- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
co si myslite o naviakoch esox sex 60MB
potrebujem poradid co sa tyka ohladom naviaku esox sex 60MB za odpovede vopred dakujem
Autor diskuse: rito - Profil , 18.1.2004 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMário | Čt 22.1.2004 16:14:54
Poznám esox sex 50MB. Baitrunner funguje spolahlivo nevidím rozdiel medzi okumou. Brzda jedna aj druhá je citlivá. Cievku navíja krásne rovnomerne a aj po dlhom používaní. Lapal som s ním rok a nemám mu čo vytknúť ale treba si uvedomiť že tu 50-ku čo mám sa nedá porovnávať s neakým masívným iným druhom navijáku alebo neakou 80-kou. Je to jemnejší naviják. Záruka bola myslím hned minimálne 2 roky. Ono ked človek nemá zbytočných pár tisíc na niečo lepšie je to taká rozumná kvalita za rozumný peniaz. Skôr by som povedal že to je taká nižšia stredná trieda. Ale funguje spolahlivo.
NPéťa - Profil | Po 19.1.2004 18:58:15
Esox rozhodně nekupovat. Pokud si pozorně projdeš starší otázky, narazíš na spoustu zkušeností s touto značkou. Pokud přemýšlíš o novém navijáku tak se podívej třeba na levnější modely od značky Mitchell. Takový Full Runner stojí necelé dva tisíce Kč a co se týče kvality je někde o pár tříd výše než Esox.
Nvirta | Ne 18.1.2004 22:34:27
Je to odpad, to viem z osobnej skúsenosti. nielen problémy s BTRkom, ale ani nedotáča celú cievku na výšku a poprípade sa tam môžu vyskytnúť akékoľvek chyby pri tej výrobe. Zabudni na to a ušetríš nervy aj peniaze. Okrem toho toto konkrétne je myslím aspoň 3 roky starý model, ak to chceš z druhej ruky, tak si to sakra dobre rozmysli, aj keď sa ti bude zdať cena priaznivá...
NDumy | Ne 18.1.2004 9:01:47
asi pred 4 rokmi som si kupil tusim typ FEX 50, vyzerali skvele tak hned 2 sak kapraky su dva a zistil som ze kazda brzda je ina, uz by som sa rozhodoval asi inac, ale mozno sa od vtedy dost zmenilo..........zistis to az v praxi
myslim ze udice maju fakt celkom dobre ale navijaky...........nejak to s nimi vydrzim, na kapra idem 10x za rok.....az chces chodit castejsie, rad by som veril ze niekto má lepsie skusenosti
ahoj
myslim ze udice maju fakt celkom dobre ale navijaky...........nejak to s nimi vydrzim, na kapra idem 10x za rok.....az chces chodit castejsie, rad by som veril ze niekto má lepsie skusenosti
ahoj
NPedro | Ne 18.1.2004 7:17:26
No pozeral som v nádobíčku. Je tam tuším len jedna reakcia a asi je to presne ten typ o ktorom hovoríme obaja :o( Medzi kaprárskymi navijákmi... Tak ti teda nevím Bohoušu! Asi na tom čo som aj ja počul niečo bude... Veď porozmyšlaj.
NPedro | Ne 18.1.2004 7:09:51
Neviem celkom presne, pretože nevlastním žiaden Esox. No z počutia, vraj sú neni bohvie čo. A neviem či zrovna ten typ, čo spomínaš nieje ten s tým baitrunnerom. Tak na ten baitrunner som počul dosť negatívne reakcie. Niečo v tom zmysle, že to nefunguje celkom spolahlivo... To len z počutia. No ja osobne by som asi nekupoval. Skús ešte chvílu počkat, možno ti poradia rybári čo s nimi majú osobnú skúsenost. Alebo sa poobzeraj ešte tu na Mrku v nádobíčku, príp. v archívoch otázok. Zdá sa mi, že tam tiež čosi bolo o Esoxoch. Sa maj...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











