Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nj.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 16:07:19

Sethy >> pre mna su to plastaky. stary revo inshore je este v poho. to ostatne mi do baráž nevleze :))

    NSethy - Profil | Čt 16.1.2014 15:42:10

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 11:50:09 >> Ty si taky plasťák. Plast vypadá kapánek jinak.

      Nj.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 11:50:09

      Sethy >> vidis, toro som zabudol. a na NACL a Winch davam hnedaka, take hnusne plastaky by som nechcel ani zadarmo

      a co mas s picolo siluro?

        Nkaprus - Profil | Čt 16.1.2014 9:16:27

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 0:24:05 >> Husta alchimie. Musim nastudovat.

          NSethy - Profil | Čt 16.1.2014 4:43:23

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.1.2014 0:24:05 >> Zkus roztočit cívku na multíku s řadičem a na multíku bez, rozdíl je markantní. Na multi s řadičem jsem i s těžkýma nástrahama házel podstatně kratší vzdálenosti než na MP bez. Ale ano na "piccolo siluro" pujde asi s řadičem :-D
          Btw. nevím jak ostatní vajca od abu ale Reva Tora (jak klasika, tak NaCl, tak Winch) mají odstředivku.

            Nj.sladkay - Profil | Čt 16.1.2014 0:24:05

            Piscicapus >> no ano ti 2 japonci nakolko tych som v rukach mal. mozes proti nim postavit len klasiku od abu a revo inshore pretoze ostatne reva maju uz magnetku myslim.
            je to suboj nerovny do istej miery. porovnavat mozem v zasade len s tym co poznam takze, co mam doma.

            neviem do akej miery radic skracuje nahody, resp do akej miery, to fakt neviem odhadnut.urcite to bude markantnejsie porovnat 4 a 6 abu kde je dlzka radica rozdielna. avsak to co budes hadzat so 4 abu na 6 uz moze byt problem kvoli inym faktorom.

            nevadi, spravime tak ze v aprili si s Kubom zahadzeme a vysledky sem dame, takze bude aj prax :))

            a vzhladom k tomu ze som ti nadelil len diety tak tu mam jeden link na pocitanie

            http://www.japantackle.com/Topics/brake_system.htm

              NSethy - Profil | St 15.1.2014 21:35:17

                Nosprey - Profil | St 15.1.2014 15:55:11

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2014 0:21:30 >> O šikovnost nejde. Dělám v hodinovce a musí být práce. A když je práce, není čas lítat někde po ptákách. Je třeba dělat.

                  Nj.sladkay - Profil | St 15.1.2014 0:21:30

                  osprey >> tak tak. si sikovny. tak verim ze sa dostanes a nie raz.

                    NSethy - Profil | Út 14.1.2014 21:08:18

                    osprey >> Ven to chce. Loni jsem z toho žil celý rok.

                      Nosprey - Profil | Út 14.1.2014 20:14:38

                      Sethy >> Tak to jsme dva... Naštěstí jsem si před 3 lety koupil nejlepší rybářský cajk, co jsem kdy měl - auto.
                      Díky němu ryby dál chytám - ani moc, ani málo, tak akorát, aby z toho ještě člověk měl dobrý pocit. Ale už to moc nevytrubuju.

                      A když se mi letos povede něco vydělat, příští rok se podívám zase někam ven.

                        NSethy - Profil | Út 14.1.2014 20:07:17

                        osprey >> Rok od roku slabší. U nás už chodím jen z nostalgie, ne že bych čekal nějakou rybu, natožtak nějakou slušnou :(

                          Nosprey - Profil | Út 14.1.2014 19:51:27

                          Sethy >> No vidíš a já dumal, že bych tam k vám třeba časem zajel...
                          Každý si myslí, že jinde to mají lepší:-))

                            Nosprey - Profil | Út 14.1.2014 19:50:40

                            Orion24 >> Jestli chceš krásný příjemný multík pro radost, tak na to mám Daiwu Zillion. Nádherná hračka a dokonce i chytá. Ale je to spíš lehčí stroj.

                              NSethy - Profil | Út 14.1.2014 16:22:00

                              poldeci >> šak on se to naučí. Hned na záčatek si ukousl moc velké sousto. Házet lehké nástrahy se sumčákem.

                                Nj.sladkay - Profil | Út 14.1.2014 12:14:50

                                poldeci >> ved ja to netvrdim. trapenica to bola, lebo som to mal 2. krat paprciach a rozhodol som sa pre krst ohnom. to vies za blbe rozhodnutia sa plati, napriek tomu si s odstupom casu myslim, ze som viac ziskal ako stratil.


                                orion je zase ine kafe :))

                                  Npoldeci - Profil | Út 14.1.2014 12:01:01

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 14.1.2014 11:43:07 >> ako tým som ťa nechcel nejako zhodiť ale trápenica riadna keď som ťa videl a vlastne som sa aj čudoval prečo ti to dáko iba pod nohy lieta

                                  preto si myslím,že orion bude mať doma len ďalšiu kuulovú vecičku a po sezóne ju predá

                                    Nj.sladkay - Profil | Út 14.1.2014 11:43:07

                                    poldeci >> hehe, vela sa za ten cas zmenilo, s prerobenym prutom a zlepsenou technikou/ rozumej rukami / som uz niekde inde. tak daleko ako Kubo, ne ale proti jari rozdiel :))

                                      Npoldeci - Profil | Út 14.1.2014 9:08:16

                                      Sethy >> no v porovnaní s Ďurom nebe a dudy ale jeho to pravdepodobne baví tiež len ja by som sa na to týmto štýlom dávno vykašľal /nie som tak tvrdohlavý/

                                        NSethy - Profil | Út 14.1.2014 4:59:20

                                        poldeci >> Až tak to šlo poznat :-)