Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

j.sladkay - Profil | So 25.1.2014 20:30:20

pajda >> nerozumiem. porovnaj si navijak s ktorym chytas bezne a pohodlne a podla toho si vyber s podobnymi parametrami multak. hoc je pravda, ze na tych prtavych vajcach su vysoke prevody aby to malo vobec standardny navin.

    pajda - Profil | So 25.1.2014 20:24:17

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2014 20:22:04 >> Výkřik? Ani né, spíše povzdech.
    Ta 7,3 je o 400,- dražší, tak jsem přemýšlel, zda to stojí za ten příplatek.
    Ale už mám asi vybráno.
    Daiwa Exceler 100HL 6,3:1, nová, 1500,- i s poštou.
    Možná mi tam přisolí DPH.
    Pokud se mi nebude líbit, kámoš ju bere hned.
    Na začátek to stačí.

      j.sladkay - Profil | So 25.1.2014 20:22:04

      pajda >> to bol vykrik do tmy ? na bolene 7,3 ale inak vyuzitie toho navijaku nevidim. takto rychly prevod vyuzijes velmi, velmi zriedkavo

        pajda - Profil | So 25.1.2014 20:13:07

        Je lepší převod na 6,3 nebo 7,1 až 7,3?

          pajda - Profil | So 25.1.2014 19:34:05

          Sethy >> Pomalu se tím překousávám, materiál, převod, ložiska, cena...

            Sethy - Profil | So 25.1.2014 19:19:57

            pajda >> Napiš co chceš, takhle ti asi někdo houbelec poradí.

              minatrix - Profil | So 25.1.2014 18:05:03

              pajda >> různé řady naviják. Leč tady nejsou moc rozšířené, chce se to podívat na recenze v zahraničí...

                pajda - Profil | So 25.1.2014 18:00:17

                Je tu nějaký znalec přes Daiwu?
                Potřebuji trochu poradit s těmi jejich typy.
                Kdo se v tom má vyznat. Aggrest, Aird, Alphas, Blazon......
                Klidně i přes SZ, pokud by to jiné nezajímalo, či by to pro ně mělo nějaký význam a přínos.

                  j.sladkay - Profil | Pá 24.1.2014 22:43:08

                  pajda >> ked taliani davaju dvojky sumce s c4 tak ako preco by si nemal ty ?
                  ak mas na to fakt megabakulu a poriadnu snuru tak radsej classic inshore ma brzdu do 12 kilo c4 do 5 avsak aj tato by mala byt dostatocna
                  alebo si kazisvet najvacsieho kalibru ? :))))

                  to je tazko povedat pretoze neviem na sam si vymenoval exceler a tatulu tak si myslim ze usetrene pracchy vyuzijes lesie a pozres sa po lepsom multaku alebo to mozes vrazit niekam inam

                    pajda - Profil | Pá 24.1.2014 22:37:17

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.1.2014 22:34:11 >> Mám C4, ale mám strach o výdrž :-)
                    Myslíš, že to vydrží?
                    Navíc mne lákala ta cena .
                    Co tím myslíš? "Lepší MP na házení?"

                      j.sladkay - Profil | Pá 24.1.2014 22:34:11

                      pajda >> na vertikal ti staci bohate c3 a ak mas v plane chytat megaryby tak klassic inshore prelustruj si to a uvidis! okrem toho usetris a mozes si za to kupit lepsi multak na hadzanie

                        pajda - Profil | Pá 24.1.2014 22:24:10

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.1.2014 22:19:52 >>
                        To Revo Toro jsem chtěl na vertikál - sumec - Morava.

                        Ještě chci něco menšího, asi Daiwa Lexa 100, nebo Exceler 100 na candáty.

                          j.sladkay - Profil | Pá 24.1.2014 22:19:52

                          pajda >> na aku vlacku to chces?

                            pajda - Profil | Pá 24.1.2014 22:18:36

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.1.2014 22:05:59 >> Nevadí, zkusím jiný kousek.


                            Tady je ten proutek asi také: http://www.youtube.com/watch?v=syqzRNX_xWY
                            Cena je přes 600 australských dolarů. (kurz je přes 17,-/AUD)

                              j.sladkay - Profil | Pá 24.1.2014 22:05:59

                              pajda >> nechcem ti kazit radost ale ani keby si drazbu vyhral,tak to iste nemas. predajca musi suhlasit s predajom. kde je cena prilis nizka nemusi predat a uprimne si myslim ze pri tomto motatku to hrozi

                                pajda - Profil | Pá 24.1.2014 22:00:59

                                Orion24 >> Už vím co je zač, i kolik stojí.
                                http://www.australianangling.com.au/Magnum%20Husky.​htm

                                  Orion24 - Profil | Pá 24.1.2014 21:57:59

                                  pajda >> ten prút chcem :-)

                                    pajda - Profil | Pá 24.1.2014 21:19:20

                                    Tady musí něco prasknout !!!
                                    http://www.youtube.com/watch?v=9g45iu0n7_M

                                      pajda - Profil | Pá 24.1.2014 20:08:39

                                      Do prčic, právě mi utekl o 4 stovky nový Revo Toro 61.
                                      Dal jsem si strop 3 tisíce a prodal se za skoro 3400,-
                                      http://www.ebay.com/itm/321303911264?_trksid=p20551​20.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

                                        osprey - Profil | Pá 24.1.2014 17:55:09

                                        pajda >> 270 cm mám doma a chytá se s tím úplně v pohodě. Dokonce si myslím, že zrovna tento můj klacík (Fenwick HMX 270 cm/40 g) je na začátky s házením úplně super.