikdy neměl navinutý.
Chuchvalec, který jsem musel "rozmotat" až nožem, jsem vytvořil 2krát.
Menší multík si kup. Pokud budeš chtít chytat s lehčíma věcma, omrkni i vajíčka (nekulatý, ale placatý - víš co myslím).
Pokud má něco pružit ať to upruží prut s brzdou jako rezervou, pro kontakt s nástrahou a zásek je pružnost a průtažnost vždy na škodu.
2 rybáři 3 různé názory :-)
Piscicapus: já taky kupuju radši nový, udělal jsem vyjímku jen jednou a za těch 800 co to stálo to bylo (je) super. Pravdy se neboj :-)
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 16:11:49
Pokud se týká koupě MP, tak se shoduji s Rastem a raději si pořizuji nové.
NPiscicapus - Profil | Po 22.9.2008 16:08:41
Z 90% si určitě nový menší MP pořídíš. Nic jiného ti nezbude.
Z 90% má vlasec na MP vyšší využití - toto se týká hlavně lovu s jerky.
Z 90% se mi šňůra při náhozu trhala v uzlu, a to jsem zkoušel nejeden uzel a nejednu šňůru.
Z 90% vidím důvod ve tvrdosti šňůry, kdežto vlasec díky své pružnosti vydržel.
Z 90% představují tyto řádky můj silně subjektivní názor a jiní mají určitě jiné zkušenosti.
;-) ;-)
NRasto. - Profil | Po 22.9.2008 16:08:14
NRasto. - Profil | Po 22.9.2008 16:07:39
Nvicx - Profil | Po 22.9.2008 15:58:23
inak ako sa ti paci tvoj novy prut? mohol by si ho trosku zhodnotit? idu vianoce, vies ako to uz chodi...
NPepaČadek - Profil | Po 22.9.2008 15:53:12
Sám ho nemám, ale vodil jsem si to.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33417
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NKayakfishing a kajakorybaření20685
 Výroba woblerů31008
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRybářské kajaky Hobie2737
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
13:03NBurza na přívlačové nástrahy 33418
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













