Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Npoldeci - Profil | Po 13.1.2014 21:27:27

minatrix >> jaj tak

    Nminatrix - Profil | Po 13.1.2014 21:22:25

    poldeci >> ..když musíš vyzkoušet nové hračky, nekoukáš okolo sebe :-) Tady už dravci meditují...

      Npoldeci - Profil | Po 13.1.2014 21:20:50

      minatrix >> teba som nevidel ešte ),

      fuj depresívne miesto

        Nminatrix - Profil | Po 13.1.2014 21:18:42

        poldeci >> ..mě občas taky.... :-)

          Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 21:13:44

          poldeci >> si zabil ! :)))))

            Npoldeci - Profil | Po 13.1.2014 21:11:22

            Orion24 >> ty alebo robotníci
            nešpekuluj,vykašli sa na to.. zatial jediného koho som videl ze ho to aj baví s multi chytať je sethy

              NSethy - Profil | Po 13.1.2014 20:55:58

              osprey >> Třeba u nás nebude potřebovat nic, stejně tu už neplave ani šupina :-D

                NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 20:55:56

                osprey >> chlapci nepochopili sme sa.....ja mam vlackarskych navijakov Vela, vo vsetkých velkostiach vahach..a prevodoch...fakt vela

                myslel som univerzalny multik..ten staci jeden....len ako chutovka

                  Nosprey - Profil | Po 13.1.2014 20:52:13

                  Sethy >> Oba víme, jak je to myšleno, takže to tak nechme být. Ale věř mi, že já bych to tady u nás s 3000 do smrti dochytal.

                  A u začátečníka jde jenom o to, k jaké vodě ho postavíš.:-)

                    NSethy - Profil | Po 13.1.2014 20:44:42

                    osprey >> Ano, ale začátečník nepujde cíleně na sumce (na potěr možná jo).
                    Jako takový univerzál "do auta", postačí v podstatě cokoliv. Ale, vždy to bude něco za něco.

                      Nosprey - Profil | Po 13.1.2014 20:41:01

                      Sethy >> Tady u nás jo. Snad jen na dírky by byla ta 3000 moc:-))

                      A zooplankton už moc nelovím.

                      Pokud jde o tu univerzálnost, tak si vem třeba začátečníka, co má první slušný naviják. Pro něj má požadavek na jistou univerzálnost smysl.
                      Nebo jedu na čundr a budu tahat jeden prut s navijákem. Opět se tu požadavek univerzálnosti objeví. Samozřejmě absolutní univerzálnost je hloupost.

                        Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 20:37:18

                        Piscicapus >> :))))

                          NSethy - Profil | Po 13.1.2014 20:33:45

                          osprey >> šak jsem pouze odpovídal Orionovi. Chtěl jsem tim říct, že nejde použít jeden navi na všechno.

                            NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 20:27:19

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.1.2014 20:20:19 >> z toho by nic nebylo. Jednak nemám skype a další věc je, že jsem plachý, nevýrazný a nekomunikativní.
                            Z toho si nic nedělám, stejně to jsou jen tlachy.

                              Nosprey - Profil | Po 13.1.2014 20:21:53

                              Sethy >> Tak ptal ses na univerzál a kontruješ extrémy z obou stran. Viděl jsem na Daiwu 3000 sumce 166 a neměl s ní ten člověk zdaleka jednoho.
                              S Daiwou 3000 chytám klidně i plavanou nebo lehčí vláčku. Pro mě to univerzál je. Kdyby mi někdo řekl, že mi ty Certaty 3000 bude dodávat a na Otavě a Blanici nesmím s jiným navijákem do smrti chytat, bral bych to. Kdybych dostal dva ročně, přihodil bych k tomu i Orlík:-)

                              Na neuniverzální situace je třeba neuniverzální naviják, ale já si třeba nejsem jist, jestli jsem už někdy těžkou sumcovláčku provozoval. Tady není kde.

                              U toho lehčího Recorda jsem vysloveně na konkrétním čísle netrval, právě proto, že jsem je neměl v ruce. Ale mám 6000, která mi sedí, jen je přeci jen trochu větší než bych od univerzálu čekal.

                                Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 20:21:47

                                Orion24 >> no nehodor mi ze na tvrdom kopype potrebujes nejaku rezervu :))

                                take it easy :))

                                  Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 20:20:19

                                  Piscicapus >> to vies mozno keby smesi sadli na skype tak odpadaju tie prkotiny drobnych neporozumeni avsak tu by z toho nikto nic nemal :)

                                    NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 20:13:35

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.1.2014 20:10:02 >> kua na 80gr jerkaci...tazko povodis 80gr mrdy :-)........nechaj si rezervu ne?

                                      NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 20:11:26

                                      Orion24 >> Juray je občas vesele (nemyšleno hanlivě) působící člobrda, ale mám ho v úctě.

                                        Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 20:10:02

                                        Orion24 >> mam najst dokazovy material :)) to je v poho, ale stejne je to plytvanie prachami :)