Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NSiven Polní - Profil | Út 11.2.2014 12:50:45

pajda >> Pěkné - snad ti nachytá :)

    NPepa z depa - Profil | Po 10.2.2014 19:04:45

    osprey >> kde je pepovi konec a multíkům teda rozuměl.

      NPiscicapus - Profil | Ne 9.2.2014 21:36:41

      bowman >> Pepa je v první řadě Pepa a lovec až potom. O jeho sběratelských choutkách toho moc nevím, ale něco musel sbírat.
      Také jsem si tím prošel a vrátil se a stal se ze mě i ten, co má pár MP ve vitríně.

      A že nejsi multíkář? To není v tuto chvíli podstatné, podstatné je, kdy tomu propadneš.

      ;-) ;-)

        Nbowman - Profil | Ne 9.2.2014 21:28:45

        Piscicapus >> I když nejsem multíkář a měl bych mlčet,tak souhlasím s poslední větou.Je ovšem otázka jestli Pepa je víc lovec jak sběrač ?? :-)) Já byl lovec a tak jsem se k rybám vrátil.

          NPiscicapus - Profil | Ne 9.2.2014 21:26:12

          osprey >> tak poprvé mi MP do ruky vrazil Jarda Lexa a byli samozřejmě i jiní a nejen z RT. To jsem byl ještě školák a u vody se s MP moc lidí neprohánělo. Je ale fakt, že jsem v té době byl vázán na své bydliště a tam, kam jsme s otcem vyrazili. Takže jsem nebyl informován o dění za humny. Ale byli už tenkrát mezi námi a i daleko dříve...

          Tak grafomanů je tady hodně, tedy pár jich znám.

          :-) :-)

          Pepu jsem neznal a tebe samozřejmě také ne. No, všechno má svůj čas a vše má svůj smysl a někdy ho občas trochu pochopíme (ten smysl).

            Nosprey - Profil | Ne 9.2.2014 21:08:51

            Piscicapus >> Po tuplovaném prdlajs už by mohl přijít na řadu i tuplovaný opossum, ale necháme to být. :-))

            Já vím, že chytáš o hodně déle. Oni tady byli možná i další multíkáři. Ale Pepa kolem toho dost vířil bahno a rozhodně je nutno ho jmenovat daleko přede mnou. Já jsem větší grafoman než multíkář.

            Je možné, že jsi vířil také a dřív a víc, ale Pepy jsem si víc všímal, páč jsem ho znal.

              NPiscicapus - Profil | Ne 9.2.2014 21:04:09

              osprey >> tuplované prdlajs, v té době ještě ani nevěděl na co ho má.
              Ale teď vážně, máš pravdu v tom, že si tenkrát koupil UltraCast. Kdysi mi vyprávěl, jak to bylo a i s tebou a studiem v Praze, ale v té době jsem měl za sebou několikanásobné přehození Země okolo rovníku a dvakrát z pólu na pól. Samozřejmě se nechci vytahovat, nejsou to žádné zásluhy, pouze jsem byl de facto u zdroje už někdy koncem sedmdesátých let.
              Pepa umí ryby, to ano a určitě se co nevidět k vodě vrátí a malou vezme s sebou. Téměř každý si tím projde.

                Nosprey - Profil | Ne 9.2.2014 20:56:01

                Piscicapus >> Prdlajs prdlajs. V roce 95 jsme s Pepou a Standou měli na Orlíku na pár dní půjčený hausbót, mulťák si pořídil rok dva po tom. V nejhorším tři. Mám dojem, že Ultracasta. A ten prut, co se tady nedávno prodával. Měl to roky, zas tak moc tomu nedával, pak měl nějaké období renesance, kdy se dostal asi na 4 multíky a dával tomu fakt hodně a měl na prutě i fakt pěkné ryby (klasicky mu spadly, on na to měl pech) a pak se zase stáhnul.

                  NPiscicapus - Profil | Ne 9.2.2014 20:51:44

                  osprey >> velké prdlajs, v té době Pepa vodil kačera kolem baráku.

                    Nosprey - Profil | Ne 9.2.2014 20:27:54

                    Pepa z depa >> Praotec castingu na MRKu je s největší pravděpodobností pepa-č. Chytal s tím už někdy v roce 96 nebo 7. Dal tenkrát za multík asi 6500 Kč a to bylo sakra dost.

                      Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 17:49:09

                      http://www.youtube.com/watch?v=3IvChWwCnVc
                      Spíše zkusím stříkání barev, ne potisk. Ty barvy budou asi výraznější.

                        NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 17:22:13

                        pajda >> nepřemejšlíš o výrobě ve větším množství? ;-)))

                          Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 17:20:50

                          Pepa z depa >> Pomalu potápivý.

                            NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 17:13:35

                            pajda >> a je neutrální nebo potápivej? ale si fakt šikovnej klobouk dolů!

                              Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 16:56:13

                              Pepa z depa >> Zátěže jsou dvě, těžiště na střed, vodorovná pozice, nejde hlavou dolů.

                                NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 16:48:17

                                pajda >> a kde má těžiště? typoval bych na prostředním očku a na posledním je trojnáček. mejlím se moc?

                                  Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 16:41:39

                                  Pepa z depa >> No vrazil jsem dovnitř ty olova a pomalu přidával, tedy spíše ucvakával kousky olov, nesměl jsem zapomenout u na váhu kroužků a trojháčků.

                                    NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 16:37:23

                                    pajda >> to je pěkný asdi optimální velikost a jaks ho vyvážil?

                                      Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 16:29:26

                                      Pepa z depa >> Zvážený ještě není, délka 15cm.
                                      Edit: Váha 65g.

                                        NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 16:28:30

                                        pajda >> moc pěkný seš šikovnej! jak je ten jerk velkej a kolik váží?