Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 20:26:31

Pepa z depa >> ..měl by být. Zaručit to nemohu :-) Kupován v roce 1999, v té době to byla druhá nejvyšší třída (nad ním byl snad jen Morrum). Jsem druhý vlastník a tyto informace mi sdělil Pepa-Č.

    NPepa z depa - Profil | Út 4.2.2014 20:18:08

    minatrix >> ahoj kluku to je ten klacek kterej máš v bazaru? je to fakt vyrobenej ve švédsku?

      Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 19:26:54

      osprey >> ..abych si alespoň někdy pohonil ego, tak jsem si pořídil ten malý multík a castklacek do 15g. A nebo rovnou vezmu ULXko :-)

        Nosprey - Profil | Út 4.2.2014 19:22:45

        minatrix >> Musíš počítat, že to jsou ryby za 3 sezóny. Teď mě čekají hubené roky.

          Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 19:10:07

          osprey >> ..jsi na tom lépe :-) Jinak s tou 0,14tkou já letos namotal toto, tak uvidíme :-)

          http://www.nasoutokushop.cz/awa-shima-ion-power-sup​ercast-150m-d1327

            Nosprey - Profil | Út 4.2.2014 18:58:14

            minatrix >> Já chytil čtyři. Ale měli jsme po povodni. Co se chytlo, to se většinou zabilo.

            Příští rok to bude o padesátkách. Už vybírám dobrou čtrnáctku vlasec...

              Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 18:56:53

              Sethy >> ..no uvidíme :-)

                NSethy - Profil | Út 4.2.2014 18:51:18

                minatrix >> Proutek pěkný, za ty prachy ho musíš prodat raz dva.

                  Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 18:48:08

                  osprey >> ..já minulý rok udělal jen tři kudly okolo sedmdesáti čísel. Dvě z toho byly na sumcový Carboflex Turbo do 120g. Ta první ze začátku sezony byla na multík :-)
                  http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/189/905807_f3b87.j​pg

                  ..úkol je jasný, na vltavské a labské štiky to chce větší nástrahy. Letos se polepším. :-)

                    Nosprey - Profil | Út 4.2.2014 18:40:34

                    minatrix >> Já takovýhle prut neužiju. Všechny štiky, co jsem pochytal a za něco stály, mám na prutech 30 - 40 g. Z lehčích a těžších mi popadaly.

                      Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 18:33:18

                      osprey >> ..ano to jest on :-) Jako bych si nechal, ale od přítelkyně jsem dostal Fenwicka IronFeather 315cm do cca 70g a tak je jasno. Mimochodem i to druhé bidlo bylo nejspíš Pepovo...

                        Nosprey - Profil | Út 4.2.2014 18:31:14

                        minatrix >> Mám dojem jako bych ho někdy viděl... U Pepy Čadka? Není to třímetr do 70 g?

                          Nminatrix - Profil | Út 4.2.2014 18:20:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ..ahoj kluci, kdyby měl někdo zájem o zajímavý klacek s očky hore.. :-)

                            Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 15:05:05

                            minatrix >> praveze nie ale vlacka na take hovada ako na tom vodia amici je iba pre magorov

                              Nminatrix - Profil | Pá 31.1.2014 15:02:59

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 31.1.2014 15:01:08 >> ..tak ty nástrahy, co na ně vláčí.... to je odpor jako kráva. Jestli tenhle klacek nebude na trolling..

                                Nminatrix - Profil | Pá 31.1.2014 15:02:06

                                Orion24 >> ..já vím, oni je vozí rovnou v lodích :-)

                                  Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 15:01:08

                                  minatrix >> tazko povedat. musky je stale len metrovica ci ma ten prut dostatok silu a,nieje kopyto,netusim

                                    NOrion24 - Profil | Pá 31.1.2014 15:00:04

                                    minatrix >> vies oni to dopravia raz na lod...a uz to je tam kym to nevyhodi nepolame :-)

                                      NSethy - Profil | Čt 30.1.2014 21:45:02

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.1.2014 21:15:54 >> Když myslíš.