Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Npajda - Profil | Čt 6.2.2014 12:14:25

minatrix >> Se smekáčem nepřepadává, protože jej držím za rukojeť nad navijákem, tam je to OK a vláčím v poho i několik hodin.
MP držím pod navijákem a těch cca 15cm udělá opravdu hodně.
Já budu kupovat pruty na MP, ale jen mne to tak napadlo to zkusit :-)
Nejde to.....

    Nminatrix - Profil | Čt 6.2.2014 10:54:20

    pajda >> ..multikovy prut ma vice ocek a blize k blanku. Ale neni to pravidlem. Casto jsou v oblibe kratsi rukojeti a pruty do 240cm. A kdyz tam das smekac o podobne hmotnosti, neprepadava nahodou stale?

      Npajda - Profil | Čt 6.2.2014 10:11:17

      Viděl jsem na videu, že na casting prut přidělali normální naviják. A chytali sumce na Ebru. To by ještě šlo, ale co na normální prut dát MP?
      Zkusil jsem to. Prut 2,7metru, 9 oček, 206gramů.
      Celé to bylo takové nevyvážené, pocitově těžké na držení, padalo to na čumák.
      Dlouho bych to v rukách držet nemohl.
      Jsou pruty na MP jinak vyvážené?

        Nosprey - Profil | St 5.2.2014 17:30:45

        Mám korek rád, ale podmínka to není.

          Nminatrix - Profil | St 5.2.2014 17:28:18

          Sethy >> .. korek je taky problem :-) Korkem se setri. Dnes se casto uchyluji firmy ke korkovym drtim. Jeden cas pry meli problem sehnat korek i vazaci. Ja se modernim matrosum nebranim, ale korek je korek...

            NPedro1 - Profil | St 5.2.2014 17:27:48

            Sethy >> To jsi napsal hezky a pravdivě.

              NSethy - Profil | St 5.2.2014 17:23:13

              minatrix >> Jak to nemá korek, může to být vyrobený kde chce a stejně to stoji za starou belu :-D

                Nminatrix - Profil | St 5.2.2014 17:22:21

                Sethy >> ..libi se mi pruty, co maji "koreny" . Ale pokud se mi bude libit a sedet prut treba Tatarstanu, koupim si ho :-) Navic u toho Abu je taky mozne, ze byl vyroben ve Statech. Treba to nekdo rozklepne..

                  NSethy - Profil | St 5.2.2014 17:18:34

                  minatrix >> Třeba, ale je to to poslední co u prutu řeším :)

                    Nminatrix - Profil | St 5.2.2014 17:16:57

                    Sethy >> jo jo :-) Kazdej se muze zmejlit. Ale treba ty polotovary uhlikovych papiru jsou z Ciny.

                      NSethy - Profil | St 5.2.2014 17:12:54

                      minatrix >> pepa z depa se zase zmejlil ale je to taky jenom člověk.

                        NSethy - Profil | St 5.2.2014 4:49:40

                        Pepa z depa >> Jak píše minatrix. Já mám na St.Croix napsane "Made in USA".

                          Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 23:26:27

                          Pepa z depa >> St.Croix je typická USA záležitost. Jen určité typy začaly dělat v Mexiku...

                            Nj.sladkay - Profil | Út 4.2.2014 22:08:07

                            Pepa z depa >> bohuzial, vlastne je to uz aktualne...

                              NPepa z depa - Profil | Út 4.2.2014 21:35:20

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.2.2014 21:05:30 >> to snad ne. si děláš srandu nebo je to fakt?kam ten svět spěje.

                                Nj.sladkay - Profil | Út 4.2.2014 21:05:30

                                Pepa z depa >> uz ani sporex to mat nebude

                                  NPepa z depa - Profil | Út 4.2.2014 20:53:01

                                  minatrix >> to neni o tom se přít a tohle asi nevygůgluješ. už dlouho sem neviděl na prutu made in sweden made in usa made in japan. snad jenom sportex. no co dnes je to jedno.

                                    Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 20:45:02

                                    Pepa z depa >> ..je to možné, přít se s tebou nebudu ... . Zkoušel jsem zagůglovat a nic mi to vyhodilo...

                                      NPepa z depa - Profil | Út 4.2.2014 20:32:22

                                      minatrix >> podle mě není ani z koree. bude to čínan. známej měl origo švédskej prut a na něm to bylo napsaný ale byl to sklolaminát a měl revorverovou rukojet. a byl z roku tak 1970. pepa č se zase zmejlil ale je to taky jenom člověk.