Fotka Hadrák Můj lov z 24.2

Co říkáte na fotku v rubrice Můj lov z 24.2. od Hadrák. Je mi zle když to vidím..
Autor diskuse: Segalek - Profil , 24.2.2008 všeobecné - ostatní

ARCI - Profil | Ne 24.2.2008 19:41:36

To nejsou rybáři ale jsou to nehorázný hovada!!!! Chce se mi brečet když je vidím na souši.

    KEULI - Profil | Ne 24.2.2008 19:39:40

    Hrochu,Laďo,Hadráku styďte se!!!!!!

      CHaP - Profil | Ne 24.2.2008 19:37:01

      je mi na z toho na b.....

        Segalek - Profil | Ne 24.2.2008 19:35:28

        JKh: píšeš nesmysly

          stenlos - Profil | Ne 24.2.2008 19:32:48

          Prasečina.škoda kapru!!!!

            ARCI - Profil | Ne 24.2.2008 19:31:19

            Pověsi ho za koule do průvanu!!!!! Chce se mi z toho blejt!!!!! Kdy byl kaprem tak ho taky takhle nechám na břehu a budu na něho čumět!!!! :-(((((((((.

              Flip - Profil | Ne 24.2.2008 19:29:27

              hraji-fotka mi ještě neříká nic o celé situaci abych z toho udělal závěr,ale každý se na to může dívat svýma očima a má na to plné právo.

                Vláčkař - Profil | Ne 24.2.2008 19:28:36

                Tak to tak vypadá, že se to tady hezky rozjede. Jinak to foto se mi taky moc nelíbí, nevím co tím chtěl básník říci...Zřejmě zaměřen na kvantitu....

                  hraji - Profil | Ne 24.2.2008 19:28:00

                  JKh: já myslím, že pokud není majitel na fotce, tak o podobném nadělení na své vodě neví, kolik majitelů je i správcem na své vodě?

                    baitruner2 - Profil | Ne 24.2.2008 19:27:59

                    Je to HNUS!!!!!!Velebnosti!!!!!!!!!To je videt jejich inteligence!!!!!!!

                      JKh - Profil | Ne 24.2.2008 19:27:00

                      Hraji> to jiste ne, ale pokud takový přístup majitel dovolí...můžeme jen stát za "plotem" a brečet jaká je to prasárna.....

                        pepeee - Profil | Ne 24.2.2008 19:26:59

                        Flip - dá se použít kýbl nebo nejaka šetrnější metoda :(

                          hraji - Profil | Ne 24.2.2008 19:26:31

                          Flip: i kdyby je o to požádal, dala se ta fotka udělat rozuměji, to snad uznáš :-)) I mrtvá ryba je soupeř, který si zaslouží úctu

                            hraji - Profil | Ne 24.2.2008 19:25:27

                            Mám to chápat tak, že ryba ze soukromé vody trpí na suchu o něco méně než voda za svazovky, nebo že je k ní smí chovat se méně ohleduplně? To je hodně divná logika. Myslím, že lovci nějak nedomysleli dopad té fotografie, chtěli být za mistry co chytí 37 násaďáčků za odpoledne a jsou tu za blby, co se neumí chovat k rybě a ještě se tím chlubí.

                              ogon123 - Profil | Ne 24.2.2008 19:24:45

                              doufam ze nezacnou takhle ,,fídrovat''aji na svazovkach:o)

                                Flip - Profil | Ne 24.2.2008 19:23:36

                                Kluci-třeba ho ten majitel toho revíru o to požádal-takže bych soudil až podle skutečné situace.

                                  JKh - Profil | Ne 24.2.2008 19:22:42

                                  Hoši nebuďte zas tak citlivý, je to na soukromé vodě, tak kdyby tam leželo u střelce sele....je mi to vcelku jedno.....:-) Takový jaký je majitel ...takový je .....i přístup lidí...

                                    Forest 1 - Profil | Ne 24.2.2008 19:21:28

                                    Hmmm, prasecina co vic rict!!!

                                      pepeee - Profil | Ne 24.2.2008 19:19:28

                                      hovada na to se nedá říct nic jiného

                                        mikbaits - Profil | Ne 24.2.2008 19:18:55

                                        taky sem se na to díval,docela hnus má tam nákejch 30 kapru a eště mají tak 30cm :(:(

                                          Červené karty: Ricci, pepeee, hroch2