Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 16:34:04

Piscicapus >> pokial su vecsieho priemeru a su dost vysoko tak ano da sa aj tak .... ale myslim, ze uz sme od tej doby pokrocili o krok dalej

kolko ociek treba ? to je individulane, podla ohybu blanku a sily. na parabolu viac, na fast menej

    Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 16:31:45

    osprey >> ved sa ani nieje co cudovat ked su tam oci ako krava.
    rozlozenie ociek predsa zalezi od ohybu blanku a nie jeho dlzky

      NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 16:20:52

      minatrix >> to víš, klasika frčí. A nemáš zač.

        Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 16:13:56

        Piscicapus >> ja nasel jen diskuzi o klasickem vlacaku ve 275 do 70g. Dekuji za info

          Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 16:01:53

          minatrix >> a kto o tom pisal ja ci ty ?:))

            NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 15:55:12

            minatrix >> no jasně, na konci rukojeti byla u nového samolepka a na ní Made in China. Nic nového a nic strašného.

            ;-) ;-)

            Také se už dlouho nevyrábí a musel bych nakouknout do katalogů a pohledat. Vím, že to byla celá řada.

              Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 15:46:23

              Piscicapus >> opravdu? :-) Ani strejda Google ho nenasel, jen nejake zminky na polskych rybarskych webforech...

                Npajda - Profil | Čt 6.2.2014 15:37:02

                Sethy >>
                Ano, je to ono. Je jak nové, ani škrábaneček. SZ

                  NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 15:28:31

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 12:50:31 >> kolik oček je potřeba, aby byla dost hustě? Míra má pravdu a sám mám třímetr s osmi očky + koncové a neznám jediný důvod, proč by měl mít víc oček.

                    NPiscicapus - Profil | Čt 6.2.2014 15:24:37

                    minatrix >> ne, není vyrobený v USA a ani ve Švédsku, je vyrobený v Číně.

                      NSethy - Profil | Čt 6.2.2014 15:18:49

                      pajda >> To je to curado z bazaru? Co vyšlo (týpek tam nepsal cenu).

                        NSethy - Profil | Čt 6.2.2014 15:18:24

                        pajda >> Pruty jsou vyvážené tak jak všechny ostatní. Některé blbě, některé dobře :)
                        Já MP držím tak že mám ten zobák na sedle mezi malíčkem a prsteníčkem a celý MP v dlaní.

                          NSethy - Profil | Čt 6.2.2014 15:17:20

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 12:50:31 >> Houby pukne, viz. co psal Míra.

                            Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 14:44:18

                            osprey >> ...to by ale musel být skutečně trofejní... :-)

                              Nosprey - Profil | Čt 6.2.2014 13:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 12:50:31 >> Prohlédni si ten prodávaný Abu Pike po Pepovi Čadkovi. Je to třímetr a spočítej na něm očka.

                              Dobrý blank, dobrá a správně rozmístěná očka a to by ses nadřel, než bys to na rybě zlomil - u nás jedině na sumci.

                                Nosprey - Profil | Čt 6.2.2014 13:38:29

                                Multík na smekáčovém prutě jsem měl (jsou na to lepší dvounožková očka).
                                Dá se to, jen úchop není tak pohodlný. Pokud jde o vyvážení, nikdy nedržím smekáčový prut před navijákem, takže rozdíl není velký.

                                  Npajda - Profil | Čt 6.2.2014 13:14:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nové milenky. Dnes je beru na první procházku.
                                  Jedna Švédka a druhá Japonka :-)
                                  Doufám, že tu večer nebudu muset dávat inzerát, že prodám dvě ku......

                                    Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 12:57:44

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.2.2014 12:50:31 >> ...je to mozne. O tom jsem neslysel.. A proc zkouset smekac na castovym klacku a obracene? :-)

                                      Nj.sladkay - Profil | Čt 6.2.2014 12:50:31

                                      minatrix >> zabudol si na ednu podstatnu vec ked das na normalny prut multak a nema dost huste ocka rak pukne tam, kde prejde,zatazenie,v jeden bod.

                                        Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 12:22:04

                                        pajda >> ..ja videl drzeni nad navijakem :-) Jen slo o hodne tezkou privlac. Prave proto je dobre tam mit anatomicke sedlo s hakem a nizkoprofilovy multik. To se hned vlaci krasneji.