Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 17:38:07

osprey >> ale to je iba na mikroryby, ked ti skoci podvodna bomba, tak je vystarano. amen tma hotovo :))

    Nj.sladkay - Profil | St 19.2.2014 17:36:20

    Orion24 >> najsamlepsi na svete! všicko odpali 0,7 po 250 grami

      Nosprey - Profil | St 19.2.2014 17:14:19

      Zdravím všechny multíkové mikromrdkaře. Tadyhle jsem vám našel na e-bay cívku. Dokonalost sama.
      Akorát stojí asi jako dvě Cé trojky...

        NOrion24 - Profil | St 19.2.2014 13:26:16

        Chlapci kamos zhana nejaky lacny multik a chce shimano(asi je im verny :-)...Cardifa 201, 301ku ste mali niekto v rukach?....da sa nato chytat?..ci je to vrak?....
        Cena je tam celkom priazniva cca 80 euri

          NOrion24 - Profil | Út 18.2.2014 16:49:00

          Abyss >> a niečo lahke :-)

            NAbyss - Profil | Út 18.2.2014 16:48:07

            Nemá niekto na predaj pixy presso a podobné odnoze finesse daiwy...? Totiž som sa konečne dopracoval K ul cast prutu a chcelo by naň obuť niečo supove...:)

              Nj.sladkay - Profil | So 15.2.2014 22:48:36

              mir999 >> ee v dubline

                Nmir999 - Profil | So 15.2.2014 22:35:14

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.2.2014 18:14:34 >> na vystave v TN?

                  NAbyss - Profil | So 15.2.2014 21:17:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Práve som sa vrátil z výstavy v TN. Mal som možnosť pohrať sa s novinkou od abu revo mgx.....a je to sajba. Pultovka cca do 300e, ale ten chod a rotácia cievky fuu....vrelo doporucujem pre tých čo by odvazili castit s ľahkými nástrahami.

                    Nminatrix - Profil | So 15.2.2014 19:12:13

                    pajda >> ..asi bych mohl postrádat Dragon Destiny 230cm do 30g (1000Kč) , Abu Garcia Pike Specialist 300cm, do 70g (2000Kč)

                      Nj.sladkay - Profil | So 15.2.2014 18:14:34

                      fox predator cast 9ft. 30-150g cena na vystave 50 eur. za tie penaze velmi naozaj velmi dobry pomer cena/ vykon. povedal by som 20- 80g realne

                        Npajda - Profil | Pá 14.2.2014 12:24:49

                        Pánové, budu kupovat asi tak 2-3 nové pruty na MP. Plus nějaké navíc do začátku.
                        Pokud by jste měli doma nějaké ležáky, či zachytávače prachu ve skříni, na které snad už ani nebudete chytat a za dobrou cenu nabídli začátečníkovi s vědomím, že to možná s nimi nedopadne dobře a dojdou k újmě, budu jen rád.
                        Z důvodu možné budoucí investice do Itálie, či Španělska se mi nedostává financí pokrýt celou zátěžovou řadu.
                        Od "lehké" váhy - do 40g až po jerkové do 150g.
                        Pokud by se někdo našel, prosím o zprávu so SZ. Děkuji.

                          Nj.sladkay - Profil | St 12.2.2014 13:37:58

                          minatrix >> v poho jest nepotrebuje.

                            Nminatrix - Profil | St 12.2.2014 12:30:20

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.2.2014 7:27:51 >> hej.. :-) Uvidime, teprve je to v reseni. Jinak se ti omlouvam, ale nakonec jsem se rozhodl pro Lexu. Po financni strance jasna volba....

                              Nj.sladkay - Profil | St 12.2.2014 7:27:51

                              minatrix >> ano aj jednodiel by bol mozny?

                                Nminatrix - Profil | St 12.2.2014 4:58:25

                                Sethy >> ... prileti tak za mesic :-) Ale tesim se jak malej ratlik na kosticku. Snad neprijde nejaka ledova sprcha :-))

                                  NSethy - Profil | St 12.2.2014 4:39:07

                                  minatrix >> no super, čekám na první dojmy :)

                                    Nminatrix - Profil | St 12.2.2014 0:14:39

                                    Sethy >> http://www.youtube.com/watch?v=lO4c1E_OOc8


                                    ..tak Lexa je na cestě :-) Prý mi věří a bere jí, peníze mu mám poslat dodatečně na CZ účet... Jupí...
                                    Teď jen, aby spolupracovaly i ryby. A možná se rýsuje i cesta dovezení prutů z USA. Právě to řešíme

                                      NSiven Polní - Profil | Út 11.2.2014 14:27:23

                                      pajda >> Moc dobře to znám. Mimochodem - ty první mi fakt chytají nejlíp :)

                                        Npajda - Profil | Út 11.2.2014 14:24:10

                                        Siven Polní >> I kdyby ne, je první a na ten se nezapomíná :-)
                                        Znáš to, ne?