Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 19:15:31

minatrix >> neznám žádnýho amíka takže nevím jak je to s jejich patriotismem a i kdyby tak určitě nejsou sami a třeba já si taky rád připlatím. třeba u žrádla a je jedno jestli je to český nebo slovenský. tak to nevim ale co penn? to je jasný že v číně se ted dělá skoro všechno a oni umí udělat dobrý věci. vem si třebo to že lítaj do vesmíru a kdyby to byli blbci co neumí tak nikam neletěj. :-)

    Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 19:10:39

    Pepa z depa >> ..myslím si, že amíci jsou docela patrioti a rádi si připlatí za "jejich" zboží. Každý výrobek vyráběný v USA to hrdě nese na obalu či přímo na sobě. Ale i v Číně se dělají dobré věci neřkuli výborné věci, pokud si to majitel pohlídá...

      NPepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 19:09:48

      Sethy >> kde a v čem sem se zmejlil?

        NPepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 19:08:58

        Sethy >> otec měl šejkspíra ugly stik a na něm měl taky napsaný made in usa. taky mám jeden ale novější a je z číny. a ten otcův byl poslední americkej prut z usa a vůbec poslední kterej nebyl z činy co sem měl v ruce.

          NPepa z depa - Profil | Čt 6.2.2014 19:06:12

          minatrix >> ono je typickejch americkejch záležitostí ale přesto je to vyráběný třeba v tý číně. ale jak sem koukal na ty dokumenty tak je to jasný a snad ji to vydrží. jo a dík za to bylo to poučný.

            Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:55:35

            Piscicapus >> ako moze pri malych ockach daleko od seba dosjst k nedotnutiu snory s blankom

              Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:54:07

              kaňka >> diky, to ma potesi.

              pocet bol v to pripade dostatocny akurat ze olo blbe rozmietnenie, ale i tak je dobre ze sa to stalo....

              cileky je to hodne lepsie :))

                Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:53:06

                Sethy >> ja s tym nemam problem akurat som to nevedel dokazat. ak to tak je potom je to v poriadku to dokazem plne akceptovat

                  Nkaňka - Profil | Čt 6.2.2014 17:46:14

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 17:23:22 >> Byla to výrobní vada , počet oček jistě hraje roli ale nemyslím si , že ti praskl kvůli malému počtu oček .

                  Mám v plánu udělat takový experiment s tím jak moc ovlivňuje počet oček ,,akci " prutu , jak ho provedu , tak to sem dám .

                    Npajda - Profil | Čt 6.2.2014 17:40:21

                    Právě jsem dorazil z procházky.
                    Milenky nezklamaly, no možná ta Švédka to "umí" o chlup lépe :-)
                    Ještě jim dodat nové pružné proutky.

                    P.S. Žádná motanice se nekonala, létalo to jako z praku. Snad jen pozdější uvolnění palce způsobilo ty díry v ledu :-)

                      NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 17:39:31

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 17:16:13 >> v čem si to odporuje?

                        NSethy - Profil | Čt 6.2.2014 17:36:00

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 17:31:21 >> Špatný kus, smiř se s tím.

                          Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:31:21

                          Sethy >> kua tak ako je to kua potom mozne ? ja som z toho jelen teda

                            NSethy - Profil | Čt 6.2.2014 17:26:15

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 17:23:22 >> Na 30ce harriku mi jde při ohybu na úroveň blanku skoro mezi každým očkem :-D a co? Chytá 3 roky bez ztráty květinky.

                              Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:23:22

                              kaňka >> pri ohybe castoveho prutu chybou zleho rozmiestnenia ociek zide snura na uroven blanku. bod zatazenia prejde do jedneho miesta a prut rupne.

                              ako by si mi inak vysvetlil prasklinu na mojom sponom diele ? pretoze presne tam to zislo na uroven prutu, vyrobna vada to podla mna nebola.

                                Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 17:16:13

                                kaňka >> to co si napisal si priamo odporuje.


                                to malo byt Jardovi :)))

                                  NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 17:07:36

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 16:34:04 >> no vidíš a v mém případě jsou očka malá a daleko od sebe natolik, aby se při ohybu pruty návin nedotýkal blanku. Další očka navíc jsou nejen zbytečná, ale i na škodu.
                                  A snad jsem od té doby pokročili o pár kroků dál.

                                  A kolik je potřeba oček? Viz text výše. Takže jestli jde o prut s Áčkovou akcí nebo parabolickou, je naprosto jedno.

                                    Nkaňka - Profil | Čt 6.2.2014 16:52:49

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 16:49:42 >> Čau , a důvod toho , proč dát na ,,parabolu " víc očí ?

                                      Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 16:49:42

                                      osprey >> zalezi oj od dlzky ale je to v poradi druhy parameter
                                      parabola vs fast predsa na rovnako dlhom prute je pre parabolu 2-3 ocka +

                                        Nosprey - Profil | Čt 6.2.2014 16:38:32

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 16:31:45 >> Jak to, že na délce nezáleží? Spočítej si očka na prutech 210 cm a na třímetrech ze stejných sérií.

                                        Samozřejmě, že záleží na ohybové křivce - ta definuje směry působení sil a vzdálenosti (dané délkou) zase rameno páky.

                                        Ale rozpitváváme zbytečnosti. Ty naše ryby, co tady mám, vytáhnu na čemkoli (sumce tu nemám, došli).