Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 19:13:59

Abyss >> Je to tak. A noví a noví lidi se celí zblblí hrnou do toho vlaku a myslí si, že na ně čekají metrovky. Třeba letos u nás na přehradě honil popy, kdo měl do řitě díru. Těch pár okounů, co zbylo, se toho normálně bojí...

    NAbyss - Profil | Po 6.1.2014 19:09:06

    osprey >> správny postoj. Niekdy som chytal na laminatku a dvojku rotajdu doma jalce a všetko mozne.... Dnes musíte mať UL 012 silon a mikromrdky a jalceky sotva maju 20 cm... Celkovo su prázdne vody, ľudia nemajú penize a z rybacky si robia biZnis....:( zlaté sukromaky.,.

      Nj.sladkay - Profil | Po 6.1.2014 19:08:09

      Abyss >> Pod vedenim Slavomira Hovnochyta tomu ani nemoze byt inak.

      A kedprides do predajne tak si na teba ta polociganka este bude papulu otvarat. Lebo si ju nasral uz len tym ze si otvoril dvere na predajni.

      Takze im prajem uspech aky si zasluzia.

        Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 19:03:34

        Abyss >> Zažil jsem něco podobného. Jen jsem míval jiné pracovní podmínky.
        Teď mám klid. Vystřílím staré věci, které mám rozepsané nebo k nim mám připravené fotky (je toho hromada) a skončím.
        To, kde a jak teď chytám, to už nikde ventilovat nebudu.

          Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 19:01:25

          Orion24 >> Nech zbankrotujú.

          Lidem by mělo dojít, že rozhodující je voda s rybami a ne ta kopice krámů, co se jednomu hromadí doma.

            NAbyss - Profil | Po 6.1.2014 19:00:33

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.1.2014 18:57:36 >> no tak novodobe rrr sú hrôza. Na celo simôžu dať sports, s.r.o a na zadok LOWRANCE.....

              Nj.sladkay - Profil | Po 6.1.2014 18:57:36

              Abyss >> tomu verim. avsak takych smejdov ako su RRR by som kopal do rozkroku. tymto pozdravujem cely stab RRR :)) jediny kto tam ma ako tak lavu pokope je kameraman.

                NOrion24 - Profil | Po 6.1.2014 18:54:24

                osprey >> pri takom pristupe majitelia obchodov skoro zbankrotuju :-)

                  NAbyss - Profil | Po 6.1.2014 18:53:39

                  osprey >>kedisy som písal články do slov rybara. Snažiť sa mesačné nájsť tému, kt zaujmes nielen redaktorov, a zároveň dať niečo naučené aj čitateľovi je často náročné. Základ každého dobrého plátku sú dobré tematické fotky. Stalo sa mi že som chodil aj s partiou kolo vody jak supi, lebo sa písal článok o zubacoch a jak nantruc žiadnu sa nechcelo na háčik.....najftipnejsie bolo keď som mal dodržať akýsi odstup, aby články neboli reklamného charakteru, inak by som bol podzubany...:)

                    Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 18:53:12

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.1.2014 18:37:40 >> Člověk nemusí nic. Já si loni koupil dva pytlíky krmení, pytlík háčků, jeden wobbler a hrst gum. A začal oprašovat pruty, co mám doma 10 let. Pořád chytají.

                      Nj.sladkay - Profil | Po 6.1.2014 18:37:40

                      osprey >> urcite lepsia od teba ako od niekoho " ineho" a zaujateho od podlahy.okrem toho ma clovek aj vlastny rozum a nazor si urobi.

                      to vies potom clovek musi pol zimy preblbnut na americkych forach aby bol pripraveny na sezonu :))

                        Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 18:34:30

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.1.2014 18:27:10 >> To je právě to - jestli je dobrá. Věř, že kolikrát jsem musel s přívlačovým prutem chytat kapry, abych viděl, jak se na něm zdolává větší ryba.
                        Dokonce jsem kvůli tomu chodil na soukromák.
                        Letos jsem se na to všechno šťastně vyprdnul a s prutem za litr a starým Stradicem chytal z kajaku na přehradě.

                          Nj.sladkay - Profil | Po 6.1.2014 18:27:10

                          osprey >> to nieje pravda. dobru recenziu si rad precitam.

                            Nosprey - Profil | Po 6.1.2014 18:23:33

                            Abyss >> Nevím, kde to skončilo (samozřejmě mám texty i fotky doma). A zas nijak kritický jsem nebyl. Už při výběru jsem si dával pozor, abych vzal věci, o kterých lze napsat něco pozitivního.
                            Loni jsem dostal poslední testovací naviják - rozpadl se už cestou v krabici (a to je co říct), takže jsem ho k vodě ani nebral.

                            A ber to tak, že na té naší Otavě jsem ten cajk zas nějak extra neprověřil.
                            Sezóna na štikách ve Švédsku a bylo by o čem se bavit. Ale tam by půlka navijáků propadla. Co si budeme povídat, nikdo o skutečně pořádné recenze nestojí.

                              NAbyss - Profil | Po 6.1.2014 10:34:13

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.1.2014 0:02:42 >> veď to. Osobné 90% mp čo mám sú secondhandy. Pri predstave dať za mp povedzme 3 kilá má trošku desí. Som aj kaprar a v porovnani s cenou trebárs navijaku na kapre som za 3 stovky zohnal fungel bb lc pôvodný model aj s cievkami. Jediné čo som kúpil nové sú podvrataky pro max2, okumu aveon ( už je preč) a rosemeijer element.....tie fakcia dodnes v pohode len sú to ťažké kravy.

                                Nj.sladkay - Profil | Po 6.1.2014 0:02:42

                                Abyss >> a co ma fakt serie, je ze trebars 3-4 roky dozadu sa dali na ebayi v poho najst abu vo vybornej kondicii a vybrat si si mohol minimalne z niekolkych kusov toho isteho modelu. dnes uz su tam bud len nove, alebo stare zdrhy, ktore nikto nechce :(

                                  Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 23:56:47

                                  keby niekto potreboval standardnu klucku aj s capicou, bez matice. tak za postovne poslem. mne ju uz netreba.

                                    Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 23:55:31

                                    Abyss >> no tak to su chore hlavy. to netreba ani komentovat.

                                    avsak jedneho casu som o tom uvazoval ze vytunim c3 a tak somaj trochu patral. konecny vysledok,
                                    do buducnosti, nic take robit nebudem.

                                    co som vycital z americkych a svedskych for tak ovela vacsi prinos mala vymena bezca radica z oceloveho za hlinikovy, na tom sa vsetci zhodli bez slova. a to je otazka cca 10 euri aj s postou

                                    su navijaky, ktorym to pomoze. ale tunovat black maxa uz mi pride nielen strelene ale aj nezmyselne. naco kupovat loziska za kopec prachov ked sa navijak po rar sezonach rozpadne tak ci tak.

                                      NAbyss - Profil | Ne 5.1.2014 23:41:51

                                      Najviac ma vedia dojat videa, kde rádovo 500e mp hneď vykucha a mení ložiská, kľučky cievku.... a razom je z toho o ďalších 200 e drahsia masina :( ....... Skúšali ste do nejakého priemerneho mp ako abu max alebo revo menit ložiska za boca...??

                                        Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 23:41:18

                                        Abyss >> nuz je to tak. chcu z nas vysat do posledneho haliera ...

                                        bohuzial klasiky idu dole hubou...