Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NAbyss - Profil | Po 3.3.2014 9:53:54

minatrix >> no je to strach... Ľahučký až je to desivé...:) uvidíme ako to bude lieta

154g 7,1 prevod Navin 28 in na otočku.... 0,33 100m

    Nminatrix - Profil | Po 3.3.2014 9:45:20

    Abyss >> ..na mikromrdky? Pěkné stroječek... :-)

      NAbyss - Profil | Po 3.3.2014 9:42:36

      Práve dorazila domov čierna vdova...

        NPescador - Profil | Pá 28.2.2014 12:43:11

        Orion24 - 28.2.2014 9:08:29 > Po priletu na misto je to stejne, jako rozbalovani darku o vanocich - nikdy nevis, co je uvnitr :o)

          Nj.sladkay - Profil | Pá 28.2.2014 10:59:16

          Orion24 >> hej tak 3-5 krat rocne

            NOrion24 - Profil | Pá 28.2.2014 10:37:04

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2014 10:30:00 >> niekedy predčia aj ten :-)...edit videl si jak to hadzu z lietadla obcas?...:-)

              Nj.sladkay - Profil | Pá 28.2.2014 10:30:00

              Orion24 - 28.2.2014 9:08:29. potom je uz,len tankodrom :))

                NOrion24 - Profil | Pá 28.2.2014 9:08:29

                Pescador >> dokonca aj lietadlom....no super....to je asi najvecsia skuska :-)

                  NPescador - Profil | Pá 28.2.2014 8:12:11

                  Orion24 >> Nosim je stejne, jako jednodily. Musel jsem si na ne nechat vyrobit tubus, abych je mohl vozit na stese s magnetickym drzakem, protoze do Svedska, nebo letadlem to bez poradne ochrany nejde...

                    NOrion24 - Profil | Pá 28.2.2014 6:44:08

                    Pescador >> no ozaj ako tie jednodiely nosite k vode?....

                      Nj.sladkay - Profil | Pá 28.2.2014 0:51:50

                      Pescador >> neprovokuj :)))

                        NDenny - Profil | Čt 27.2.2014 22:02:34

                        Pescador >> Take jsem si ze zacatku nemohl zvyknout :-) Ted uz to neresim,vetsinou mam jednodily.Kdyz si vezmes kaprarske dvoudily,tak ta delka neni zase tak strasna :-)))))))))

                          NPescador - Profil | Čt 27.2.2014 21:57:32

                          Denny >> Taky krasavec! Trochu se potykam s transportem jednodilu, ale stejne to za to stoji :o)

                            NDenny - Profil | Čt 27.2.2014 21:51:13

                            Pescador >> Dobrej klacek, mam STZ 802HFBA.

                              NPescador - Profil | Čt 27.2.2014 21:39:49

                              Denny >> Je to Daiwa Steez SVF Compile X, STZ 711HFBA

                              Docela silna rakoska, na podebradske stiky je to moc, ale na ty severske akorat :o)

                                NDenny - Profil | Čt 27.2.2014 21:21:49

                                Pescador >> Co mas za ten Steez?

                                  NPescador - Profil | Čt 27.2.2014 21:16:30

                                  Mam hroznej abstak... Toceni samotnym kolovratkem uz me neuspokojuje, tak jsem si musel alespon par kousku sestavit. Za mesic je snad provetram na feroxech, v kvetnu snad jeste jednou na severu na monster stikach. Po dlouhych letech jsem tam nasel jedno slibne misto a kdyz odtamtud vytezim par stihlat a necham to trochu odpocinout, vzdycky pripluje nejaka kralovna zatoky...

                                    Nminatrix - Profil | Po 24.2.2014 19:19:13

                                    ..kdyby to někoho zajímalo... :-) Jednodílné kraťasy za dobrou..

                                    http://www.ebay.com/sch/Rods-/36165/m.html?_nkw=&_a​rmrs=1&_ipg=&_from=&_ssn=iate4bass

                                      NAbyss - Profil | So 22.2.2014 10:58:50

                                      pajda >> nie je to revo premier 2009 podľa tab cca 6.7oz

                                        Npajda - Profil | So 22.2.2014 10:09:52

                                        Abyss >> Není potřeba, řekl bych že ten MP je Daiwa Lexa 101, no ni? Ta váha mi vychází tak na 220g plus 80g ten proutek.