Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:10:40

pablo - fish - rozdiel je v dĺžke jerkáče sú podstatne kratšie ako pruty na woblery aj velke woblery, len hovorim že je aj prut na woblery v dlžke 3m odpovedajucej gramaže na velke woby

    NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:09:36

    pablo-fish - takže predsa pletieš :-)))

      Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 12:07:55

      Laci: nie nepletiem. Lenže moje udice končia pri 40g a to sú na väčšie voblery typu jerk mäkké. Zatiaľ som našiel dva druhy prútov, teoreticky zohnateľných na slovensku. Jednou je jaxon- série jerk spin, crystalis, digital alebo XT-PRO, druhou je dragon, bohužial, cenovo pre mňa dostupnou je asi len séria Mystery XT- Super jerk cast. Uvažujem o gramaži 50-120g.

        NLaci - Profil | Po 17.3.2008 12:02:25

        pablo-fish - ale neviem či si nepletieš jerkový prút a prívlačový prút pre použitie s multikom ???

          NLaci - Profil | Po 17.3.2008 11:56:00

          pablo fish - všetko sa dá neviem to zatiaľ porovnať so špeciálnym úchytom možno to bude lepšie možno rovnaké ale dalo sa to v pohode aj na obyčajnom úchyte, navi hore očka tiež rozmyšlal som že mi postačí len tento: http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-mystery-slider-cast-1-95-30-80g

            NLaci - Profil | Po 17.3.2008 11:55:21

            pablo fish - myslíš správne a s udicou to neurobí nič akurát sa ohýba na opačnú stranu a ako by si chcel s multikom nahadzovať keby bol pod udicou? aj na jerkáči sú očká dohora

              Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 11:41:16

              Laci: a zkadiaľ si si objednal" jerkáč" na MP?

                Npablo-fish - Profil | Po 17.3.2008 11:40:11

                Laci: neviem si celkom dobre predstaviť, ako MP uchytím na normálnu udicu. Očká a uchyt sú smerom dole, keď naň pripevním MP budem s ľavorukým modelom musieť opačne navíjať (proti pohyb. Ak to otočím nahor, neviem čo by to spravilo s očkami a celým blankom pri zábere a zdolávaní?

                  NLaci - Profil | Po 17.3.2008 10:55:37

                  pablo-fish - na multik ti netreba rovno jerkovu udicu ale asi si to myslel tak že udicu so špeciálnym úchopom pre multik s tým výčnelkom, tak ide to aj bez neho aj s normálnou udicou v pohode ale aj ja sa už tešim ked mi dojde jerkáč aj s tým úchytom :-)

                    NDenny - Profil | So 15.3.2008 16:57:17

                    sillurus - myslim,ze smekaci navijak je v Cechach a na Slovensku tak zazity,ze to bude jeste nejakou dobu trvat,nez lide prijdou na to ze multil ma i sve prednosti,je to take samozdrejme otazka nabidky a cen.

                      Nsillurus - Profil | So 15.3.2008 16:48:20

                      pablo/ale ked pozeras rybarske casopisy magaziny a televiziu inak ako multiplikatory pomaly nevyuzivaju...tak nechapem preco aj slovaci stym nieco nezacnu konecne robit...

                        Npablo-fish - Profil | So 15.3.2008 16:19:42

                        sillurus: nie sme blbí, len neznalí, vidno že je táto metóda u nás ešte mladá, alebo opačne ešte strážená?

                          Nsillurus - Profil | So 15.3.2008 14:19:05

                          dnes som bol na "vystave" v inchebe... cele to nestoji ani za 5 slov..jedine babenky ma motorkach co boli ...tak krasa :)!!!
                          ale z rybarskych stankov koho som sa spytal na prut k multiplikatoru na privlac..tak mi davali do ruky 50librove palice na bojkovanie....takze sme to my este blby narod...

                            Npablo-fish - Profil | So 15.3.2008 9:51:53

                            Rasto, Piscicapus: tak som sa nakoniec rozhodol a objednal v cab. Abu Garcia Ambassadeur Classic C4, veľkosť 6601*. už mám teraz len ulohu najsť nejaky obchod na SL, kde maju jerkove udice

                              Npablo-fish - Profil | Pá 14.3.2008 9:17:09

                              čolkař - aha tak si to myslel. Čo sa týka Dragonov, u nás v meste je obchod s ich zastúpením, ale rozmýšlal som o inej značke, alebo skôr si urobiť prehľad (jaxon, Penn, dragon,...)

                                Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 14:02:42

                                Piscicapus - a není to pravda ? Je. Ty tvoje hedonské mikromrdky sou tak na tlouště.

                                  Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 14:00:53

                                  čolkař - to je original floating, dneska myslím floater.
                                  Eště ne, není čas a času dost. Tipuju, že začnu tak 14.06.

                                    Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 13:53:59

                                    sliver-zdar,jakej wob OF radíš tomu vláčkaři,Rapalu,to neznám ? Jak pokračuje tvá výroba downridgeru,hotovo ?

                                      Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 13:48:32

                                      Hele, na jerky je 80g málo. Nejlepší jerky začínají na sto gramech, fešáci. Bude třeba trochu poklikovat.

                                        Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 13:46:42

                                        Rasto-pokud by jsi do toho chtěl investovat,viděl jsem loni v bRNĚ firmu která ti na vybraném blanku postaví cokoliv ,ale za takovou kvalitu se platí,ty Dragony na mě udělaly dobrej dojem a za rozumný many.