podpora rybáře a fotbalisty

Chlapi, vím že to sem na mrk moc nepatří, ale bratranec od mladé jako fotbalista a taky zapálenej malej kaprař hraje v soutěži o účast na EURU jako doprovod hráčů. Prosím dejte mu hlasy, ať ho tam jako správní fanoušci dostanem =) na té stupnici mu dejte prosím hvězdičky (kolik hvězdiček,tolik dostane bodů a součet bodů pak dělá pořadí děcek,co soutěží). Jde to z jednoho komplu hlasovat 1x denně
tady je odkaz
http://www.doprovodhracu.cz/detail.php?id=73

Každému kdo už mu body poslal nebo pošle moc děkuju
Autor diskuse: Patrik - Profil , 22.2.2008 všeobecné - ostatní

Kolči - Profil | Po 25.2.2008 12:19:31

Pike: jak píše Patrik, kdyby se to tu nepsalo, tak ta otázka zapadne... Takhle se kluk posunul už jen jedno místo od cesty na Euro...

    Bacax - Profil | Po 25.2.2008 12:16:04

    Dalších 10z kolegova compu....-

      DejF - Profil | Po 25.2.2008 12:16:04

      Pike: když vidim, co tady kolikrát někdo napíše, tak to že sem někdo hodí info, že klučinovi poslal hlas mi vůbec nevadí ...

        Pike - Profil | Po 25.2.2008 12:14:31

        DejF: A to si řekl pěkně. Jsou věci, které dělá člověk automaticky a nepřemýšlí nad nima. Mě by třeba nenapadlo to tady psát.

          DejF - Profil | Po 25.2.2008 12:08:55

          Pike: jentak prostě ... je na tom něco špatnýho? Ty jsi hlasoval? ... A on ti za to nikdo nepoděkoval a nic nedal co? ... Jsou prostě věci, nad kterejma se člověk nepozastavuje a nepřemejšlí nad nima ...

            Patrik - Profil | Po 25.2.2008 12:08:30

            Pike: já jsem rád, že to sem píšou, alespoń vidím, kdo dává hlasy a můžu i poděkovat a taky třeba pokecat. A navíc kdyby sem nikdo nepsal, tak ta otázka zapadne a nikdo to pak nevidí

              Petrson - Profil | Po 25.2.2008 12:04:40

              >> Pike > já to psal až dnes, v reakci na Tvůj dotaz. Do hlav kolegů nevidím :)

                Pike - Profil | Po 25.2.2008 12:02:39

                DejF, Peterson. Já se ale bavím o tom, proč je nutné to psát sem, že jste dali hlas? Jako aby vám byl Patrik či synovec vděčný, poslal vám osobně poděkování nebo jste ukázali ostatním, že jste tak hodní? Počet hlasů si asi každý na webu spočíta

                  Patrik - Profil | Po 25.2.2008 11:51:15

                  Mambo: super, díky moc. Samozřejmě i všem ostatním co hlasují

                    Mambo - Profil | Po 25.2.2008 11:50:13

                    Patrik:Manželka zaúkolovala nějaký baby na jejich pletařským serveru,tak doufám,že se to odrazí i v bodech.Přeju mu,aby to vyšlo.Body dávám,samozřejmě,každý den.

                      vavris - Profil | Po 25.2.2008 11:48:01

                      10 Chropyně.

                        Petrson - Profil | Po 25.2.2008 11:39:38

                        >> Patrik > aha, takové to naše domácí reklamní pozlátko :)) Neboj, do 10 jej protlačíme :)

                          Patrik - Profil | Po 25.2.2008 11:35:57

                          Ale jinak do top10 chybí už jen 650 bodů

                            Patrik - Profil | Po 25.2.2008 11:33:46

                            Petrson: to tam svítí jako odkaz, že se tím dostaneš na top10 =)

                              DejF - Profil | Po 25.2.2008 11:32:10

                              Patrik: No nemáš za co ... když můžu, pomůžu rád ... a zvlášť když se to týká mládeže a je to pro ně věc prospěšná ... tak ať se tam podívá na ty čutálisty naše a hodně úlovků mladýmu ...

                                Petrson - Profil | Po 25.2.2008 11:31:01

                                >> Patrik > aha, já že mu to u té fotky svítí zlatem psané, tak jsem myslel, že už je tam.

                                  Petrson - Profil | Po 25.2.2008 11:30:26

                                  >> Pike > jinak třeba zrovna Patrik naházel do seznamu prodejen v Praze a okolí tuším nejvíc kontaktů, které se mi zrovna hodily. A hned mi to připomělo, že bych moh zas poslat nějaké bodíky. Asi tak, když víš, že jemu nedělá problém ostatním něco poskytnout jen za dobrý pocit, nevím, proč bych to neoplatil jeho příbuznému, když to jde na dobrou věc.

                                    DejF - Profil | Po 25.2.2008 11:29:56

                                    Petr Koch: sakra ... :-)

                                    Jo klucí, já mám taky dítě a potřebuju přispět :-)) Hodim sem seznam věcí a můžete je posílat :-)) Samozřejmě už zaplacené, poštovné uhradím já :-))))

                                      Patrik - Profil | Po 25.2.2008 11:29:47

                                      Petrson: zatím je 13., ještě nám kus práce schází :-)
                                      DejF: díky za podporu, vážím si toho. A navíc je to i rybář... :-)

                                        Petrson - Profil | Po 25.2.2008 11:25:31

                                        >> Pike > fotka se mi fakt líbí, a jinak DejF to myslím vyjádřil líp i za mě.
                                        >> Patri > myslím, že jej máš už v Top tenu :)