- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Redington - muškaření
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NIgor - Profil | Po 8.12.2003 14:22:50
Njidoš - Profil | Pá 5.12.2003 18:12:29
NMiloš_diakritický | Pá 5.12.2003 13:03:27
Ivoš na to měl a tak si vyskočil i na mojí wife, kterou jsem tam nemaje času poslal pro Strofty... Moje žena se nasrala a utratila peníze naproti u Gammarusů.
NAlan | Pá 5.12.2003 12:33:19
Jo jo, budu to muset skousnout.
Npike | Pá 5.12.2003 7:55:57
Npike | Čt 4.12.2003 14:53:51
NAleš původní též diakritický - Profil | Čt 4.12.2003 14:41:37
Pardox je, že kdysi jsem k Z nechodil, protože tam Ivo byl, teď tam nechodím kromě jiných důvodů rovněž proto, že tam už není. Bez něj Vinohradský stánek už není co býval.
NAlan | Čt 4.12.2003 10:58:30
Nlax - Profil | Čt 4.12.2003 10:27:33
NAlan | Čt 4.12.2003 9:29:43
Nlax - Profil | Čt 4.12.2003 6:10:42
Njidos - Profil | Po 1.12.2003 19:03:07
NLe Big Mac | Po 1.12.2003 11:10:03
NAlan | Po 1.12.2003 9:21:02
lax>Prodej firmy má bejt problém? Víš třeba do jaký skupiny patří značka Mercedes?
Nlax - Profil | Po 1.12.2003 7:07:41
NRoyale with Cheese - Profil | Ne 30.11.2003 11:02:07
NRoyale with Cheese - Profil | Pá 28.11.2003 11:33:30
NGoba | Pá 28.11.2003 11:00:54
"se zlomí prut"
"někdo zlomí prut"......svojí chybou - to pak nelze považovat za relevantní veličinu
NRoyale with Cheese - Profil | Pá 28.11.2003 10:37:38
Npike | Pá 28.11.2003 10:16:32
NAlan | Pá 28.11.2003 9:57:04
NMiloš | Pá 28.11.2003 9:48:30
NLe Big Mac | Pá 28.11.2003 9:38:42
NRoyale with Cheese - Profil | Pá 28.11.2003 9:38:14
jidos > ten prut samozřejmě nezlomíš při hodu šňůrou, o to neměj strach.Mechanismy lámání jsou úplně jiný. A vůči nim jsou odolnější právě levný pruty s masivními blanky z nízkomodulových grafitů.
NMiloš | Pá 28.11.2003 8:01:23
Podle mne se v Česku klacky lámou od tý doby, co rádoby taky "muškaři" začali potápět na dno olověné pumelice zvané czech nymph. Jak říká Jidoš, jednou si cvrnkneš zlatou kuličkou či bestiálně zatíženým blešounem o blank a seš v prdeli........
NGoba | Pá 28.11.2003 7:57:58
Njidos - Profil | Čt 27.11.2003 18:16:25
Goba - stačí aby ti goldkop narazil do blanku a seš v prdeli.
NGoba | Čt 27.11.2003 13:13:10
no a zlomit Lamiglas asi nebude problém, že
NRoyale with Cheese - Profil | Čt 27.11.2003 11:31:33
jidoš> ale přesto bych nad tím Scottem vážně uvažoval.
NMiloš | Čt 27.11.2003 7:37:12
vyser se na záruky, kolik se toho už napsalo, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, a když přijde na věc, tak si všechno vyřídíš sám a ještě s pochybným výsledkem..... kup si Scotta a všichni tu budem slintat :-)))))))
NGoba | Čt 27.11.2003 7:22:37
kvalitní prut nezlomíš (a do téhle seny se vejdeš), seriózní výrobci prut testují jak na kvalitu zpracování tak hlavně zátěžovými testy i testy křivky ohybu.......proto dávají na pruty/blanky doživotní záruky
Njidos - Profil | St 26.11.2003 18:13:39
NG. Moolis - Profil | St 26.11.2003 12:04:52
Při zlomení bys asi musel ten prut poslat do Ameriky sam, na Šimanského strankach se dokonce dozvis kam.
NMiloš | St 26.11.2003 10:37:02
Se zárukou bych osobně vůbec nepočítal, lepší je nesnažit se ten klacek zlomit.....
Dokonce jsem si ho chtěl koupit, ale sešlo z toho...
NAlan | St 26.11.2003 10:07:11
NRoyale with Cheese - Profil | Út 25.11.2003 19:07:29
1. ten Scott STS je AFTMA 5 ( trojku jsem v inz. nenašel) a je podle mě super. Před lety jsem o jeho koupi uvažoval ( ještě u Frause v Plzni, kterej je dovážel od Brinkhoffu, jsem jeho detailním zkoumáním strávil několik hodin) v sedmičkový dvoudílný mutaci.
2. ta cena, pokud je zachovalej, je skvělá, zvl. s ohledem na takhle kvalitní 4 dílnej prut.
3. pokud ho zlomíš, zapomeň vinou dovozce Zemana ( viz zkušenosti www.fly-fishing.cz) na bezproblémový průběh reklamace i kdyby ti původní majitel vyšel všemožně vstříc( tedy poskytl ti nevyplněnou registrační kartu ev. vzal případnou reklamaci na sebe). Na druhou stranu - pravděpodobnost zlomení je malá a schopnosti firmy Parsons Custom Rods prakticky neomezené...
Njidos - Profil | Út 25.11.2003 18:14:18
NAlan | Út 25.11.2003 12:05:07
NRoyale with Cheese - Profil | Út 25.11.2003 11:19:08
Njidos - Profil | Po 24.11.2003 18:08:12
NAleš - Profil | Po 24.11.2003 11:07:12
NRoyale with Cheese - Profil | Po 24.11.2003 9:32:57
NKuba | Pá 21.11.2003 18:07:29
Nmanys - Profil | Čt 20.11.2003 20:16:34
NLEVIT - Profil | St 19.11.2003 16:27:52
Npike | St 19.11.2003 10:32:53
Nmanys - Profil | Út 18.11.2003 20:26:44
NRuda | Ne 16.11.2003 19:44:31
Kde to žije - muškaření
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












