Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NSethy - Profil | Pá 24.1.2014 15:15:04

doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.1.2014 9:47:31 >> Asi nejlíp vím co mám. A chválně jsem to kvuli tobě přeměřil.

    Nj.sladkay - Profil | Pá 24.1.2014 9:47:31

    Sethy >> rit palovu, ved ta tvoja rucka mi bola do pol lakta

      NSethy - Profil | Pá 24.1.2014 4:51:17

      Mr.Stick >> Ty vole Otíku, ty si taky dobrý monitor :)

        NSethy - Profil | Pá 24.1.2014 4:50:50

        minatrix >> :-D

          NSethy - Profil | Pá 24.1.2014 4:49:38

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.1.2014 22:49:44 >> Ten tvůj známy ma ručku pod sedlem dlouhou 36cm...teď jsem jí měřil :-D

            Nminatrix - Profil | Čt 23.1.2014 23:42:15

            Mr.Stick >> ne ne :-) Pry jsem ho drzel spatne - ten prut se ma drzet az pod navijakem. Tak jsem mu vysvetlil, na co je tam ten hak a ze si clovek hlida civku atd.

              Nj.sladkay - Profil | Čt 23.1.2014 23:37:51

              Piscicapus >> hlavne ze fachci

                NMr.Stick - Profil | Čt 23.1.2014 23:35:10

                minatrix >> Hádám, že očky dolů? :))

                  NPiscicapus - Profil | Čt 23.1.2014 23:01:24

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.1.2014 22:57:12 >> převázal jsem stará očka, vyměnil rukojeť a narouboval jsem tam i původní fuji sedlo za těžké peníze, no a tak...

                    Nminatrix - Profil | Čt 23.1.2014 22:59:03

                    pajda >> ja treba nerad dlouhe rukojeti ani u klasiky. Vyhovuje mi, kdyz neprekrocuje muj loket. Nekdo to ma naopak. Mel jsem St.Croix WildRiver 260, MH (cca 35g) a proto sel z domu. Ted mam Carinu od Dragonu a super. I kdyz ta Carina je taky o par cisel kratsi :-) Jak pisou kluci, jdi na vystavu a tam si pruty omakej, hod rec a pak si to vecer preber. Na vsechny ale nedej, na Modernim rybari me pan prodavac ucil spravne drzet castovej prut :-))

                      Nj.sladkay - Profil | Čt 23.1.2014 22:57:12

                      Piscicapus >> ako si ho upravil, zvrel si ho do dveri? :)

                        NPiscicapus - Profil | Čt 23.1.2014 22:56:05

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.1.2014 22:50:57 >> to jsem si kdysi dávno upravil jeden speciálně speciální silstar na loď. A je to dobrý prut. A mám ho stále (cca 25let) rád.

                        :-) :-)

                          Nj.sladkay - Profil | Čt 23.1.2014 22:50:57

                          Piscicapus >> 160 cm Jardo ? to mas vykostovak na dierky ?:)

                            Nj.sladkay - Profil | Čt 23.1.2014 22:49:44

                            pajda >> zalezi na akom prute a ako drzis multak. na jerkaci ti dlha rucka bude zavadzat, na normalnom prute si myslim ze bude len vyhodou. ja mam na 2,4m 36 cm ruckupod sedlom.

                            a mam znameho, ktory ma rovnaky prut v rovnakej gramazi v 2,7 a rucku ma pod 30 cm pod sedlom. obaja vsak prut drzime inak.

                            v tomto ti nikto lepsie neporadi ako ty sam. zima je dlha pobehaj redajne vystavy a zatrasi cim mozes, simuluj nahod, dob cokolvek co ti pomoze pist k nejakemu nazoru co ti viac sadne.

                              NPiscicapus - Profil | Čt 23.1.2014 22:37:08

                              pajda >> jo a není třímetr jako třímetr, ale je zbytečné se tím zabývat hlouběji.
                              Jo a všechny mé pruty na přívlač jsou od cca 160cm do cca 300cm.

                                NPiscicapus - Profil | Čt 23.1.2014 22:34:15

                                pajda >> ... no a pokud běžně nepoužíváš třímetr, tak si pořídíš dvasedmdesátku. Je to v podstatě třímetr kratší o třicet čísel. Nic víc.

                                  Npajda - Profil | Čt 23.1.2014 22:17:18

                                  Piscicapus >> Ne, třímetr jsem měl a šel pryč.
                                  Všechny mé pruty na přívlač nají 270cm.

                                    NPiscicapus - Profil | Čt 23.1.2014 22:14:32

                                    pajda >> delší prut vůbec není na překážku a pokud běžně používáš třeba třímetr, tak v podstatě to samé prožiješ i s MP (a možná intenzivněji).

                                      Npajda - Profil | Čt 23.1.2014 22:13:51

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.1.2014 22:04:41 >> No asi to tak vypadá na 2,3 - 2,4m.
                                      Ale s tou délkou rukojeti si mne teď nachytal.
                                      Je 30cm moc, nebo málo? To je to, oč tu běží?

                                      A ještě Délka se určuje od konce po střed navijáku?

                                      Asi mám radši delší, rád si při zdolávání rukám odpočinu a opřu konec o bok (břicho).

                                        Nj.sladkay - Profil | Čt 23.1.2014 22:04:41

                                        pajda >> specialne podmienky, specialne pruty ty pravdepodobne budes chytat normalnym sposobom akurat s navijakom na opacnej strane. takze si vyber prut aky ti pasuje a na amikov sa vykasli. jedine co moze byt problem tak v seriovke, hodne prutov sa robi s kratkou ruckou, ktora mne osobne absolune nevyhovuje. a ak ti to nesadne daj prerobit alebo hladaj dalej.