- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
vicx - Profil | Út 8.7.2008 0:46:02
Piscicapus - Profil | Po 7.7.2008 23:45:40
Velké nástrahy nejsou všemocné a určitě na malé a ještě menší ulovíš více ryb. Navíc se s UL moc nenadřeš.
K vodě nechodím jen s těžkou výbavou, to bych se pěkně nadřel, ale beru s sebou i běžnou lehkou přívlač.
Věřím, že pro rybáře lovícího na drobotinu musí být přechod na jerky celkem radikální změna. Doufám, že budeš spokojen. Ale asi to myslíš vážně, když chceš začít s jejich výrobou.
Mou větu o koupi dalšího MP ber s rezervou. Určitě se vyplatí počkat jak se ti těžká přívlač zalíbí, a pak se rozhodneš. Přeci jen se jedná o nemalé investice. Nový MP = většinou nový prut atd.
Těším se na tebou vyrobené jerky. Snad se tu s nimi pochlubíš!
Přestavbu bytu ti rozhodně nezávidím, ale výsledek bude určitě stát za to a děti ti to stonásobně vrátí…
pablo-fish - Profil | Po 7.7.2008 23:11:35
Piscicapus - Profil | Po 7.7.2008 22:53:45
Počkej v zimě, to se to bude teoreticky vzdělávat a čistit a mazat…
O Polských internetových stránkách jsem slyšel a některé i navštívil. Jsou vesměs zajímavé a lze na nich najít spousty zajímavostí.
Record je velmi dobrý MP, ale C4 je také výborný! Nebojím se, že bys časem nějaký nový nepřikoupil. ;-) ;-)
pablo-fish - Profil | Po 7.7.2008 22:45:35
a čo sa týka techniky, dosť je na salmo.com alebo aj jerbait.pl, len sa musím zdokonaliť v poľštine. škoda že som o kvalite recordu nevedel skôr
Piscicapus - Profil | Po 7.7.2008 20:02:32
Byl bys hloupý kdybys starý UC prodával. Určitě ti bude ještě dlouhá léta sloužit!
Record je skutečně dobrý a lítá to z něj lépe než z UC. Dokonce jsem přesvědčen, že lépe než ze Stelly! Navíc ti i déle vydrží, je hezčí a … :-) :-)
Smekací naviják je pro lehké nástrahy nepostradatelný a pár jich mám.
Jednou jsem to zkusil i se Shimanem a jak to dopadlo nejspíš víš. ;-) ;-)
Hezké fotky! V pátek, sobotu a neděli jsem byl také u vody, ale moc úspěšný jsem nebyl. Možná by jsme se mohli dát k myslivcům, neb jsem také, stejně jako ty, párkrát zavítal mezi veverky.
Piscicapus - Profil | Po 7.7.2008 19:55:16
Tak to máš jerkovou výbavu pro dospělé. Tak to má být a určitě s ní vystačíš na široké rozpětí hmotností jerků. A neboj se ani vlasce o průměru 0,45mm.
S technikou lovu ti tady těžko někdo poradí, chce to vidět!
vicx - Profil | Po 7.7.2008 15:02:16
Rasto. - Profil | Po 7.7.2008 14:39:11
vicx - Profil | Po 7.7.2008 14:14:33
Rasto. - Profil | Po 7.7.2008 14:06:16
vicx - Profil | Po 7.7.2008 10:02:04
vicx - Profil | Po 7.7.2008 9:56:49
vicx - Profil | Pá 4.7.2008 12:26:45
pablo-fish - Profil | Pá 4.7.2008 12:11:28
Čo sa týka udice- použivam dragon mystery XT 60-120g, dl. 1.9m a vlasec 0,40mm.
Že ma nebolela ruka bolo možno zlou technikou, lebo jerky boli z tých ťažších nad 5Og
Piscicapus - Profil | Pá 4.7.2008 0:16:37
Přesně tak, s jerky je paráda lovit. Když vidíš útok štiky na jerk těsně pod hladinou – prostě rozkoš, kam se hrabe soulož.
