Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NLaci - Profil | Po 17.3.2008 14:29:22

pablo-fish - som sa ho pytal tak hovoril že neškušal ale že normalne woby mu idu tak robi tie

    Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 14:16:02

    Laci: prepáč, nevšimol som si staršie odpovede. Ano 3stan nevyrába jerka, ale medzi nimi a voblermi nie je veľký rozdiel (pravdaže v technológii výroby)

      Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 14:15:44

      Laci: prpáč, nevšimol som si staršie odpovede. Ano 3stan nevyrába jerka, ale medzi nimi a voblermi nie je veľký rozdiel (pravdaže v technológii výroby)

        NLaci - Profil | Po 17.3.2008 14:14:04

        pablo-fish- kôli servisu, mam slidery 7a 10cm jacka, fatso 10 a velke woby pike 16 whitefish 18 skinner 15 a warior15 + nejake velke gumowoby 15cm 60g

          Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 13:49:27

          Laci: áno tá tabulka je riadne mätúca. A to si chceš objednať z čiech? na slovensku by mal mať dragony Fedeš z BB? mám mu zavolať, alebo Ti môžem dať číslo?

            NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:38:10

            pablo-fish - myslis mystery? 30-80g, to je prave ten problem staru verziu vyrabali v 30-80g ale ten čo je teraz na rsp je 20-60g piše to v tabuľke a na vrchu piše 30-80g takže je to matúce, ale mne tych 60g by malo postačiť

              Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 13:35:34

              Vravel my 3stan, že ste boli spolu na vyhodze. cielová ryba samozrejme šťuka, ak sa pritrafí sumec, nebudem proti (ale tam max. do 1,3m). čo sa týka revírov, tak okolie BB do 100 km (Lmara, Krupina, D.Niva, Ružinná) . Pozeral som ten Tvoj výber- celkom sa mi pozdáva. Ale keĎže nechcem ísť do jerkov nad 20cm, rozmýšlam, či by nestačil prútik 30-80g.

                NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:28:28

                pablo-fish - na akych reviroch sa hodláš chytať a aká cieľova ryba, ja tento rok tiež chcem začať , na ramenách na šťuky tak uvidime

                  NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:26:10

                  pablo - fish - vraj čim kratši prut tak lepšie sa vodí jerk som najprv uvažoval nad tymto http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-mystery-super-jerk-cast-1-85m-60-120g ale vraj na tie stači aj ten jemnejši tak možno ked prejdem na ešte vačšie nastrahy tak potom

                    NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:16:33

                    pablo-fish - na tie menšie slidery je dosť aj 40g

                      NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:15:29

                      pablo-fish - 3stan nevyraba jerky hovoril som mu nech skusi ale nechcelo sa mu :-) ja mam kupene podobne jerky slider 10cm aj jack 60g tak idem do jemnejšieho ale nad 100g radsej tvrdši

                        Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 13:11:49

                        zatiaľ len salmo slider 7- 17g a fatso jerk 10- 48g. Ale podľa nich a tiež vzoru pike si chcem vyrábať vlastné, aj väčšie. sa prípadne spýtaj 3stana- poznáme sa (na jeho voby nemám, ale pracujem na tom)

                          NLaci - Profil | Po 17.3.2008 13:01:35

                          pablo - fish a ake jerky maš? typ gramaž

                            Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 12:50:42

                            aha, takže chcem ťahať jerky. Na woblery mám dragon 10-40g, 2.4m a je to dosť silný "papek"

                              NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:20:36

                              pablo-fish - ja tiež len začínam a mne poradili na jerky prut do 2m a na woblery nad 2m a viac

                                NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:19:39

                                pablo-fish - vicx chytá velké woby na pruty 2,7m a 3 m sa ho spytaj
                                ja sa ťa pytam že čo chceš ťahať či velke jerky alebo velke woblery(lopatkove)

                                  Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 12:18:12

                                  alebo si kúpim len násadu od krompáča a mám to zajedno, nie?

                                    Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 12:17:23

                                    Laci- nechcem byť v tomto múdri, len začínam- vychádzam z toho čo mi tu poradili iný- vicx, Piscicapus

                                      Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 12:15:19

                                      no nviem, v čom sa nerozumieme. uvedené udice, čo som písal majú dĺžka 1,8 - 2,1m

                                        NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:14:15

                                        pablo - fish - a aky maš najväčší wobler a aký naj jerk?
                                        ja mam maas marauder 80g a v pohode ho nahodím s prutikom čo hovorim že som na nom testoval multik, TD 2,55 18-42g je to silák, preto beriem na jerky len ten do 60 si myslim že mi to postačí