Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NeXecutor - Profil | Pá 21.2.2014 22:24:57

Abyss >> no takže po rybačke na lodi zbehneme ešte aj na rieku konečne :)

    NAbyss - Profil | Pá 21.2.2014 22:14:46

    pajda >> chceš zvážiť separe prut a mp..??

      NAbyss - Profil | Pá 21.2.2014 21:46:40

      pajda >> je to custom by King Fishing - Pali Gabura, prutik je do 6 g mini titán očká a blank na úrovni Hm...

        Npajda - Profil | Pá 21.2.2014 21:43:17

        Abyss >> Ha, provokatér, si děláš srandu, ne?
        300g i s plandavkou? Nevěřím :-))

        Co je to prosím za proutek?

          NAbyss - Profil | Pá 21.2.2014 21:39:55

          Zrodenie micromrdkara :)

            Nminatrix - Profil | St 19.2.2014 22:45:15

            Abyss >> doporucovane je Presso. Ale to se uz podle me nevyrabi. Pak je tam Daiwa Rx ...(neco) a ta cena uz je dosti vysoko. Ja si sehnal Skorpika a na to moje cudlareni mi bohate staci :-)

              Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 22:32:37

              volovia, uz potrebujete odbornu pomoc :))

                NAbyss - Profil | St 19.2.2014 22:28:01

                minatrix >> ehmm to asi nie, keď tak to revo mgx alebo práve pozerám na ltz ae74 racing. Chcel by som mať aj niečo od daiwy ale......

                  Nminatrix - Profil | St 19.2.2014 21:40:27

                  Abyss >> a co takhle Shimano Chronarch 51E ...

                    Nosprey - Profil | St 19.2.2014 20:54:50

                    Abyss >> Já teď koukám, co nám tu po loňských povodních zbylo za ryby a mám takový dojem, že kvůli tomu, co tu ještě plave, nestojí za to kupovat si ani nový wobler, natož naviják:-))

                      NAbyss - Profil | St 19.2.2014 20:49:40

                      osprey >> mám už bybtatych svojich favoritov ale tie ceny :( možno že niekedy sa postasti :P

                        Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 20:49:24

                        osprey >> ono sa vlastne take UL da zazit aj na C trojke. zapnes do karabiny 13 cm OF na pevnejsi prut a je to to iste :)

                        ked zafucu bocny vietor, a nestacis chytit cievku je to ako sekundu pred po ... tento :))

                          Nosprey - Profil | St 19.2.2014 20:45:21

                          Abyss >> Je to tak. Kvalitní materiály a vysoká přesnost opracování. Pro peněženku vražedná kombinace.

                            NAbyss - Profil | St 19.2.2014 20:43:26

                            osprey >> ul cast je vražda na ceny :( jedniny prístupný mp je scorpio do 200 e osttatok over 300e

                              Nosprey - Profil | St 19.2.2014 20:39:56

                              Abyss >> Já takovou mašinu neužiju. Pár multíků mám a nástrahy pod 5 g jim nesvěřuju. Navíc jak jsem psal, jen ta cívka stojí jako dva běžné multíky dohromady. Nebo jeden lepší.

                                Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 20:39:15

                                Abyss >> myslim ze aj avail robi takuto deravu

                                  NAbyss - Profil | St 19.2.2014 20:32:23

                                  osprey >> cievka ok mala ny to byť daiwa Air... Ale treba aj mašinu do kt strcis túto krásku....

                                    Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 19:40:58

                                    Orion24 >> nemam ani zadarmo

                                      Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 19:14:10

                                      Orion24 >> ta znaš ňe

                                        NOrion24 - Profil | St 19.2.2014 18:41:21

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 19.2.2014 17:36:20 >> maš to doma?