Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Npablo-fish - Profil | Čt 24.4.2008 13:33:59

brabi80: kľudne mi môžeš tykať. mám objednané jerkové woby od Salma (slider fatso, warior). Vajíčko je na jerk dosť malé (aspoň podľa iformácií, ktoré som získal tiež na tomto webe).

    Nbrabi80 - Profil | Čt 24.4.2008 13:18:49

    pablo-fish: vajičko, klasicke se mi nelibi. jake woby shanite?

      Npablo-fish - Profil | Čt 24.4.2008 13:02:28

      Brabi80: tak to je pekná cena, dúfam že nebude žvejka. Ten naviják je ale vajíčko, či klasic? Ja na svoj prút ešte čakám- už som si objednal jerkáča, ale s ním aj nejaké woby a tie ešte nemajú na sklade, takže možno začiatkom mája.

        Nbrabi80 - Profil | Čt 24.4.2008 12:00:10

        pablo-fish: vysel me na 1695Kč, takže si myslím že se to pořád vyplatí. Parametry a typem jsem se nechal inspirovat na diskuzi na chytej. 3/8-1 oz by melo byt 10,5-28g. fotky muzu udelat odpoledne.
        Nvijak nakonec AbuGarcia SilverMax L. Uvidime jestli bude stacit, ma skvele hodnoceni pomeru cena/uz.hodnota. Libil se mi AbuGarcia Revo STX ale 150USD navíc se mi nechtelo dávat.

          NRasto. - Profil | Čt 24.4.2008 11:40:20

          Pre mna asi prichadza do uvahy leda tak ta 1-3 OZ Lure Weight (cca 30-90gr) ak spravne pocitam.Je to ale jednodiel a to postou urcite posielat nebudem. Palicu asi kaufnem v nasich koncinach.

            Npablo-fish - Profil | Čt 24.4.2008 10:08:13

            brabi80: dobrééé. Ja som sa trochu bránil objednaniu letecky, predsa len 40% z ceny navrch, ale tá udica vychádza celkom lacno. Nejak sa v tých parametroch nevyznám, môžeš ju popísať bližsie, prípadne foto? aký naviják si si objednal?

              Nvicx - Profil | St 23.4.2008 22:25:46

              brabi80 - aky prut si bral? mas nan link?

                Nbrabi80 - Profil | St 23.4.2008 21:49:44

                tak mi prisel prut z cabelas. Skvele zabaleny, rychle dodani, rozumna cena, jen me dost nastvalo si UPS nauctovalo 250Kc jako odmenu za procleni - clo pritom bylo 0.0Kc!

                  Nhakin - Profil | Čt 17.4.2008 19:36:21

                  nazdar a čo poviete na penn international 955? Až na tu cenu vyzera celkom dobre

                    Nbrabi80 - Profil | St 16.4.2008 11:31:45

                    A co AbuGarcia Revo STX? Jaký je Váš názor na něj?

                      Nhakin - Profil | Po 14.4.2008 21:50:08

                      Zdravim priaznivcov sumčej prívlače. Tento rok som si zaobstaral aj ja prut na sumcovu privlač. Je to sportex carboflex sp 3005 do 65 gramov, 3 metre dlžka. http://www.sports.sk/1300/220/220/carboflex-sp-3005/ ,Dúfam že niečo vydrží. Nemá tu s ním niekto skúsenosti? Zaujímalo by ma či sa dá na tento prút použiť nahadzovací multiplikátor? Po prečítaní všetkych otázok v tomto fore sa mi to zda lepšia volba ako SN. Chcel som kúpiť shimano spheros 6000, no ked tu skúsenejši vravia že je to tak na jednu sezonu som sa rozhodol pre nejake abučko. Asi C3 alebo C4. Nebude teraz niekto zo slovenska objednávať niečo z cabelasu? By som sa rad pripojil k objednávke. Dik za odpovede.

                        NPiscicapus - Profil | So 12.4.2008 20:01:34

                        brabi80: měl jsem tu možnost vyzkoušet si MP Shimano Citica, ale starší model. Nebyl jsem vůbec spokojen s nastavením mechanické brzdy. Postrádal jsem vyšší citlivost nastavení, proto byl problém s odhozem lehčích nástrah.
                        Nevím jak novější modely. Určitě by bylo vhodné si MP vyzkoušet v prodejně, případně si zkusit pár náhozů.
                        Silver Max? Hmmm, koukám, že ses rozhodl pro základní modely. Navíc nový Silver Max není původním výrobkem Abu.
                        Vybíral bych z vyšších a osvědčených řad, které v této diskuzi řada lidí zmiňuje.
                        S wobblery HJ10 a 12 nebudeš mít ani na Labi a ani na Ohři s trochu lepším MP problém nahodit, ale nepočítej s délkou náhozu jako u SN.
                        S pruty ti určitě poradí druzí.

                          Nbrabi80 - Profil | So 12.4.2008 19:06:16

                          ještě tam měla být jedna otázka:
                          - kupoval jste někdo prut od cabelas? Došel v pořádku? Mají docela široký sortiment.

                            Nbrabi80 - Profil | So 12.4.2008 19:03:34

                            Zdravím, jako totální začátečník (začal jsem rybařit letos) jsem si přečetl tuhle docela zajímavou diskuzi a měl bych pár otázek.
                            - zná někdo Shimano Citica CI201D a AbuGarcia SILVER MAX ? oba jdou velmi výhodně sehnat z usa, ale stojí za to dát o zhruba 40dol víc za shimano?
                            - jaké značky prutů pro multiplikátor jdou v CR sehnat?
                            - má vůbec cenu uvažovat o multiplikátoru pro přívlač na labi a ohři s třeba woblerama od rapaly (třeba kolem HJ10, HJ12)?
                            Díky

                              NBobler - Profil | Ne 6.4.2008 22:04:02

                              čolkař-Ano máš pravdu,odstředivá brzda má po odhozu držet šnůru napnutou.

                                NDenny - Profil | Pá 4.4.2008 23:41:56

                                colkar - odpovedel jsem,dobrou a diky.

                                  Nčolkař - Profil | Pá 4.4.2008 23:40:29

                                  Denny-to mi někde uteklo,předem díky a koukni do mailu,spěchá to.Dobrou a zejména úspěšnou noc vám všem.

                                    NDenny - Profil | Pá 4.4.2008 23:37:06

                                    colkar - poslu ti odkaz a podivas se co a jak,psal jsem ti ze se da koupit,ted uz vim i kde.

                                      Nčolkař - Profil | Pá 4.4.2008 23:32:47

                                      pablo-ten prut je dost atypický jednodíl Yarvis na mořskou přívlač ,ale te´d už mi kamarád staví to co je třeba na jerky,jen se sehnáním rukojeti s trnem na MP mám zatím nevyřešený problém..