- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 13:39:14
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 13:37:13
Abu by mělo být v Brně, ale o Daiwě pochybuji. Pokud si nevybereš nějaký laciný model základní řady, tak budeš mít na léta vystaráno. Karel tomu rozumí a určitě, když si nebudeš vědět rady a budeš váhat, ti vybere vhodné kousky!
Také se vždy těším na nový přírůstek, pak si s ním pár večerů točím a ve finále k vodě beru staré známé.
Dobrou chuť, klidný spánek a nemáš za co. Nejsi dlužník!
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 13:31:50
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 13:30:34
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 13:29:59
Kdyby došlo k nejhoršímu, tak máš ještě záchranu - ZX... :-) :-)
Npablo-fish - Profil | Čt 13.3.2008 13:27:12
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 13:15:03
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 13:07:01
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 12:35:58
Menší bych viděl na velikost 5000, protože má mělčí odvrtávanou cívku a svou kapacitou se rovná běžné velikosti 4000. Ta lze použít snad jedině se šňůrou, což mi přijde nepraktické. Na 51 se vejde cca 120metrů vlasce o průměru 0,35mm, což je naprosto dostatečné, ale je nutné mít u sebe náhradní cívku s vlascem/šňůrou. Pro případ karambolu.
Pokud jde o kvalitu, tak se MP od Abu prakticky neliší. Mörrum je jen trochu odlišný po konstrukční stránce. Ceny u Kajmana nejdou srovnat s těmi ze zámoří! Kajman se, stejně jako Gammarus a pod, posral! I když, nechci jim moc křivdit.
Není možné, že by Shimano vydrželo pouhé čtyři sezóny přívlače, to není možné. :-) :-) Viz otázka vedle.
Record No.51 nebude dobrým kandidátem na trolling vzhledem k nízké kapacitě, ale pokud ti nesedne, tak ho jistě snadno prodáš. Nebo vybereme klasickou C3, C4? Ale z těch to tak dobře nelétá…
Na “vajíčko” se vyprdni. Snad kdyby nějaká Daiwička.
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 12:20:55
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 12:06:17
V každém případě pokud sáhneš po řadě Record, nesáhneš vedle a je jedno jestli jsi začátečník, nebo ne.
Určitě se vyplatí využít přátelských cen i ochoty Karla a zakoupit ještě jeden menší! Mörrum je parádní kousek, ale za jakou cenu. Klidně si vyber z nabídky jiný model a mohu doporučit opět Record. Vlastním dva No.51 a nemohu si stěžovat. Oba jsou na levou ruku.
No, tak to je otázka! Nahazování samozřejmě zvládneš, toho se nebojím. Syn zvládl techniku náhozu během dopoledne a za pár vycházek přemrskal málem i mě. Ale co nevím je to, jestli tě MP zaujme při přívlači natolik, abys částečně odložil smekací navijáky. Na lehkou přívlač jsou samozřejmě výhodnější smekací, ale u těžších nástrah je MP výhodnější. Jednak ušetříš smekací a jednak se méně nadřeš. MP je lehčí.
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 12:03:05
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 11:50:04
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 11:45:20
pablo:ano presne odtial som objednaval.Aj to ze je na jednej stranke v roznych cenach som si vsimol. Vzhladom na to ze sa mi to zdalo rozumne objednal som ten lacnejsi :-)
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 11:40:36
Rýma a klouby jsou snad to nejhorší. Naštěstí jsi v dobrých rukou, které nejen lék podají, ale i pohladí!
Není to škoda dovolené? Byť staré, tak se na zahájení může hodit. Já vím, peníze…
Record, stejně jako každý jiný MP od Abu, rozebrat samozřejmě jde, ovšem jediné co nejde zcela rozebrat je jedno plastové kolečko uložené na kul. ložisku. Oproti jiným je totiž nalisováno.
Z druhé strany to ale nijak nebrání údržbě zbylých částí MP.
Jaký model Recordu máš v plánu koupit?
Npablo-fish - Profil | Čt 13.3.2008 11:33:25
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 11:27:06
Zpět k MP-není u toho Recordu nemožnost úplného rozebrání na škodu údržbě,po radách všech zúčastněných odborníků a doporučení od slivera ho chci společně s Flipem také objednat ?
rasto+pablo -fish-co za typ jste vybrali vy ?
NPiscicapus - Profil | Čt 13.3.2008 11:25:03
Tuning je podle mého pouze pro silné jedince - za silného se občas považuji, ale... :-) :-)
Npablo-fish - Profil | Čt 13.3.2008 11:18:04
Npablo-fish - Profil | Čt 13.3.2008 11:12:56
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba woblerů31008
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRybářské kajaky Hobie2737
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












