Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 16:20:27

Tak jsem tu.
Podívejte ne můj první, samodomo, JERK.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14217
Doufám, že i toto patří do této diskuse :-)

    NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 16:11:27

    Siven Polní >> hezký nádobíčko ale kde na to brát? ;-)))

      NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 16:10:06

      Siven Polní >> takovejch tu je mraky ale většinou už je vystřílený dost munice ale dřív to tady žilo určitě víc. nejsem tu dlouho a sem spíš pozorovatel. castingovej sraz by byl fajn.

        Nj.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 16:06:00

          NSiven Polní - Profil | Ne 9.2.2014 16:02:09

          Pepa z depa >> Krásně TY! Jsem rád, že se během jednoho dne našlo tolik nadšenců, kteří vědí, o co jde.
          Co takhle nějaký Castingový sraz?

            NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 13:17:52

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 13:15:51 >> postižení všech zemí spojte se. :-)))

              Nj.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 13:15:51

              Pepa z depa >> jj podobne

                NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 13:12:59

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 13:10:30 >> tohle neplatí jenom tady. ale dokud nejde o život de o ............ ale což zima se krátí a už bych si šel nahodit. ;-)))

                  Nj.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 13:10:30

                  Pepa z depa >> to bolo myslene vo vseobecnosti. proste ked nahodou niekto vyboci z rady tak je hned popoto :))

                    NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:49:39

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 12:44:44 >> jenže tam se už ale většinou tlachá o ničem. to ale nakonec tady taky. :-))) tak jo máš pravdu a přesto je to škoda.

                      NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:48:19

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 12:43:26 >> tak mě by to teda bavilo jenom chvíli a pak bych neradil. holt jsem každej jinej ale máš víc trpělivosti než já. tak to máš pravdu a určitě sem za toho blbce. :-)))

                        Nj.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 12:44:44

                        Pepa z depa >> pozri si straku o vyrobe vobov, tam je stranok 3x tolko :))

                          Nj.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 12:43:26

                          Pepa z depa >> ked mam cas chut, nieje to uplne primitivna otazka a pozna odpoved tak napisem. tiez som mudry z neba nepadol

                          ale to sa v ceskoslovensku nenosi, lebo ked nieco napises tak si rovno za frajera alebo debila :)

                            NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:37:44

                            Siven Polní >> koukal sem a má částečně pravdu jako sladkay ale pořád si myslím že je to škoda. ale na mě nedejte. ;-)))

                              NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:36:16

                              Siven Polní >> čau je škoda že sem to nestihnul dřív. ale chytnul sem se ale pozdě.

                                NPepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:35:27

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 12:04:32 >> jo máš pravdu ale listuj tady ve 220 stránkáchto je pěknej vopruz. máš dost trpělivosti na 1000 stejnejch otázek pořád dokola? naštěstí nejsem znalec a nikdo se mě o radu nežádá.

                                  NSethy - Profil | Ne 9.2.2014 12:29:09

                                  pajda >> Neboj kdo by to zavíral. Zakladatel už asi ani neexituje a já to závírat nebudu.

                                    Npajda - Profil | Ne 9.2.2014 12:25:18

                                    No už jsem se lekl. Píšu z mobilu, neb na notasu má dcera pohádky. Právě jsem si pořídil MP, dnes rano udělal můj první jerk. A Vy to tu chcete zavřít? Čerpání vědomostí z této otázky budu i nadále.

                                      NSiven Polní - Profil | Ne 9.2.2014 12:21:42

                                      Pepa z depa >> Já taky - ale dostal jsem produktivní zprcung od Ospreye, takže to teď bude žít TADY! :))))