Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

minatrix - Profil | Čt 23.1.2014 21:29:54

pajda >> ..a navíc jednodíly :-) Ale znám pár lidí, co se naučilo chytat s kraťasy (vyhovuje to jejich stylu lovu, vodě ... ) a nic nad 240cm nechtějí.

    kaňka - Profil | Čt 23.1.2014 21:19:06

    pajda >> Ale taky amíci chytají většinou z lodě , proto takové délky .

      pajda - Profil | Čt 23.1.2014 21:15:09

      Všiml jsem si, že v USA dávají přednost kratším prutům, tak kolem 6 stop (180cm).
      Je delší prut spíše na MP překážku, nebo to jde i s prutem 2,7m (má oblíbená délka na klasiku )-

        minatrix - Profil | Čt 23.1.2014 21:05:48

        osprey >> ..a St.Croix,MegaBass, Phenix, Lamiglass , Fenwick... Maly trh - maly vyber :-) Jinak ja si vybral Guide Selecta Carinu a jsem spokojen... Dokonce i chyta.

          osprey - Profil | Čt 23.1.2014 20:59:25

          pajda >> Neber mě za MP profíka. To nejsem ani omylem. Prostě jen s tímto typem navijáku umím chytat - což v Americe zvládá kdejaké děcko.

          A pocitově by ses divil, jak malý rozdíl mezi těmi pruty je. HM69 jsou výrazně odolnější (a možná i mírně těžší) než poněkud vyhoněné Teamy a tak pocitový rozdíl v ruce fakt není velký.

          Mercedesy jsou některé Loomisy, Daiwy apod. Vesměs pruty, co na našem trhu ani nejsou.

            pajda - Profil | Čt 23.1.2014 20:51:58

            osprey >>
            Pro mne je zatím mimo mé možnosti třeba tento:
            http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/castingove/p​rut-dragon-hm69-reno-killer-cast-2-30m-14-35g
            Ne finančně, ale zkušenostmi.
            Pro MP profíky jsem zatím bažant, či pobíječ much :-)
            Možná časem, až se do toho dostanu, tedy pokud mne to nepřestane bavit.

              osprey - Profil | Čt 23.1.2014 20:47:45

              pajda >> Ten první, co jsi sem dal, vlastním a je to můj oblíbenec. Lehký, rychlý, příjemný...
              Ovšem mnohým jedincům se prý Dragony lámou a kdesi cosi.
              Já všechny pruty, co jsem kdy zlámal, zprznil jednoznačně vlastní vinou za použití hrubého násilí a s Draky problém nemám.

              Mimochodem, jsem zvědav, za jaké peníze by byl prut, který vedle toho Teama 230/35 bude vypadat jako Mercedes vedle Škodovky. :-)

                pajda - Profil | Čt 23.1.2014 20:31:58

                Prosím, poraďte nějaký proutek na štiky, candáty pro MP.
                Mám zatím vybraný tento: http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty/castingove-akc​e/prut-team-dragon-cast-2-30m-14-35g-akce
                Je to dobrý výběr, nebo jsem šáhl vedle.
                Nebo spíše delší typ: http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/casting​ove/prut-team-dragon-silver-edition-cast-2-60m-14-3​5g-vyp
                Budu vodit woby do 10cm a gumy do 15g.
                Jsem nenáročný a nepotřebuji hned mercedes :-)

                  kaprus - Profil | St 22.1.2014 22:34:05

                  poldeci >> Zdravim. Co za to? SZ...

                    poldeci - Profil | Út 21.1.2014 18:04:33

                    ak by niekto zháňal abu garcia C4 5601 tak predávam,top stav -prakticky "mint condition"

                      Orion24 - Profil | Pá 17.1.2014 12:02:13

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 20:58:11 >> suhlas.....preto kupim šveda?...:-)

                        j.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 20:58:11

                        Orion24 >> to je tiez pravda ked su obe ruky lave ani japonske bazmegy nepomozu :))

                          Orion24 - Profil | Čt 16.1.2014 20:54:55

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 20:53:14 >> kde samy odpad mi zostal doma...pomaly nemam naco chytat :-)

                            j.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 20:53:14

                            Orion24 >> vyckaj casu mozno aj od troch. kalibru ako ty nastastie nesiaham po clenky.

                              Orion24 - Profil | Čt 16.1.2014 20:15:54

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 17:59:27 >> ty az taky pacient nesi....aspon udice mas od dvoch firiem :-)

                                j.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 17:59:27

                                Sethy >> ale ja viem ze,je to vpoho. ale programste by som,to nekupil. a padla :))

                                  Sethy - Profil | Čt 16.1.2014 17:52:30

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 16:07:19 >> Nebudu tě přesvědčovat.

                                    j.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 16:23:26

                                    Orion24 >> ha to hovoris ty? :))))))))))))

                                    neboj sa dobre sami spi :))

                                      Orion24 - Profil | Čt 16.1.2014 16:19:47

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 16:07:19 >> vsetky predsudky su neni dobre :-)