- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
CS Bohemia 2008 - anketa
Byl bych rád,kdyby vaše odpovědi byly seriozní,aby se z nich nechalo vzít poučení pro event.příští akce.
Pro mě osobně to byly zdravotní obtíže.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsyny - Profil | Pá 8.2.2008 11:47:14
NMarda - Profil | Pá 8.2.2008 11:33:00
Ve Francii je problematika nočních zón dost dobře vyřešená a rozhodně nejsou všude. Např. okolo 5000ha jezera je pouze 31 míst, kde se smí lovit v noci a stavět bivak. Mě, jako kaprařovi se takový řešení docela líbí. Pro všechny je pak dost místa a nikdo nemusí mít strach, že přijede k vodě, která bude obsypaná partičkama roztahujících se kaprařů.
NFlip - Profil | Pá 8.2.2008 11:02:49
Asi takhle něco jsem tu přečetl o kozím mléku, toleranci atd.
Víš ty vlastně co je to tolerance a hlavně jak by sis ji představoval.?
Zřejmě ve stylu já jako vláčař to sice většinou nepotřebuju ,ale jinej to chce a já to podpořím-to je tolerance
Zkusímjá to zase z tvého pohledu-já jako kaprař to třeba někdy potřebuju,ale možná bez toho dokážu být taky,takže se podřídím většině,která chytá jinak a které by to třeba mohlo i vadit-to je taky tolerance.
Teď jde o to najít nějakej kompromis a o tom to je.Ona ta mince má vždycky zpravidla dvě strany.
Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2008 9:43:53
Npatlal - Profil | Pá 8.2.2008 9:30:48
Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2008 8:27:25
Npatlal - Profil | Pá 8.2.2008 0:05:03
EDIT // To by jsme se za chvíli mohli dostat do fáze,že se nesmí chytat z lodě,protože to je někde zakázané.Já to beru globálně,bohužel nejsem schopen znát veškeré místní úpravy,to po mne nechtěj.
Npatlal - Profil | Pá 8.2.2008 0:02:20
A máš pravdu že jsou mezi námi takoví,pokud se jim něco nehodí,tak ať to nemá nikdo.To je to kozí mléko.
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 23:59:52
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 23:43:10
Npatlal - Profil | Čt 7.2.2008 23:35:37
Flip - ® Čt 7.2.2008 23:26:24
patlal- končím, ale s tebou to jinak nejde, promiň.
doufám že jsi sám se svým výkonem spokojen.
Stáváš se ubožejším a ubožejším až jednou budeš tak ubohý že si tě ani ti z nejubožejších nevšimnou.
Sundej si už konečně ty černý brejle a jak píšeš ty s oblibou ..... tady na mrku to nevyřešíš ....
Npatlal - Profil | Čt 7.2.2008 23:21:17
Jinak kde je psáno že jsou zakázané bivaky.
A zastáncem toho s tou kozou nejsem........Ale ty mi připadáš že se řídíš heslem ....Já kozí mléko nepiji,tak proč by ho měl pít někdo jíný ...
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 22:28:33
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 22:26:24
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 22:23:56
Jsou bivaky zakázané -u nás jsou, takže by se měli řešit ty bivaky a ne broďáky.souhlasíš?
Přece nejseš zastánce, způsobu koza mi chcípla ať chcípne i sousedovi.
Já přece taky neřeším, že se nesmí do 16 června vláčet ať teda nechytají i ti ostatní.
Jestli mi nerozumíš, tak to raději ukončíme hned, nebo bychom zase spadli někam kam nechci.
Npatlal - Profil | Čt 7.2.2008 22:02:26
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 21:53:39
NFlip - Profil | Čt 7.2.2008 21:48:28
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











