Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Siven Polní - Profil | Ne 9.2.2014 12:19:47

Pepa z depa >> Čau - doufal jsem, že se chytneš!

    Siven Polní - Profil | Ne 9.2.2014 12:19:08

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 10:22:30 >> Aha - další nestor! Juch!

      j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 12:04:32

      Pepa z depa >> z logickeho hladiska sa to lepsie najde v jednej otazke ako v piatich. a kto ma hubu sa opyta, alebo je bimbo a bimbo aj ostane

        Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 12:02:00

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 11:58:59 >> jo máš pravdu v tom že by bylo asi zbytečný aby tady bylo víc otázek s podobným obsahem ale tady je už spousta věcí zapadlá a těžko tu budeš hledat starý věci. takle sem to myslel.

          j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 11:58:59

          Pepa z depa >> preco by to malo byt odubrete? sak ked chce nech sa mlady pyta. prosim. duplikujte si otazky a nebude vam tam chodit uz vobec nikto. lebo potom to bude rozhadzane este viac

            Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 11:53:26

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 11:49:35 >> on je v tom a pod. podle mě neměl siven tu diskuzi zamykat. tady ta je už skoro odumřená a nic nový¨ho nepřináší.

              j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 11:49:35

              Pepa z depa >> zabudol si na Jardu. moja bezvyznam na osoba je uzivatel

                Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 11:45:59

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 11:36:24 >> tak už vím. díkes za typ tohle sem nevěděl. no a kdo je praotec castingu tady? jako adeptů je víc sethy osprey ty a pod.

                  j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 11:36:24

                  Pepa z depa >> skoriruj do google. a vyhodi ti to. chlapik co vynasiel abucko

                    Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 10:39:57

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 10:38:05 >> tomu nerozumim. si ze mě děláš prču?

                      j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 10:38:05

                      Pepa z depa >> tak nejak :)

                        Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 10:28:29

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.2.2014 10:27:11 >> to je kdo? to asi bude nějakej starej pražák či co?

                          j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 10:27:11

                          Pepa z depa >> carl,augustus borgstom

                            j.sladkay - Profil | Ne 9.2.2014 10:22:30

                            Siven Polní >> ocom chces diskutovat? cakame,na sezonu :)

                              Pepa z depa - Profil | Ne 9.2.2014 10:22:23

                              Siven Polní >> přišel sem pozdě no škoda žes tu diskuzi zamknul. chtěl sem se dozvědět kdo že je vlastně ten praotec castinkgu tady. sethy nebo osprey? :-)))

                                Siven Polní - Profil | Ne 9.2.2014 10:18:11

                                A ještě jedna věc. V mé (zbytečné) diskusi jsem nezmínil Maschu.
                                Dodatečně se omlouvám. Tak co - jak se vám castí? Oživíme to tu!

                                  j.sladkay - Profil | Pá 7.2.2014 20:34:46

                                  osprey >> kazdy si preca kupi to co sa mu lubi. suveran mozno nieje sexi
                                  ale to mas ako s crocs ake su skarede a pritom take pohodlne :))

                                  no tiez is myslim ze je fasa a to som ho este nedrzal... ale hadam za tyzden :)

                                  a vadi to niecomu ? navijak ako navijak. keby si s nim muskaril tak by som sa na hlave poskrabal :)
                                  ale ja v tom problem nevidim

                                    osprey - Profil | Pá 7.2.2014 20:12:39

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.2.2014 20:08:30 >> Konstrukce je to zajímavá, střeva se mi líbí, ale prostě pro mě by Suverän srdcovka nebyl.

                                    Ale viděl jsem nový Abu Record. To je jiná...
                                    Ovšem zase jsme u těch ryb. A to už jsem se starým Recordem i feedroval.:-)

                                      j.sladkay - Profil | Pá 7.2.2014 20:08:30

                                      osprey >> nebud povrchny :)) je pekny srdcom :)). vidis to ten moj je v dobrom stave, dokonca s carbotexovymi brzdnymi podlozkami namiesto teflonovych. tak to uz ale mal narichtovane kanadan.

                                      ale tak hej ved on chyta hodne more takze sa nieje comu cudovat

                                        osprey - Profil | Pá 7.2.2014 20:01:15

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 23:31:22 >> Jenže Stella je krom jiného na pohled krásná. Já Suveräna nepřekous. A když jsem viděl, v jakým stavu ho má můj bývalý chlebodárce, tak jsem po něm nikdy ani nezatoužil.

                                        Od Pennu se mi líbí nový Conflict a ještě víc Torque v černé barvě. Ten se líbí i Alanovi. Ale nevím, co bych tu s tím dělal. Na to, co tu tahám, mi stačí i moje dvacet let stará Shimana.

                                        Jestli jste na tom, hoši, na Slovensku líp, tak si toho opravdu važte.