Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Abyss - Profil | Ne 5.1.2014 23:33:25

doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 23:18:38 >> čo javiem, podľa mňa je to výstrel do trhu, ako zareaguje na niečo také. Podľa mňa každý caster Furt len špekuluje čo naj hodiť, nemotat.... preto mi nieje jasné, že nato ako to má byť tws úžasné, tak spravili dokopy cca 3 modely. Staré klasiky sa pomaličky nerobia..... Alebo stoja dosť veľa :(

    j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 23:18:38

    Abyss >> ma to akoze nejake vyrazne vyhody. dalsia vec cosa moze pokazit... aspon tak to vidim ja.

      j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 22:34:45

      Abyss >> tam uz nie, ten bublifuk co tam je teraz je horsi ako reklamny letak.

      Miro je charakter, nechcel pisat sracky.

        minatrix - Profil | Ne 5.1.2014 22:33:29

        osprey >> moje rec... Mne se to libi. Lec jak psali kluci, ta T3jka pry nic moc a uz sypou lepsi verze bez toho bazmeku...

          j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 22:28:56

          osprey >> mylsim ze daiva ma tiez nejak podobne uptide pruty. aj so zobakom

            j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 22:28:07

            Abyss >> stripersonline

              Abyss - Profil | Ne 5.1.2014 22:23:31

              osprey >> kde sa daju prečítať take ozajstné revenzie??? .... Niečo som ponachádzal na chytej.cz....

                Abyss - Profil | Ne 5.1.2014 21:43:26

                osprey >> videl som video, kde bolo vidieť ako sa t3 pokazí mechanizmus preklapania. Sú tam totiž také plastové puzdra, kt dvíhajú tu čeľusť. Trošku zlá reklama na tak revolučné prevedenie castu. Ináč už viac krát som pozeral novinku daiwa tatula, cena rádovo 150 us myslim a má vylepseny tws systém, čo vydrží viac ako t3 modely.

                  j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 20:57:42

                  osprey >> zelezo. pre mna znamenw zase kov akykolvek hlinik mosadz nerez dural. to je taky " moj slang " :))

                  hej skrutky. hriadel niektore liziska mozno nejake perko a padla.

                    osprey - Profil | Ne 5.1.2014 20:52:04

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 20:47:40 >> Já rozlišuju kov a nekovy. Většina mých lepších navijáků má tělo z hliníkové slitiny, jsou těžké a studí. A tak to má být.

                    Na druhou stranu vem si, jak málo je v těch navijácích opravdového železa.

                      j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 20:47:40

                      osprey >> horcik uhlik zaion alebo co. pokial to nieje zelezo tak jeto pre mna karbon :))

                        osprey - Profil | Ne 5.1.2014 20:31:20

                        minatrix >> Zaion je v podstatě slisované uhlíkové vlákno - tohle je přímo ta struktura, kterou to má. Nechali to tak schválně a myslím, že dobře udělali.

                          minatrix - Profil | Ne 5.1.2014 20:10:11

                          osprey >> ..to telo u ty T3jky mi prislo velice zvlastne plastove :-) Jak je tam videt ta surova struktura. Tolik to nevynikne ani u mych Ballisticku... Celkovy design ala karbonove Lamborghini..

                            osprey - Profil | Ne 5.1.2014 20:05:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A dvě fotky takových epizodických známostí z dob, kdy jsem ještě dostal občas něco na testování (většina recenzí někde zapadla, protože jsem většinou psal pravdu:-) ).

                            Daiwa dobrá, SPROčko příliš rychlý náběh zdolávací brzdy, jinak taky docela ušlo.

                              osprey - Profil | Ne 5.1.2014 20:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Stella mívala, co pamatuju, tělo z hořčíkové slitiny. Jeden důvod (rozhodně ale ne zásadní), proč je drahá.

                              Pro Sethyho jeden klacík - ICE Fish Monster Shad 240 cm / 200 g (není to úplný poleno a čeká, až se naučím lovit sumce z kajaku). Nemá pistoli, ale s multíkem lze používat celkem dobře. Pětikilovku zvedne ze země bez problémů a člověk se o něj nebojí.

                                j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 19:26:53

                                Pepa z depa >> co je lahsie?

                                ma vymenenu klucku z classic inshore. tak,kratka klucka mi vobec nesedela na inshore mam power klucku, ktora bola v skatuli od inshora.

                                  Pepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 17:14:27

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 16:59:29 >> myslel sem že je plutonů víc velikostí.

                                    Pepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 17:13:51

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 16:58:53 >> to je teda při stejný kapacitě lehčí ale je to logický. fakt je to stará c3? takovou sem neviděl.

                                      j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 16:59:29

                                      Pepa z depa >> okrem toho pluton. je iba jeden ryogy su 2

                                        j.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 16:58:53

                                        Pepa z depa >> trochu vacsi,ten pluton je ale nie o moc. abu c3 starucka ale jak nova a to doslovne.