Jestliže tě nebolela ruka, tak je někde chyba, anebo jsi vytrénovaný, anebo máš malé jerky. Nakonec je to ale jedno, důležité jsou úspěchy. Safra, lov s jerky v sedě, to budu muset vyzkoušet. Už kvůli zádům.
Kostrbaté navíjení = kostrbaté navíjení, nebo nepovedené navíjení? Kostrbaté jako kostrbaté není na závadu a nepovedené se spraví.
Zaujala mne pasáž o tvém zklamání ze zdolávací brzdy. Prosím, popiš mi použitý prut a průměr vlasce/šňůry. Je nesmysl, aby zdolávací brzda nešla jemně seřídit. U MP je jednou z předností, oproti smekacím navijákům, právě zdolávací brzda a vynechání překlápěče s kladkou. Vlasec jde přímo z cívky očky prutu, nikde se neláme, nikde se nekroutí. Jak oživit jerky je psanou formou těžké vysvětlit, chce to hledat v síti nějaká videa. Určitě se najdou.
Chvilku jsem hledal, ale nic kloudného jsem nenašel.
Piscicapus - Profil | Čt 3.7.2008 23:53:03
Takže detaily o Ambassadeur Record? Fígl spočívá v tom, že při náhozu jednocestné ložisko v cívce “uchopí“ její osu, která je díky přítlaku mechanické brzdy touto brzděná.
Naopak při navíjení může být mechanická brzda utáhnutá jakkoli velkou silou, díky jednocestnému ložisku, které je v tomto směru volné, je cívka naprosto osvobozená od své brzděné osy. Snad jsem to napsal srozumitelně. Kdyby ne, tak mi dej vědět a pokusím se tuto jednoduchou věc popsat jinak (ale jak?!). :-) :-)
Řešíš problém s nerozbitností MP od Abu? Rád bys koupil nový kousek, ale když ten starý stále bez problémů slouží! Hmmm, ale je to paráda, co? Taková spolehlivost, že?
Víš, buď rád, že máš starý model s ADS, protože časem zjistíš, jak je to skvělý MP. V pondělí jsem si pořídil nový UltraCast, skutečně nový, nepoužitý. Jedná se o model UC 4600C ze série 060007 a s výrobním číslem UC46 25670A. Ještě mám UltraCast model UC 6601C, ale ten u sebe nemám, takže v.č. nevím, ale vím, že je z předvýrobní série.
Jo a kup si jiný, třeba Record. Vážně je to povedený MP, navíc asi jeden z posledních vyráběných ve Švédsku! Časem z našich MP budou cenné sběratelské kousky! :-) :-)
Ještě dodám: až si pořídíš nový, tak mi své UC 560XC, samozřejmě za nízkou cenu, nabídni.
Ha ha hááá...
;-) ;-)
pablo-fish - Profil | Čt 3.7.2008 23:28:18
vicx: tiež dík za odkaz, ale asi budem musieť využiť Tvoje translation schopnosti, nakoľko ja nemnožko gavarju po anglijski
vicx - Profil | Čt 3.7.2008 22:56:05
Pablo, Rasto a vsetci ostatny: tu je jeden link kde najdete kopec info. Tato stranka pomohla aj mne ked som zacinal. Je vsak po anglicky, tak ak budete potrebovat nieco prelozit, kludne si povedzte. Upozornujem vopred, ze tam najdete aj fotky ktore som pouzil pred rokmi v mojom clanku. Myslim, ze info je tam o vsetkom co by vas mohlo zaujimat a v sekcii Links su odkazy ktore vam zabezpecia dalsi prisun informacii. http://www.amb01.com/index.html
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33421
Fotky ryb pouze na přívlač107199
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Výroba woblerů31008
Vláčenie z člnu27208
Rare woblery - Rapala14053
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Rybářské kajaky Hobie2737
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
21:33Úhoří sezona 2012 10518
16:02Fotky ryb pouze na přívlač 107199
13:41Burza na přívlačové nástrahy 33421
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















