- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
masař - definice
mohl by jste mi to někdo vysvětlit?dík
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRashid - Profil | St 27.2.2008 14:37:53
NRashid - Profil | St 27.2.2008 14:33:37
NPetr Koch - Profil | St 27.2.2008 14:31:41
Jak vlastně chceme, aby vody vypadaly co se týče zarybnění. Chceme, aby ve vodě bylo co nejvíc ryb? Chceme, aby si mohli lidi odnést jen určité množství ryb? Chceme, aby nějaké maso zůstalo i pro nás, pro ty co nemají tolik času jako ti dědové v důchodu co odnesou všechno co se vysadí a jsou tam každej den?
nezlobte se na mě, ale mně to přijde i trochu jako závist a na rovinu píši a tím souhlasím s Riccim, že budu i rád, když se nasypou kapři a dědové a ne jen ti je během pár dní vymasaří. jakmile se rozkřikne, že tam už nic není a dědci to vymasili, bude u vody větší klid. A čím víc takových šikovných masařek tím líp. Já nestojím o maso a chci si v klidu zachytat ty vychcanější ryby větších velikostí. Víc než těch 200 vymasených násaďáků by mě sralo, kdyby nějakej masař nebo kšeftman odtáhl dvacítku, která v té vodě rostla třeba 25 let a najednou je pryč. To je pro mne ztráta a škoda. Dobrý revír není ten, kde nachytá každá trubka, protože je tam mrak ryb, ale ten kde je těžký takovou rybu chytit a nesmrdí tam masařky.
Tedy masařky jsou podle mne z určitého pohledu jednoznačné pozitivum. Chvála masařkám :o)
Nmpmaik - Profil | St 27.2.2008 14:25:46
NRashid - Profil | St 27.2.2008 14:25:42
NRashid - Profil | St 27.2.2008 14:20:37
Nmpmaik - Profil | St 27.2.2008 14:16:12
NBrix - Profil | St 27.2.2008 14:09:25
Nmpmaik - Profil | St 27.2.2008 13:44:06
NBrix - Profil | St 27.2.2008 13:38:45
A to předpokládám, že masařem rozumíme člověka který dodržuje RŘ, ostatní mají jiná nepublikovatelná přízviska. Není v tomhle C+R jen póza?
NLudaT - Profil | St 27.2.2008 13:10:58
Ricci:20 táců za kapra??!!! Asi začnu kaprařit či co?! Aby se mě konečně zaplatila ta povolenka. :-)
NMates(původní) - Profil | St 27.2.2008 13:07:45
vavris: Tchýni sebou na ryby? To bych si radši rozbil hlavu o stůl. Jak jsem psal, na tchýni seru.
NRicci - Profil | St 27.2.2008 13:07:06
Každopádně je mi milejší člověk, který odnese 150 nasypaných ryb, nepovažuji za škodu revíru, než jednu trofejn,í za kterou na soukromáku víc jak usmolených 20 táců stejně nedostane..
NBarbel - Profil | St 27.2.2008 13:00:31
NkuBITCHek - Profil | St 27.2.2008 12:23:07
Nvavris - Profil | St 27.2.2008 12:20:17
Mates-tak ber tchýni sebou na ryby,když má čas přemýšlet nad pičovinama,má čas i na ryby.
NLudaT - Profil | St 27.2.2008 12:15:26
NMates(původní) - Profil | St 27.2.2008 12:11:48
Ještě, že manželka je normální..................Takže kdo má smyslu zbavenou tchýni jako já, radši buďte masařky než mít problémy doma.
Samozřejmě já na tchýni seru, takže si chytám ryby jak chci, to je snad jasný.
Jen jsem chtěl poukázat na jistá rizika.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











