Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 9:41:01

doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2014 23:35:52 >> Tak chytám i s dělenou, nema problema :)

    NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 9:40:45

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2014 22:48:23 >> Šak ty víš :)

      NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 9:39:45

      minatrix >> Jednodíl nechcu, kdo by se s tím tahal.

        NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 9:33:05

        Sethy >> a který to sou?

          NPepa z depa - Profil | Ne 5.1.2014 9:32:32

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2014 17:05:41 >> voblery moc nepoužívám sou lacinější a stejně účinný nástrahy a házet proti větru je opruz i se smekáčem.

            Nj.sladkay - Profil | So 4.1.2014 23:47:50

            minatrix >> no mordy zdaleka obchadzam :)) no prave,ze ono bolo tesne nadnulou, ale sychravo a veterno, na niektore fleky musis zobrat pevnu bakulu inak nemas sancu.

              Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 23:41:31

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2014 23:35:52 >> ..aha, tak to jsem zatím nezkoušel. Mordy netahám a v zimě multík nemusím. Stačí ta ledová stříkající voda :-)

                Nj.sladkay - Profil | So 4.1.2014 23:35:52

                minatrix >> normalne. zima ak svina prsty premrznute. tak som nahodil. prut chytil podhmatom za horny uchyt rucku strcil pod pazuchu a v klidku vrtel. prdel je ze to mozes vyuzit v lete ked uz mas unavenu ruku alebo vodis nejake mordy. delenu rucku tak, pod pazuchou nezaseknes a ak ne naviac lakovana straca to vyznam, lebo sa ti bude smykat jak svina.

                  Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 23:19:45

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.1.2014 23:10:30 >> poslouchám, rád se přiučím :-)

                    Nj.sladkay - Profil | So 4.1.2014 23:10:30

                    minatrix >> delena rucka na tazkom prute je debil. neskor na to prides. ja som to zostil len nedavno a uplnou nahodou.

                      Nj.sladkay - Profil | So 4.1.2014 22:48:23

                      Sethy >> otazka je ze co s tym chces hadzat.

                        Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 21:54:49

                        Sethy >> ..tenhle jednodíl by jsi tam možná využil,ne? :-)
                        http://207.126.52.111/products/freshwater/mojo-musk​y

                          NSethy - Profil | So 4.1.2014 21:47:50

                          minatrix >> ještě do mouchy fušovat, to tak.

                            Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 21:46:46

                            Sethy >> ..a proč si rovnou nepořídit mušák AFTMA 12+ :-)) To je víc než uno milimetre.

                              NSethy - Profil | So 4.1.2014 21:46:01

                              No a když už jsme u toho. Nemá někdo tip na prut k sumcovláčce (ne žádné "české 100gramáče") na multík.

                                NSethy - Profil | So 4.1.2014 21:45:02

                                minatrix >> to můžu rovnou chytat na bič .

                                  Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 21:42:48

                                  Sethy >> ..no asi tak :-))) Ale vejde ...

                                    NSethy - Profil | So 4.1.2014 21:42:01

                                    minatrix >> 10 metrů :)))

                                      NSethy - Profil | So 4.1.2014 21:41:52

                                      kaňka >> Právě dnes jsem se na to díval :-D

                                        Nminatrix - Profil | So 4.1.2014 21:34:30

                                        Sethy >> ..uno milimetre se vejde i na mého pidiškorpiona :-))