Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 16:51:51

doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 16:42:51 >> tak tos mě překvapil myslel sem si že se na pluton vejde víc a že je větší. asi taky záleží na velikosti. jo a co to máš za ten další multák to je něco od abu?

    Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 16:42:51

    Pepa z depa >> na mikromrdky nelovim takze jemi to bublifuk :)) maju velmi podobnu kapacitu oba.

      NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 16:36:47

      doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 16:29:49 >> tak těžkej oproti jinejm je a jasně že je to tím kolik je na něj použítýho kovu. není to ošizená komerce. no a někomu těžký roláky vaděj. mě teda ne. a kolik se vejde na pluton a kolik na suverena? ;-)))

        Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 16:29:49

        Pepa z depa >> ze je tazsi to je pravda napoly. pri nom. nerez mosadz. a hlinik. v porovnani s,dbesnymi navijakmi ano. pluton ma tiez nejakych 390 g a,nestazujem. sa :))))))

          NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 16:29:35

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 16:16:25 >> navrhnutej byl nejspíš na dlouhou životnost ale to určitě byly oba. já si myslím že ten jinej chod dělá jinej převod ale taky nejsem strojař. a do toho roztrhání těla myslíš to svoje? :-)))

            Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 16:16:25

            Pepa z depa >> otazka. na co bol tento navijak navrhnuty? to ti je hadam jasne, takze ziadne mikromrdky. preco nema tak hladky chod ja nerozlusknem. niesom strojar. nie komu to nesedi no mne ano a poyzivat ho budem az do roztrhania tela :))

              NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 15:48:38

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 15:35:24 >> tušil sem že budou +- ze stejnýho období ale připadá mi divný to tělo stely z carbonu ale asi to tak bude když ji máš a rozebrals jí. čím to ale bude že ten suveren má horší chod? jo a to navíjení na něm je jiný než na jinejch smekáčích a je dost těžkej pacholek.pulprcek má ale nejspíš pravdu s tou policí na druhou stranu si myslím že je to rolák na pořád jako ta stela. :-)))

                Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 15:35:24

                Pepa z depa >> ta stela co mam. je z takmer rovnakeho obdobia ako suveran. chod ma podstatne hladsi, brzda lepsia a ma to telo z karbonu tak ze je aj lahsia. takze,na normalny lov lepsia. suveran vsak. podla mna vydrzi daleko vacsi zahul, ci mu das 5 cm vob alebo 20 tak si vhrochta rovnako. takze. na pevnejsi prut a hrubsiu snuru urcite ano. jedine co ho limituje je velkost cievku. lieta to vsak z neho dobre. vdaka inemu ukladaniu. tak,univerzalny ako stela nieje. na policu nema sancu poldecko :) reel for abuse!

                  Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 15:15:56

                  Pepa z depa >> to,je pravda.

                    NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 14:46:30

                    poldeci >> Nazdar, a vy jste už nachystaní ne? :-D

                      NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 14:28:21

                      poldeci >> taky mě to napadlo a proto sem ten svůj prodával a na stellu třeba někdy našetřím.

                        Npoldeci - Profil | Ne 5.1.2014 14:13:22

                        Sethy >> servus,čítam ako vo veľkom zbrojíte )

                          NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 14:00:43

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 12:03:38 >> Ale taky su podstatně menší :)

                            Npoldeci - Profil | Ne 5.1.2014 13:44:27

                            Pepa z depa >> suveran je nostalgia na poličku a stella na chytanie rýb

                              NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 13:11:05

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 12:06:29 >> už sem se tě chtěl zeptat dřív. ty máš stellu i suverena. když je porovnáš tak v čem je lepší ten a v čem onen? jen pro zajímavost.

                                NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 13:08:03

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 12:06:29 >> taky používám oboje a sou chvíle kdy de jedno druhým nahradit a sou chvíle kdy to nejde.

                                  NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 13:06:45

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 12:01:24 >> tak mám palec na brzdění a koriguju si rychlost cívky podle potřeby. neni nad lepší brzdu ne? :-)))

                                    Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 12:06:29

                                    Pepa z depa >> ja pouzivam oboje a nemyslim, ze sa da jedno druhym nahradit. v niektorych situaciach mozno, ak sa clovek pohra s hmotnostou hlavy ale zcela nahradit tak to si nemyslim.

                                      Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 12:03:38

                                      Sethy >> v lete asi hej lebo to das na kozu a nesmyka ale o bundu to klzat bude. a ty neviem ci to vobec strcis pretoze mas podstatne kratsiu rucku.

                                        Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 12:01:24

                                        Pepa z depa >> no to ano akurat multaku je jedno ci fuka cievka vyhadzuje vlasec stale a ne smekaci ti vietor vytiahne previs ale ten dotiahnes bez paruky :)