Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

j.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 23:31:22

poldeci >> pravda, posrali to svedi

    poldeci - Profil | Čt 6.2.2014 23:30:18

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 23:00:31 >> keby, keby,keby boli by sme v nebi ))

      j.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 23:00:31

      poldeci >> ze teba ten suveran nejako skre :))

      keby si cital to co alan napisal o suverana v porovnani so stelou:)) bolo ze keby abu pokracuje vo vyrobe s rovnakym stupnom inovacie ako vtedy tak stela by dnes plakala v kute studeneho a tmaveho rohu.

      no dokonaly nieje ale co je :))

        Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 22:34:57

        minatrix >> a víš že tomu věřím. ono se to asi nestane hned ale časem proč ne. ale až tak daleko jako k rexům roenum a tapům to asi ne. ;-)))

          Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 22:33:29

          poldeci >> tak to chápu a je fakt že ty jejich navijáky sou držáky. no a když se trh ozve tak se dobrej výrobce postará si myslím.

            j.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 22:08:41

            poldeci >> dobre tak ze to aspon funguje ked to aj stoji

              poldeci - Profil | Čt 6.2.2014 21:59:08

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 21:53:54 >> to je poctivá jednoduchá strojarina,ešte z doby tvojho oblúbeného suverana

                j.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 21:53:54

                poldeci >> ok maju navijaky ako auta tak radsej dakujem alebo je to aj vari funcne ? kua ty ma urcite doma zo tri

                  minatrix - Profil | Čt 6.2.2014 21:35:02

                  poldeci >> retro je in. Stejně tak i mulťáků a jiných točítek :-)

                    poldeci - Profil | Čt 6.2.2014 21:33:39

                    minatrix >> je to otázka dopytu,niektoré značky ala vintage fungujú stále napr. francúzsky Peerless bam

                      minatrix - Profil | Čt 6.2.2014 21:29:40

                      Pepa z depa >> ..podle mě se bude častěji stávat, že i rybářské tackles se bude vracet tam, kde se "narodilo" :-) Čekám i návrat Reexů, Tapů atd ...

                        poldeci - Profil | Čt 6.2.2014 21:19:31

                        Pepa z depa >> je to taký retro návrat spoľahlivých navijákov,fanklub penn-u sa toho dožadoval
                        nejaké roky dozadu takto urobil retro návrat dam

                          Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 21:14:27

                          minatrix >> to mi vysvětli proč? tedy jestli to víš.

                            minatrix - Profil | Čt 6.2.2014 21:11:46

                            Pepa z depa >> většina se dnes dělá v Číně, ale tenhle model se dělá opět ve Státech. Amíci si to vydupali...

                              Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 21:09:31

                              Sethy >> ten můj mám dva roky a otec si svůj kupopoval v sedumdesátejch letech v praze.

                                Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 21:08:42

                                minatrix >> to je taky dobrej odkaz ale jak je to tedy s těma navijákama od pennu z číny za pár kaček? dyt se to tu kdysi řešilo jak je to s kvalitou těch čínanu a američanů. ale dokument je to hezkej.

                                  Pepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 21:05:13

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 19:24:12 >> američani toho maj a i v tom lítaj. :-)))

                                    Sethy - Profil | Čt 6.2.2014 20:30:29

                                    Pepa z depa >> Můj není ani 3 roky starý.

                                      minatrix - Profil | Čt 6.2.2014 19:43:15

                                      Pepa z depa >> ...hmmm? :-) Je tam i pár pohledů na mulťáky, abych nebyl tolik OT :-))

                                      http://www.youtube.com/watch?v=RFGmNGn1jH0

                                        j.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 19:24:12

                                        Pepa z depa >> americania maju aj technologie a nelietaju :))