- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 20:01:59
NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 20:01:22
Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 20:00:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dik, on za to nemoze, ale je tazky oriesok
NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 19:53:02
mne to vychadza na ten Morrum neviem si pomoct :-)
NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 19:46:09
Takže těmi japonskými MP jsou calcutta conquest a curado? A se kterým MP od abu jsi je porovnával?
Nezdá se mi, že by abu bylo více přetáčivé než jiné značky. Jde o to, jak máš ty a i ti druzí nastavený MP. A dodám, že nemám potřebu jakkoliv prstem zasahovat při náhozu. Výjimkou jsou pouze krizové situace. A řadič s tím podle mého nemá nic společného. Taková 6500 C3 CT Elite, bez řadiče a komfort shodný jako s MP s řadičem. Jediný rozdíl je ten, že to z něj létá o poznání líp a absenci řadiče při náhozu zvládneš prakticky okamžitě.
Tak proč si odporuješ? Prdlajs se ovlivňuje, řadič sice zkracuje nához, ale nijak dramaticky. A jak píšeš, mnohem větší vliv má nastavení mechanické brzdy.
Pokud bychom řešili délku náhozu, tak se bez praktického porovnání nikam nehneme. A těch pět metrů? No, budeš mi to muset ukázat.
;-) ;-)
Takže proti mé 4600 C3 bys dal plutona? Skutečně zajímavé. Mag. brzda vs OB? Tak to je slovo do pranice. Hoď si na váhu prázdnou cívku plutona a své 4600 C3 a výsledek se dej. Jsem zvědav. Jo a nezapomeň doplnit kapacitu obou cívek. Jo a ještě co máš běžně navinuto.
Nedám na názory davu, dám na svá zjištění. Ono se stačí podívat, co tam ti tam dělají...
To jo, u klasického abu je údržba tak snadná. No aby ne.
A jakou součástku máš na mysli? U mě jde o osu cívky a ložiska cívky. Podle toho cos psal jsem přesvědčen, že ty máš na mysli totéž.
Nebuď skromný...
Zbytek debaty bych vyřešil tak, že budeš dávat konkrétní otázky, na které se budu snažit odpovědět. Ano?
NSethy - Profil | Po 13.1.2014 19:12:09
Viděl jsi 4kový record v reále? Tam se vleze tak 50m 0,20ky max. Ta cívka je uplně prťavoučka a šíleně mělkoučka.
NSethy - Profil | Po 13.1.2014 19:10:35
Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 18:55:56
ako som pisal nizsie. mat4-ku rekorda s hlbokou cievkou a magnetkou tak nic ine nepotrebujem :)
NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 18:54:39
Ale pokusím se, ale jdu se napřed zresetovat.
NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 18:52:10
NPiscicapus - Profil | Po 13.1.2014 18:50:44
Nosprey - Profil | Po 13.1.2014 18:49:21
A jeden multík na všechno - malej Record. Nevím jak malej, ale 4000 by mi mohlo stačit. Pluton je krásný, ale nezaplatím ho. Mimo jiné i proto, že poslední dobou výrazně preferuju smekací navijáky a dávat takovou pálku za něco, s čím nemám kam jít a co chytat, by se mi nechtělo.
Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 18:45:38
Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 18:44:39
a keby ano tak uz ho mam :))
Nj.sladkay - Profil | Po 13.1.2014 18:41:43
neviem aky velky vplv na napnutie vlasca odstredivka ma, ale nejaky asi ano, lebo by ju tam asi nemontovali :)
trebars calcutta conquest, curado
ano abu maju tendenciu sa pretacat/ v zmysle ze su nachylnejsie na backlash / ano samozrejme to moze byt relativne. avsak asi na to nieco bude, ked sa na tom shoduju viaceri ludia z roznych kutov sveta. netvrdim ze radic tomu zabrani ale kombinaciou odobratia energie cievke sa stava abu viacej ovladatelne a uzivatelsky prijemnejsie ako bez radica. nehovorim ze to ale bez radica nejde, akurat treba na to prutohodiny inak by to bolo proste aj o nervoch a na to na ryby nechodim :) tournament casteri predsa hadzu 20g markery s malickymi abuckami za hranicu 70m, to len tak na okraj.
ano, pisem protiklad v jednej a tej samej vete, pretoze sa to navzajom ovplyvnuje
vdaka tomu ze je radic v klasickom multaku, tak pocas nahodu spomaluje cievku tym ze odobera energiu cievke, no sucasne, je otazne ci tento faktor nieje az prili intenzivny a nepripravuje nas o dlzku nahodu na ukor komfortu. podla mna si to mozme viac a citlivejsie ovplyvnit pritlakom mechanicke brzdy
ja trebars chytam tak ze cez den ked je dotatok svetla, tak si nastavenia necham volnejsie a dobrzdujem palcom. avsak chytam castejsie v noci. a vtedy uz na experimenty nieje cas ani miesto, tak to pritiahnem radsej viac aj na ukor dlzky hodu. pri tych mojich nastrahach mi odrenie prsta zase az tak nehrozi :)
s 15g, dlhym a relativne objemnym vobom je aj 5m rozriel :)
asi by som postavil plutona, lebo nic ine aspon trochu porovnatelne nemam. boj by to vsak bol asi nerovny, pretoze pluton ma podstatne vacsiu cievku ale zase magneticku brzdu. je pravdou, ze krpata c3 sa stava mojim mazlikom cim dalej tym viac. no a to keby si vedel co o nej pisu na forach :)))) v kazdom pripade sa tesim kedy, ich v reale vyskusam spolocne a vysledky zverejnim
minimane jednu vyhodu abucko ma. kvoli vycisteniu radica nemusis rozhodit cely multak!
eee ono je asi mozne ze hovorim o inej suciastke teda to ze tam mam film je asi spravne a vy s pepom z depa hovorite o inej ktoru som si pomylil. takze predsa plkam : )))
no s multakom mam este stale malo prutohodin, aaaale po krockoch sa to zlepsuje. to vies, nebavi ma preslapovat na mieste a radu vzdy stojim.
tak pod do toho malej Jardo :))
NSethy - Profil | Po 13.1.2014 18:40:26
Na naše vody, na normální chytání až po sumcovláčku (myšlene nemikromrdkaření) Plutona..
Nebo jinak, jaký jediný smekáč by sis vybral na všechno?
NOrion24 - Profil | Po 13.1.2014 18:33:16
nechcel si povedat Morrum?..:-)!
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33412
NFotky ryb pouze na přívlač107190
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba woblerů31008
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRybářské kajaky Hobie2737
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












