Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 21:15:54

Sethy >> veke voby nebudes tahat na bolena :)

    NSethy - Profil | Čt 30.1.2014 20:52:38

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.1.2014 20:51:39 >> A někdy to ani nejde jinak.

      Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 20:52:25

      Sethy >> pozrem sa po tom

        Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 20:51:39

        Sethy >> ak budes hadzat po prude tak ano :)

          NSethy - Profil | Čt 30.1.2014 20:46:13

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.1.2014 20:43:50 >> Jestli 5,4 nebo 4,6 ku jedné to už jzas takový rozdíl není. Dokonce si myslím že s Winch nebudeš pod jezem stíhat...

            Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 20:43:50

            Sethy >> winch ma nizsi prevod.

              NSethy - Profil | Čt 30.1.2014 20:33:57

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.1.2014 20:25:23 >> Proč ne NaCl?

                NSethy - Profil | Čt 30.1.2014 20:33:47

                osprey >> Ano, taky bych to tak viděl. Škoda že ta Lexa je tak rychlá :(

                  Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 20:25:23

                  osprey >> za mna tiez winch. nacl nie

                    Nosprey - Profil | Čt 30.1.2014 20:17:54

                    pajda >> Zatoč si s tou Aquilou, než ji koupíš.

                      Nosprey - Profil | Čt 30.1.2014 20:17:27

                      Sethy >> Přemýšlel jsem o podobné věci, nevím o ničem lepším než je Revo Toro Winch nebo Revo NaCl. Ostatní věci jsou malé, jemně zpřevodované, mají slabou brzdu a tak dál.

                        NSethy - Profil | St 29.1.2014 18:23:08

                        pajda >> To je prďola, tam se nevleze ani polovička toho co chci :-D

                          Nj.sladkay - Profil | St 29.1.2014 17:52:39

                          pajda >> vysoky prevod, kapacita otazna

                            Npajda - Profil | St 29.1.2014 17:39:10

                              NSethy - Profil | St 29.1.2014 16:08:55

                              Dávám otázku do placu.
                              Sháním vláčecí multík na sumce. Mám následující požadavky:
                              -kapacita minimálně 130m 0,40ky
                              -ne klasická tvar, kromě "zužených" verzí ale Calcutta 401D, protože např. 6kové abu mi nesedí v ruce
                              -silná brzda
                              -pomalejší poměr navijení (silovější verze).

                              Zatím mám v merku: Abu Revo Toro Winch 61, Curado 301D (nejde skoro sehnat), Calcutta 401D (hodně vysoká cena), Lexa 400 (hodně rychlá), Quantum Exo PT 301 (s quantumem nemám žádné zkušenosti).

                              Má někdo nějaké další návrhy či nápady?

                                Nj.sladkay - Profil | Ne 26.1.2014 12:06:17

                                Sethy >> precitaj si co som pisal nizsie jeden je pri tom istom pomere mormal a iny burner :))

                                  NSethy - Profil | Ne 26.1.2014 11:03:57

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2014 20:22:04 >> Ale prosimtě. Zillion co mám ma 7 (a něco) ku jedné a že by byl nějak rychlý se říct nedá. Jak klasický smekáč s 5:1

                                    Nkaprus - Profil | So 25.1.2014 22:08:08

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2014 20:41:50 >> Tak tak. Za předpokladu že cívka je full. rozhodující je délka návinu. Ještě délka kličky, ale to je o pocitu.

                                      Nj.sladkay - Profil | So 25.1.2014 20:41:50

                                      pajda >> hej pozeraj si to podla dlzky navinu na jednu otocku pretoze prevody a piemery cieok sa menia

                                        Npajda - Profil | So 25.1.2014 20:38:14

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2014 20:30:20 >> No v tom máš pravdu. Na candáty mám Šímo Exage 2500 RC s převodem 5,2 cm a návinem 74.
                                        Exceler 100HL má 6,3 s návinem 70cm.
                                        Výjde to nastejno....